0 oy
447 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar az önce yolda bir araba geri gelip arkadan bana çarptı şükür bisey olmadı ama çok sarsıldım ve başım döndü bebeğe bisey olmamış ultrasonla bakıldı ama ne olur bebeğim için dua edin inş ALLAH 'ın izniyle bisey olmaz kazasız ve belasız kucagima alayım 19 haftalık oldum ama çok korkuyorum bana da dua edin ne olur müminin mümine duası kabul olurmuş 

12 Cevaplar

0 oy
(3,187 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Canım Rabbim esirgesin korusun.. bu kadar stres yapma.. kazadan beladan daha çok zarar verirsin.. bebeğe hemen öyle birşey olmaz.. gayet korunaklı bir yerde.. :) sen mutlu ol rahatt ol ki onada öyle duygular geçsin :)

Geçmiş olsun bu arada..
tarafından
Canım çok tşk ederim güzel dileklerin için ister istemez korkuyorum elimde değil şu zamana kadar gelmişim ALLAH kucagima almayıda nasip eder inş RABBIM evladını bağışlasın
(3,187 puan) tarafından
Amin.. Rabbim hepsini, hepimizi korusun.. :) kuzucukta sağlıkla doğsun, sağlıkla büyüsün inşallah ☺️
tarafından
Inş canım çok saol destek olduğum için
-Reklam-
0 oy
(1,639 puan) tarafından
Çok çok geçmiş olsun canım Allah'ın izniyle hiç Bir şey olmaz üzme kendini. 
tarafından
Inş bisey olmaz çok korktum yemin ederim ALLAH yavrunu bağışlasın sana inş dua için tşk ederim
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Nasil carpior ya aynaya bakmior mu hade birsey olsaydi Rabbim korumus valla kazasiz belasiz saglikli birsekilde kucagina alirsin insaAllah dikkat et 
tarafından
Inş inş sağlıklisiyla hayırlısıyla tüm bebek bekleyenler kazasız belasız kucağına alır
0 oy
(6,712 puan) tarafından
Allah korumuş canım çok şükür birşey olmamış. Bol bol ayet-el kursi oku üzerine. Allah'ım seni de bebeğini de korusun ❤❤
tarafından
Gerçekten de ALLAH korudu çok sarsıldım ALLAH senden razı olsun
(6,712 puan) tarafından
Senden de Allah razı olsun canım benim ❤
0 oy
(34 puan) tarafından
Canim korkma hic bisey olmaz
tarafından
Inş bisey olmaz canım
0 oy
tarafından
Canım ya Rabbim esirgesin İnşallah çok geçmiş olsun
tarafından
ALLAH razı olsun güzel duan için
0 oy
(2,032 puan) tarafından
Allah korumuş seni saglikla al bebeğini kucağina
tarafından
Evet ALLAH korudu yeminle çok sarsıldım inş bisey olmaz bebeğe çok korkuyorum
0 oy
tarafından
gecmis olsun canim bişey olmamustir
tarafından
Inş inş çok saol
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allhim herkesi korusunnn
tarafından
Amin inş kazasız belasız olsun
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Allah korumuş seni ve yavrunu 
tarafından
Gerçekten ALLAH korudu şükürler olsun bisey olmadı ama ben çok sarsıldım hayırlısı artık çok çok saol
0 oy
(55 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Allah korumuş sıkıntı olsa Dr söylerdi. 
tarafından
Zaten dr un kapısının önünde durmuştum eşimi bekliyordum geri geri gelip carpti bana hemen dr gittim şükür bi sıkıntı yoktu inş daha da ol.az çok korkuyorum çünkü
(55 puan) tarafından
Korkmayın korkunca bebişte etkilenir annesi
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun aşlajın izniyle bir şey olmaz allahtan daha kötüsü olmamış 
tarafından
Çok saol buna da şükürler olsun ama ben çok çok sarsıldım ve korktum kendimi değilde bebeği düşündüm çünkü sende bir annesin ve bir bebeği dünyaya getirmek kolay değil biliyorsun inş bundan sonra da bisey olmaz kazasız belasız kucagima alırım 5 aya kadar gelmişim o kadar çektim ALLAH kimseye acı vermesin inş
tarafından
Amin İnşalah sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın
Bir ekmek tuz dağıt canım
tarafından
Amin inş ekmek tuz nasıl anlamadim
tarafından
Bizim burada başına kötü bir şey geçti mi ya da iyi haber alındı mı ekmek tuz alınıp 5. 6 aileye verilir
tarafından
Anladım şimdi çok saol destek olduğun için RABBİM yavrunu bağışlasın inş size

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 82 göst.
0 oy
11 cevap 118 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mutluu annee (378 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 204 göst.
29 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MinnieMouse (592 puan) tarafından soruldu

377,941 soru

11,312,702 cevap

34,746 kullanıcı

...