0 oy
213 göst.
Diğer kategorisinde (736 puan) tarafından
Tüm vücut lazere gidenler tek pakette bittimi yoksa 2 pakette mi bitiyor.

Normal lazere mi gittiniz yoksa buz lazermi 

Ve memnunmusunuz

14 Cevaplar

0 oy
(1,381 puan) tarafından
Bnde ise yaramadı ne yazık ki. Tek paket kullandım. 3 seans buz 5 seans da Alex yaptım bana mısın demedi. Üstüne üstlük yüzümü maf etti :(
(1,381 puan) tarafından
Emziriyor musun canım. Ben o ara emziriyordum. Gittiğim zaman . Şimdi de emziriyorum. Dönemim bitsin . Hormon testi yaptırıp çok iyi Bir yerde lazere gitmeyi düşünüyorum❤️
(6,047 puan) tarafından
Ben komple gittim hatta pandemi ve hamilelik de girince araya 2 3 seanstan sonra durduk . Sonra devam ettim kol bacak göbek ve sırtta yok neredeyse genital de biraz var. Yüzüm için hala gidiyorum 15 günde bir yüzüm de yanaklarında da bitti sayilir
(1,381 puan) tarafından
Yüzünden memnun musun
(6,047 puan) tarafından
Evet canım
(736 puan) tarafından
Ben emziriyorum ama emzirirken gitmede bir sıkıntı yok sadece hamileyken gidilmiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben buz lazere gidiyorum 10 seans . 4 defa gittim bacak koltuk altı bitti gibi özel bölge var halen ama azalma var inşallah biter ama ilk pakette biteceğini sanmiyorum
tarafından
Çok acıtıyor hep kendimi çekiyorum
(736 puan) tarafından
Kız bn sadece bikinide dayanamıyorum diğer yerler o ldr dgl
tarafından
Benimde bikinide dayanamiyorum
(736 puan) tarafından
Kız orası çok hassas o yuzdn dayanilck GB olmuyor
tarafından
İnşallah biter kurtuluruz :D
0 oy
tarafından
Bende bazı bölgelerde etkili olduğu halde bazı bölgeler oralı olmuyor. Koltuk altım ter temiz. Yüzümde hiç fark etmiyor. Kulak dibim gitmiş tek.

Bacak, koluma 2 defa yaptırdım. Bacaklarımda fark var. Ama kolumda pek yok. 

Bikiniyi 1 defa yaptırdım. Klitoris bölgesi aynı. Amaa göbeğimin altı ter temiz.

Sırtıma 1 defa yaptırdım. Sanarsın hiç yapılmamış.

Yani eğer tüyler sertse hemen etki ediyor . 
(736 puan) tarafından
Benm tüyler kalın ztn ben 8 seans gittim ama bazı yerler hiç alınmamış resmen memnun kalmadım açıkçası. Acaba ilk pakette bitiyormu yoksa 2. Pakette mi bitiyor onu merak etmistim
tarafından
Önceleri 8 seans bir güzellik merkezine gitmiştim. Hiç azalma olmamışdı. Sonr tesadüfen başka yere gitdi.  1-2 de kol altım çok azalmıştı. Yani cihazda fark ediyor
(736 puan) tarafından
Inanki her merkez kendi cihazını övüyor kimse demezki bnm cihazım kötü
0 oy
(129 puan) tarafından
Buz lazere gittim 1 yıl fayda görmedim hıc aslı yok
(736 puan) tarafından
Bende normal olanına gidiyorum 8. Seansın ama alan kişi dikkatli almadığı için çoğu yerde olduğu gubi durmuş. Ddm acaba ilk pakette bitiyormu yoksa 2. Pakette mi lazm merak ettm
0 oy
(1,946 puan) tarafından
12 seans gittim buz lazer fakat ise yaramadı hala çıkıyor ilk seanslarda cok güzel dökülmeden oldu ama sonra yine eski haline döndü maalesef 
(736 puan) tarafından
Bu kıllarla uğraşmak zor ya :(
Bende şuan gidiyorum ama alan kişi çokta iyi almıyor alınan yer belli gzl alınmış alınmayan yerdekiler meydanda. Acaba ilk pakette bitiyormu yoksa 2. Pakettemi bitiyor merak ettim
(1,946 puan) tarafından
Valla canim ilk başta kesin garantili konuştular ole girdim ben 12.seansran sonra tekrar bi paket verelim bu sefer başka yöntem denicez bu kesin çözüm felan dediler ama yok.bosu boşuna para verdim yol çektim ben
(736 puan) tarafından
Insan daha bu tüylerden çok kamaniyor.
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Vallaha ömürlük galiba ya ağda gibi düzenli gidilmesi lazım bir ay adet görmedim hamileyim sandım sonrada görümcemler geldi bayram tatil derken gidemedim aynı olmuş kıllarım ama azalıyor evet
(736 puan) tarafından
Inanki azalması bile buyuk bir şey. Bu bayanların derdi bitmiyor ki
0 oy
(3,690 puan) tarafından

8 seans gittim ben 3 yıl önce. Buz lazer değildi.

Cildim ayna gibi parladı, batıklar tüyler yok oldu. 
Senede 2 kez tüm vücut gelirsen hiç çıkmaz artık dediler. Covid girdi araya gidemedim. Tek tük çıkıyordu onuda makinayla alıyorum zaten. Memnunum ben. 
(736 puan) tarafından
Bende 8. Seansın ama bazı yerler olduğu gibi çıkıyor 12. Seansda bitmesi lazm ama bitecek GB durmuyor. Bazıları 2. Pakette bittiğini söylüyor. Bakalm ya
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Bana ise yaramadı bn bekarken yaptırmıştım o zamn o işi yapan kişide benim müşterisi bni çok güzel gaza getirdi kolumu aldı baktı ay sende 3 seansda biter felan etti bn beyaz tenliyım kıl köküm sarı ve lazer görmüyor önce buz lazere gittim yani o kadin yaptı sonra üflemeli soğuk lazer yaptı ondan biraz daha memnun kaldım ama şuan aklım olsa asla yaptırmadım o zamanın parası 2.5 milyarın çöp oldu 
(1,392 puan) tarafından
Aynn öyle bide benim cildim aşırı hassas buz lazer gittimde dayanamıyordum açısına bildiğin yaktı beni izi felan kalmıştı 2-3 ay sonra geçmişti bnm çok fazla kıl problemim yok ona rağmen gittim bacak koltuk altı ve kola gitmiştim genital bölgeye günah diye gitmedim zaten gitsemde dayanamazsın herhalde çünkü cildim aşırı derecede hassas
(736 puan) tarafından
Hassas ciltte çok sıkıntı oluyor ztn çok şükür benm cildim çok hassas değil o yönden. Ama kıllar çok zor ya lazerde bir an rahatlık yani ağda yada epilasyon çok uğraştırıyor azalma bile olmuyor
(1,392 puan) tarafından
Eğer kılların çok gürse işe yarıyor zaten ama bnm gibi koku sarı seyrek ve inceyse hiç birşeye yaramıyor siyah ve kalınsa işe yarıyor arkadasinla gidiyorduk o çok memnun kaldı mesela
(736 puan) tarafından
Daha bnm 8. Seansın benm kollarım çok fazla ve siyah 1 kokte 3 tane olduğu bile oluyor
(1,392 puan) tarafından
Oh maşallah bı kökten 3 tane ama bnce seninki biter siz ne kadara yaptirmiyorsunuz peki
0 oy
(916 puan) tarafından
Buz lazere gitme dyot yada robotix çok güzel valla hamileliğimin tadını çıkardım resmen bitmedi ama yine gidecem az kızım büyüsün
(736 puan) tarafından
Kuzum ise yarasa çok iyi olur bazen hiç yaramıyor bazı kişilerden kıl yapısından değişiyor. Biz bayanların hiç derdi bitmiyorki
(916 puan) tarafından
Kız git valla ben km,pek gibi pişman oldum hep etrafı dinledim gitme diyenleri...şimdiki aklım olsa kimseyi tınlamazdımmm
(736 puan) tarafından
Ben gidiyorm 8. Seansın ama alan kişi bazı yerleri düzgün almamış kaldı 4 seansın ama 4 seansta da bitecek GB görünmüyor
(916 puan) tarafından
Ben hep gidecem sjsjsjsjsjsj
(736 puan) tarafından
Hahaha:))
0 oy
(202 puan) tarafından
Buz lazere gidiyorum 5.ci seansıma gidiyorum. Sarı tüylerim hariç baya dökülme oldu çok memnunum 
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Aleksandr cihaza gittim kişiden kişiye değişir ben beyaz tenli olduğum için çok çabuk etki etti ama maalesef doğumdan sonra biraz çıktı eskisi gibi değil tabi ama tamamen ak pak kalmadım yani doğum hormonları biraz çıkarttı tüyleri 
tarafından
Heyerim zaten çok tuğlu kıllı değilim canım kollarim bacaklarım vajina bölgesi heryer
(736 puan) tarafından
Ne iyi
(1,386 puan) tarafından
Benim hamilelikte hiç yoktu nedense sonradan hafif çıktı. Ah keşke anca saçım döküldü:(
(736 puan) tarafından
Acaba vitaminsizlikten saçın dökülüyor olabilirmi genelde obyuzden olurda
(1,386 puan) tarafından
Baktırmadım hiç olabilir ihtimal yüksek çünkü değerler çok düşüyor doğum sonrası
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Ben normal gidiyorum bu 5.seansim 8 seansta biticek gözle görülür bir şekilde azalma var a 8.seansta bitmez tekrar devam edicm mecbur 
(736 puan) tarafından
Benm 12 seans şuan 8. Seanstyaim ama. Ogu yer hala var 1.seansta bitecek GB durmuyor ama kesin biter diye konusuyorlr
(1,230 puan) tarafından
Öyle konuşuyorlar ama bitmez ben 2 aya gidiyorm çıkıyor yani eskisi gibi olmasa da
(736 puan) tarafından
Evet eskisi GB illaki olmaz ama bitmiyor da
0 oy
tarafından
Benim normal lazerdi bir sene gittim 12 seans tüm vücut yaptırdım 2018 de gittim tabi o zaman fiyatlar çok uygundu 

Çok memnunum tüy kıl hiç bişey yok 
0 oy
(3,141 puan) tarafından
2 sene gittim lazere tüm bacak genital koltuk altı göbek göğüs ve bıyık. Bacak koltuk altı azalttı ama bitmedi göbek ve göğüs aynı kaldı bikini bölgesi azaldı ama çok az azaldı yani şu an agda veya eldivenle aliyorim biyik killarimda hala var hatta gidida çoğaldı onuda kuaförde agdayla aldiriyorum. Diottu sanırım makinanın ismi o dönemin en iyi mainasiydi bikac seans da alexsndr yapmışlardi ama bitmedi. Hatta sanki hamilelik ve dogumdan sonra çoğaldı gibime geldi. Bence gitme verdiğin paraya yazık. 2 sene diyorum yani ayda 1 seans alıyordum toplam 24 seansta bitmedi öyle 3-5 seansta kimsenin tüyü bitmez 
(736 puan) tarafından
Demi cnm of ne olck bizim bu tüylerimiz. Inankj insan ağda yada epilasyon ile almaktan gamaniyor azalsa dersn değmiş azalma da olmuyor
(3,141 puan) tarafından
Yok gerçekten hala bikini bölgesini ağda yaparken gözümden yaş geliyor az olsa acır mı. Keşke kesin bir çözümü olsa ama bence lazer işi de bildiğin reklam yani.
(736 puan) tarafından
Bana da en zor gelen kısım bikini yeri diğer yeler açıyor ama bikini kadr değil. Keşke kesin çözümü olsa da bitse
(3,141 puan) tarafından
Kadınların bu kıl tüy işi çok zor ya
(736 puan) tarafından
Aynen kuzum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 184 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde zmrt_ (1,621 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 120 göst.
5 Nisan 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Kirilganinci (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 460 göst.
6 Mart 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde arifelif (59 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 465 göst.
15 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,032 soru

11,375,959 cevap

34,862 kullanıcı

...