0 oy
82 göst.
Aile kategorisinde (307 puan) tarafından
8 saat sonra 4 üncü sezeryanım olacak allah nasip ederse inşallah. Çok mutsuzum sebepsizce ve akşamdan beri ağlıyorum. Herşeye kırılıp kızıp havadan nem kapıyorum. Ameliyat korkusu mu. Bebeğimin sağlık sorunları var onun stresi mi. Evdeki yavrularim arkamda kalacak bunun sinirimi bilmiyorum.ama çok kötüyüm.aylarca bekledim gün geldi çattı. Ama ben mutsuzum. Belkide bakamam korkusu bilmiyorum ne hissettiğimi ne yaşadığımı algiliyamiyorum. İnşirah ferahlığı ver Rabb'im deyip ağlıyorum. Lütfen dua edin bebeğim sağlıklı doğsun içim ferahlasin sağ Salim evimize gidelim bebeğim sağlıklı doğsun. Benimde dualarım sizinle kimin ne derdi ne sıkıntısı varsa Rabb'im feraha çıkarsın. Evlat hasreti çekenlere Rabb'im hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah. Tüm hamile olanlara Rabb'im güç kuvvet versin yar ve yardımcımız olsun hepimiz sağlıkla kucağımiza alırız bebeklerimizi inşallah 

7 Cevaplar

0 oy
(658 puan) tarafından

Rabbim yar ve yardımcın olsun .. içini ferah tut o güzel kokusunu içine çekince tüm endişelerin bitecek ..Bize doğurdum çok şükür postunu açmayı unutma <3:)

(307 puan) tarafından
Ayyy inşallah canım inşallah  Rabbim herkesin yardımcısı olsun bizi yavrularimiza yavrularımızi bize bağışlasın inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,220 puan) tarafından

İçini ferah tut Rabbine sığın Onun dediği olacak dua et Ona güven hiçbir şeyi düşünme şu zorlu süreci atlat gerisi çok güzel olacak sağlıkla kucağına al inşallah bebeni bize de haber et<3

(307 puan) tarafından
Allah razı olsun canim tesekkur ederim güzel yorumun için insalah kavuştum diye post açmak ta nasip olur
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Rabbim kalbine inşirah ferahlığı versin sağlıkla kucağına alırsın insAllah güzel düşün güzel olsun.

(307 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkürler canım
0 oy
(126 puan) tarafından
Rabbim sag salim kucağına almayı nasip etsin cnm Allah yardimcin olsun insallah
(307 puan) tarafından
Allah razı olsun canim sağol
0 oy
(1,873 puan) tarafından
Sağlıkla kolaylıkla kucağına al inşallah 
(307 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(73 puan) tarafından
Allah'ın izniyle inşallah bir şey olmaz güzel kardeşim sen sabret bı ondan sonra şükür diyeceksin korkutma kendini 
(307 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(101 puan) tarafından
Yaşadığın duygular çok normal sorgulama hiç kabul et ve yaşa ağla at duygunu çok güzel geçecek merak etme bol dua oku rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah genel mi spinal mi olacak 
(307 puan) tarafından
Teşekkürler canım doktor spinal yaparız seni bayiltiriz dedi

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 411 göst.
0 oy
3 cevap 55 göst.
23 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Mucizemsinnnn (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 147 göst.
24 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Muzeyyen14 (6 puan) tarafından soruldu

379,208 soru