+1 oy
1,185 göst.
Diğer kategorisinde (1,688 puan) tarafından
Çok çok dikkat edin oğlum dün akşam elimden kayıp gidiyordu 3 yaşına girecek önümüzdeki ay ağzına şimdiye kadar hiç para koymamıştı yinede para küçük eşya bırakmıyordum ortada dün akşam nerden bulmuşsa karşımda uzanıyordu bi kereden nefesi kesildi gözleri kızardı ağzı kitlendi 50 kuruş boğazına kaçmış helmik manevrası yaptım elimi ağzına koydum olmadı eşimi aradım o gelene kadar denemeye devam etim başta para elime gelmedi manevrayı yaptıkça para öne geldi çıkardım çok şükür oğlum da bende çok kötü olduk 38 haftalık hamileyim onu nasıl çıkardım bilmiyorum hala gözümün önünde elim ayağım titriyor daha fazla kat kat dikkat edeceğim artık 

35 Cevaplar

0 oy
(5,426 puan) tarafından
Allah korumuş çok geçmiş olsun Rabbim kimseye yaşatmasın 
(1,688 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(1,673 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım ne kadar dikkat etsek de engel olamıyoruz bazen saniyelik yapı veriyorlar 
(1,688 puan) tarafından
Sağol cnm evet normal de çok dikkat ederim para küçük oyuncak falan hiç bırakmam ortada nerden buldu hiç bilmiyorum
(1,673 puan) tarafından
İşte bir anlık her şey saniyelik oluveriyor
0 oy
(9,658 puan) tarafından
allahımm korusun hepsini, ben de çok korkuyorum bundan
(1,688 puan) tarafından
Aminn rabim korktuğumuza uğratmasın
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım her ihtimale karşı hastaneye götürdünüzmü
(1,688 puan) tarafından
Sağol cnm evet götürdüm biraz bozayı kızarmış çok şükür bir sorun yok
0 oy
(1,195 puan) tarafından
Kuzum sabah sabah ne okudum ben böyle ya Çok geçmiş olsun Rabbim yaşatmasın Vallahi Rabbim imtihan  etmesin Zaten psikolojik olarak hiç iyi değiliz Bu aralar yani Sende de Gerçekten büyük cesaret varmış tebrik ediyorum 
(1,688 puan) tarafından
Cesaret mi can havli mi bilmiyorum cnm karnıma bastırmaktan sancı girdi geçe karnımdaki hiç gelmedi o an aklıma
0 oy
(24 puan) tarafından
Çok çok geçmiş olsun. Rabbim korusun çocukları. 

Ne kader dikkst edersen et geliyor başa illa. Benim kızım doğuştan tiroid hastasıydı hormon hapı kullanıyorduk. 2 buçuk yaşındayken ilaçları kilitli kutuya koymuştum ben bile zor açarken nasıl yaptıysa kendisi açıp 17 tane hormon hapı içmişti el altında da değildi yüksek yerdeydi. Bir hafta hastanede bir ayda evde artık pertim çıkmıştı o toparlayana kadar.
(1,688 puan) tarafından
Sağol cnm

Ay sizede çok geçmiş olsun
0 oy
(1,132 puan) tarafından
Ayy rabbim korumuş şuan iyimi 
(1,688 puan) tarafından
İyi çok şükür gece irkilerek uyandı çok korktu babası iş yerine götürdü ilgisi dağılsın diye
0 oy
(437 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın 
(1,688 puan) tarafından
Allah razı olsun amin
0 oy
(735 puan) tarafından
Ay gecmısmolsun bızım komşunun oğlu da bır buçuk yasında annesımdun altını teöızlerken bırbucuk tele cıkmıs 
(1,688 puan) tarafından
Ay çok kötü ya
(735 puan) tarafından
Kız hıc sorma dün hastaneye götürdüler bakalım bugün sorucam nasıl oldu dıye
(334 puan) tarafından
Bir buçuk tele çıkmış ne demek anlamadım
(334 puan) tarafından
Nası yani bezinden bir lira ve 50 kuruş demir para mı çıkmış:O
(735 puan) tarafından
Kız yutmuş  çocuk ilk 1teleyı sonra 50kurusu şaka gıbı ya ıkısı bırbırıne yapısık halde görmüş annesı bezınde
0 oy
(443 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun 
(1,688 puan) tarafından
Sağol
0 oy
(2,909 puan) tarafından
Ay dün nerden düştüyse para düşmüş yere Allah'tan benimkiler görmemiş hemen aldım yerden oluyor bazen gerçekten hergun okuyorum şerlerden kazalardan uzak eyle diye Rabbime emanetler geçmiş olsun
(1,688 puan) tarafından
Ay rabim esirgesin hepsini
0 oy
(15,396 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
(1,688 puan) tarafından
Sağol
(15,396 puan) tarafından
Çabana başarılı olmana çok sevindim
(1,688 puan) tarafından
Sağolasın
0 oy
tarafından
Allah korumuş canım 13 aylık oğlum var sırf bu yüzden suanki evime tasinmadan önce bütün güvenlik önlemlerini had safhada aldım en büyük korkum o an senin yerinde ben olsam heralde elim ayağım kilitlenir korkudan kipirdayamazdim
(1,688 puan) tarafından
Biz taşınalı 9 ay oluyor bende bütün önlemleri aldım fileler falan 3 yıldır para en ufak bir oyuncak bişey hiç bırakmadım ortada nerden geldi nasıl görmedim bilmiyorum
Normalde çok paniğimdir heleki hamile kaldıktan sonra daha çok panik biri oldum can havliyle nasıl yaptığımı anlamadım 10 saniyeden fazla kaldı para yapamayınca babasını aradım o gelene kadar uğraştım çok şükür çıktı dili boğazına doğru gitti ağzı kitlendi of hala gözümün önünde irkilerek uyandı bütün gece
tarafından
Ne kadar dikkat etsekte arada böyle şeyler olabilcek gibi maalesef Allah bidaha yasatmasin gerçekten insanın ömründen ömür gidiyor
(1,688 puan) tarafından
Amin gerçekten 30 yaş giti ömrümden çok korktum
0 oy
(17,587 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Allahim korumuş ☹️
(1,688 puan) tarafından
Sağolasın
0 oy
(96 puan) tarafından
Ayy okurken içim gitti çok geçmiş olsun rabbim bidaha yaşatmasın rabbim kimseyi evladiyla sinamisin benim kizde dün et yerken biraz boğazında kaldı iki buçuk yaşında öyle dona kaldım allahtan eşim ve kardeşim vardida hemen müdahale ettiler çok şükür vlla para palon bu küçük eşyalar çok kötü aman diyim rabbim korusun
(1,688 puan) tarafından
Amin ram korusun hepsini
0 oy
(8,247 puan) tarafından
Çok zor bişey kardeşime olmuştu ameniyat oldu kalbide durmustu sonra kurtarıldı 
(1,688 puan) tarafından
Ay hayal bile edemiyorum
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbım korumuş 
(1,688 puan) tarafından
Sağol abla Allah razı olsun
0 oy
(8,900 puan) tarafından
Aynısını benim kızımda 3 yaşında iken yaptı dedesi 1 tl verdi. Boğuldu zor kurtuldu 
0 oy
(445 puan) tarafından
Allah korumuş biz üzerimizde metal para taşımıyoruz kumbara yaptık kızımada alıştırdım parayı hep buna at diye haşlık verilince oraya atıyo hep. Sonra biriktirip oyuncak alıyoz o şekilde deha güzel atıyo parayı. Küçükken benim kardeşimde para yüzünden ölüyordu yüzünün morardığını unutmuyorum babam parayı çıkaramadı yutturdu en sonunda. Sonra kakadan çıkmıştı. Bu yüzden bende travma gibi bozuk para
(1,688 puan) tarafından
Aynı şekilde tahta büyük bir kumbara yaptı babam 7 8 aydan beri kumbara ya atar parayı hiçbir şekilde metal para bırakmam evin içinde cüzdanımızda bile bırakmayız belki alır diye
0 oy
(5,380 puan) tarafından
Eyvah eyvah Rabbim korumuş bide gebesin ay Allah bağışlasın cnm 
(1,688 puan) tarafından
Allah razı olsun canım

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,026 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Buket masal (2,460 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 176 göst.
30 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Thinkofvictory (873 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 770 göst.
27 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 462 göst.
26 Temmuz 2021 Aile kategorisinde 0189nej (183 puan) tarafından soruldu

398,154 soru

11,906,951 cevap

36,036 kullanıcı

...