0 oy
753 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar komşumuzun 1,5 yaşın da ki kızı virüs olmuş çocuğu yoğun bakıma kaldırmışlar 2 gün önce sokak da gördük oğlum hatta kızı opmustu hafif ateşi var keyifsiz diyodu annesi bugün haberini aldık şok oldum eşim çocuğu bı sure dışarı çıkarma başka çocuklar da da vardır dikkat et dedi aman diyim dikkat edin insAllah oğluma bulaşmamış tır yavrum çok da tatlı güzel bı kızdı 

11 Cevaplar

0 oy
(27,595 puan) tarafından

Mevlam şifa versin :(((( bende çok korkuyorum 

tarafından
Arttiyo diyorlardı ama dibimize gelince insan daha bı tedirgin oluyor hele ki küçük çocuk olunca insan daha çok üzülüyor
-Reklam-
0 oy
(3,850 puan) tarafından
Burası Erzincan, özellikle çocuklar olmak üzere tüm Şehir hastalıktan kırılıyor.

Benim kızlarda da başladı yavaş yavaş ateş ve öksürük.

Doktorlar kimseyle görüşmeyin diye uyarıyor. 
tarafından
Bizim sokak da öyle bugün dikkat ettim tüm çocuklar bı hasta gibi öksürük filan yine hortladı hiç bitmiyicek valla
(3,850 puan) tarafından
Tüm dengeler değişti. Allahım yardımcımız olsun.
0 oy
tarafından

Ya annnem kızımı parka götürdü çok korktum sen yazınca telefonunda evde unutmuş bı tedirgin oldum ya:'(

tarafından
Bende duyunca şok oldum eskiden parka hep maske ile giderdik azaldı diye takmıyoduk artık takmak lazım çocuk da iyiydi ya cumartesi günü kahvaltı etmiştik beraber bı anda nasıl oldu anlamadm
0 oy
tarafından
Allah acil şifalar versin 
tarafından
Aminn
0 oy
tarafından
Off cok uzuldum ya insallah iyilesir yavrucak  bende cok korkuyorum ya oglum 6 aylik esim fitik ameliyati olucak kaynanamda hasta  bayramdan beri iyilesemedi oglumada bulastirdi zar zor atlattik daha yeni smdi gelicek yine burda kalicak bi gece sen hastanede kal ben cocuga bakarim dio hastasin diyorum iyilesirim gelene kdar dio pzartesi gelcek 1 aydir iyilesemedi 3 gunde iyilesicek bende kalirim ben hastanede oglumla, kocamada bakarim cocugumada gerek yok sizde evde yatarsiniz dedim artik ne diyim normalde hastanede kalmak icin geliyordu simdi döndü gunduz ben gece sen kal diyo
tarafından
Gelsin sonucta oglu ameliyat olcak ama bi gün oncesinden gelip burda kalmasinin anlami yok buraya gelene kadar sabah erken kalkip hastaneye gelebilir kendi cocuguna bakmak yerine torun bakmaya calisiyor  6 aylik bebegi ben nasil birakicam akli almiyor hastane izin verirse artik oglumla kalirim refaktci olarak insallah bakalim
tarafından
Çocuklar sefil oluyor ben kim hasta olduysa evde uzak dur diyorum direk kaynanam kayinlarim filan olsun kimse de alınmıyor çocuk sık hasta oluyor diye kendini bilen zaten uzak durur çocuklara yazık değil mi neler çekiyorlar hasta olunca
tarafından
Evet canim inanvhergun hastaneye gittim 39 dan 38 den dusmuyordu atesi birsiuru antbyotik degistirdik yandi cocuk sinra oglumdanda bana gecti ikimiz hasta mahfolduk kendi kendimize iyilestik resmen eşim 3 gun ise gitmedi bize bakicak diye kaynanamda 1 hafta sonra aradi beni gecmis olsun diye hem dunyanin parasini harcadik hastayken ilacti hastanesiydi suan cocugum bidha hasta olsa manevi olarsk yeterim elbette ama maddi olarak hic durumum yok inan o ilaclari alicam diye yarim altinim vardi onu bozdurdum kendi ailem memlekete gitti onlarada bisey diyemedim
tarafından
Ateş çok tehlikeli oğlum arefe günü ateşten havale geçirdi sonra bana geçti dediğin gibi halsünasyon görüyordum Allah'tan kaynanam yanım daydi oğlumu alıp götürüyodu bende kendi kendime ateşimi düşürmeye çalışıyodm kendini bilen uzak durmalı şimdi oğlumun ustine nasıl titriyoruz kaynanam ağlatmıyor bile ateslenir bişey olur yine diye çok korkuyor ne gelirse ateşden geliyor
tarafından
Keske kaynanan gibi dusunceli olsa herkez canim
0 oy
(388 puan) tarafından
Allahım yardımcıları olsun. Valla ben parka çıkmama kararı aldım. Haftada bir kez dolaştirip gelicem. Evin Terası var oraya cıkarıcam. 
tarafından
Bende bayadir goturmuyorum halbu ki dibimiz de el ayak hastalığı arttı dediler götürmek istemedim şimdide böyle olunca eşim de çıkarma dedi scooter biniyodu çocuklar ile virüs çıkınca bende goturmicem bı süre
(388 puan) tarafından
Allah sonumuzu hayır etsin.
0 oy
(13,857 puan) tarafından

Rabbim sifasini versin ah korusun cocuklarimizi:'(

tarafından
Amin aminn
0 oy
tarafından
Rabbım şifa versin canım ya. Valla öyle bi zamandayız ki ne yapacağımızı biz de şaşırdık çocuklarda şaşırdı. Okullar açılacak yakında bakalım ne olacak. Allah im evlatlarımızı korusun hastalıktan beladan. 
tarafından
Hastane de çalışanlar bile maske takmıyor artık boğazım ağrıyor desen test olmadan bakmıyor bile negatifi görünce anca öyle ama dediğin gibi çocuklar çok sıkıldı artık
0 oy
(697 puan) tarafından
Çok arttı ya millet tatil yaptı korona oldu sıkıntısını evde oturan biz çekiyoruz valla 
tarafından
Herkes çok saldı hastanede bile maske takmıyor lar insanlar da sıkıldı artık
0 oy
tarafından
Yoğun bakıma neden almışlar ?
tarafından
Pazar günü hafif ateşi var diyodu annesi keyifsizdi çocuk demek ki kötüleşti yoğun bakıma almışlar
tarafından
Allah şifasını versin, çok üzüldüm gerçekten :(
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Bende artık parka götürmuyorum oyuncak kepçe kamyon alıyorum evin yanında kumla oynuyor kardeşiyle kimsenin yanına götürmuyorum
tarafından
Bizim evimiz de müstakil bahçesi var ama oğlum diğer çocukların sesini duyunca durmuyo yırtıyo kendini 1 hafta cıkarmicam mecbur bugün dikkat ettim tüm çocuklar öksürük burun akıntısı vardı oğlum havale geçirdi yeni ondan çok tedirgin olduk

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,005 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Buket masal (2,389 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 164 göst.
30 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Thinkofvictory (873 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 458 göst.
26 Temmuz 2021 Aile kategorisinde 0189nej (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 403 göst.

385,216 soru

11,519,940 cevap

35,181 kullanıcı

...