0 oy
414 göst.
Diğer kategorisinde (609 puan) tarafından
Dışarıda dolaşsam erkek mi kız mı ne kadarlık diye soruyorlar gayet normal bir soru söylüyorum erkek diyorum ayyy keşke kız olsaydı dedim yani en sonunda cinsiyeti ben belirlemiyorum rabbim belirliyor hayırlısı buymuş dedim sinirimi bozuyor böyle kadınlar ya yada ben mi abartıyorum 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Fazlamı sınırı bozulmaya meillisin kız ne olmus
(609 puan) tarafından
Her kadın bunu söylüyor da ondan kız daha hayırlıymış belki bu da hayırlı yani sen nereden bileceksin dimi ama bende isterim kızım olsun ama evlat olsun sağlıklı olsun diyorum
-Reklam-
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Kiz ne kafaya takiyosun ki kim ne derse desin he de gec yani
(609 puan) tarafından
Her gördüğüm kadın bunu diyor sinirim bozuluyor sanki ben belirliyorum cinsiyeti benşm iki kzım var cok rahatım dedi bende rabbim bahtlarını rahat ettirsin dedim
(1,224 puan) tarafından
Valla bos bogaz ne dedigini bilmez hadsiz insanlara ne karsilik veririm ne de kafama takarim he der gecerim
(609 puan) tarafından
Kayınvalidemi de tanıyor he ay iki oğlun var bari bu da kız olsaydı kayınvalidemde oğlanlarda güzel iyi yetiştirdikten sonra kız erkek fark etmiyor iyi yetiştirmek önemli dedi kadın lafı degiştirdi haklısın gerçekten öyle de ben biraz sinirim bozulmuş sanırım 5 ayımdan beri aynı kelimeleri duyup denszlere laf söylemiyordum artık söylüyorum
0 oy
(1,227 puan) tarafından
Çok istiyorsan yap bir tane kız de 
(609 puan) tarafından
Yapmış 2 tane varmış :D
(1,227 puan) tarafından
Yine yapsın baksana hevesini alamamis heralde
(609 puan) tarafından
Demekki değişik kadınlar var ya
0 oy
tarafından
Cınsıyetlerı esıtleyelım ayrım yapmayalım derken kızı uste cıkarmaya basladılar bu seferde ahshshd
(609 puan) tarafından
Ay harbi ya bide ay benim iki kızım var rahatım diyor bende bahtları gUzel olsun insallah abla dedim ya
tarafından
Oglu olmadıgından hazmedememıs de olabılır dıye dusunuyorum ben :D arkadasımında oglu var hamıle suan herkes 2.de oglan olcak dıyomus halbukı kız ıstıyolar ama ınadına dıyolar ıste
(609 puan) tarafından
Demekki :D
0 oy
tarafından
Kız desinler ne olucak takma kafana 
(609 puan) tarafından
Her dısarı çıksam gören ay kız olsaydı keşke demesi sinirimi bozuyor bende isterim kızım olmasını ama rabbim erkek hayırlısıymış erkek verdi belki diğeri kız olur
0 oy
tarafından

Hahahaha kız boşver ben kızıma kırmızı giydirdiğıme rağmen geçen merkezde parka gitmiştik kadının biri kızımı oğlum diye sevdi bende hiç bozuntuya vermedim :D

(609 puan) tarafından
:D kız allah seni
tarafından
Ne yapayım kız artık millete kız demekten bıktım millet bıkmadı erkek demekten bende artık hiç bozuntuya vermiyorum ☺☺
(609 puan) tarafından
Millet te görmek istediğini görüyor sanırım
tarafından
Sanirim oyle oluyor ☺
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Bana söylese bende sinirlenirim inadına iyi ki de erkek derim ben memnunum kime ne
(609 puan) tarafından
E yani herkez böyle diyince insanın siniri bozuluyor ne bu ayrımcılık anlamıyorum evlat olsun hayırlı olsun erkek kız fark etmiyor yani kayınvalidem 2 erkek yetiştirmiş masallah yeri geldiğinde herseyi yapıyorlar
0 oy
tarafından

bende kiz deyince oteki erkek olur diolar yok ben erkek istemiyorum diyorum ki o erkek erkek mantiklari curusun diye:D

(609 puan) tarafından
Buradakiler kız hep ayy kızın olsaydı keşke diyorlar
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Benim küçük kızım erkeklere benzyor kimse kız die bilmyor kız deyince sasryolar bunda pek bişi goremedim
(609 puan) tarafından
Gıcık olduğum nokta sanki biz cinsiyeti belirliyormuşuz gibi davranmaları
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Ikinci kızıma hamileyken bana da öyle diyen çok oluyordu üçüncüye oğlum oldu heh sonunda buldu  oğlanı dediler iyide ben açamıyordum ki öyle bir kaygım yoktu buda kız olabilirdi rabbime isyan edip illede erkek mi olsun diyecektim saçma sapan konuşmayın dedim ay hele ayrıntılı ultrasonda sordum doktora cinsiyetini doktor erkek dedi ama kesin mı diye başka çocuğun var mı dedi evet iki kızım var dedim iyi sonunda bulmuşsun oğlanı dedi sagolun ama öyle bir arayışım yoktu rabbim nasip etmiş ne mutlu dedim öyle bakıyo suratıma kalkıp göbek mı atıyım ne bekliyon dedim ama içimden haiakakhsjshshs "))
(609 puan) tarafından
Hahaha kız allah seni :)
0 oy
tarafından
Amannn emin ol kız desen bu sefer de oğlun olasydi derler. Sallla tanımadığın insanlara niye bu kadar anlam yüklüyorsun ki 
(609 puan) tarafından
Haklısın canım da insanı sinir ediyorlar

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,555 göst.
0 oy
15 cevap 1,145 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,196 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 896 göst.
13 Şubat 2020 Diğer kategorisinde İnstructor (738 puan) tarafından soruldu
0 oy