0 oy
1,546 göst.
Diğer kategorisinde (499 puan) tarafından
Eşimden ayrıyım cocugum hastalandı ve hastaneye eşimde geldi.. Her neyse cocuguma zar zor serum takmaya calısıyorlar alakasız bi kız geldi hemşire.... Eşim sonradan gelmişti eşim gelene kadar hiç odaya bile girmeyen hatun eşim girince odaya zıpladı. Eşim de oyle Brad pıtt falan degıl he boylu poslu dikkat ceken biseyde degil ama vucudu hep dovmeli. Dövmeleride yani oglumun adı benim adım anne baba cocuk resimleri falan. Kız tavlama dovmesi degıl yani. Hemşire hanım. Eşime oyle bi bakıyor ki. Dusun orda ben oglum aglarken dikkatimi cekecek kadar bakıyo.. Boyle geldi oglumun basına sanki tutar gibi oglumu eğildi, dısarı bakar gibi  de kafasını kaldıryo bahane ile bildiğin benim yanımda benim kocama böm böm bakıyo. Gayrı ihtiyarı eşime baktım o da bakıyo mu diye.. Eşim ogluma bakıyordu... Baya bi kestim yani bunları... Sorcaktım hayırdır tanıyor musun??

Ya size soruyorum bu nasıl bi iğrenc lık hadi erkekler pislik olmuş ama bu kadınlar kızlar benim aklım almıyo arkadaşlar ya. Bu ilk kez basıma gelmedi o kadar cok geldi ki. Nasıl boyle arsız oluyo bu kadınlar... Bunu buraya niye yazdım bilmiyprum ama cidden sinirim bozuldu 

32 Cevaplar

+4 oy
(583 puan) tarafından
Kesinlikle  haklısın zaten  kadınlar hareketlerine  dikkat etse hemcinsine  saygı gösterse adamlar aldatacak kadın bulamazlardi  kadınların bazıları nedense evli erkekleri daha çekici buluyor Allah ıslah  etsin  öylelerini
(499 puan) tarafından
Aynen katılıyorum
(759 puan) tarafından
benimde çok basıma geldi parkta oturuyoruz esim ben oglum kız gelib durub önümüzde esimi bön bön bakıb gifiyo Gidib saç bas yolacaktımki esim bos ver dedi o senin atdıgın tınak bile olamaz dedi ..Ve sayer çok geldi basıma Dana kuyrugunu sallamasa kurt arkasınca gitmezmis öyle bir ata sözü var kuzum
-Reklam-
+1 oy
(786 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum sana canım kadının düşmanı kadındır derdi annem erkek aldatıyorsa yine bir kadınla aldatıyor 2. Kadın olmayı nasıl mideleri alıyor anlamıyorum
(786 puan) tarafından
Kurtarılacak yeri varsa tut oradan yok sorun büyükse bişey diyemem iç durumu en iyi sen bilirsin
(499 puan) tarafından
Bosancaktık dvaa acacaktım ama eşim ayrılmak istemıyor. Hersey guzel olcak emin olsam bende seve seve ama oyle korkuyorum ki. 4 yılda yasamadıgım hiç bisey kalmadı. En buyugu de dibine kadar yalnızlık .
(786 puan) tarafından
Ah o yanlızlık hissi başkasına anlatsan bunda ne varki derler ama çekilecek bişey değil daha 2 ay olmuş zaten biraz daha bekle bir şans daha ver baktın olmuyor bırakırsın
(499 puan) tarafından
Evliylen yalnız olmak zor kuzum. 4 yıl evliydim ama yanımda yoktu dıyebilirm. Gece 2-3-4 eve gelirdi bazen hiç gelmezdi. Boyle bı evlilik calısıyordu guya ama ben calısgıgına da inanmıyorum artık.... Şimdi olmayacak duzelcek diyo ama inanamıyorum. Alışmadık götde don durmaz
(786 puan) tarafından
Doğru diyorsun canım o zaman iyi düşün karar ver dediğim gibi evliyken yanlızlık çekilmiyor
0 oy
(48,083 puan) tarafından
esini kiskanmissin insallah barisirsiniz hemsireye takilmadim niyeyse size üzüldüm 
(499 puan) tarafından
İnsan ne olursa olsun bozuluyo kuzum ya. İğrenc bişsey. Eger ayrı olmasaydık o kıza sorardım hayırdır diye
(48,083 puan) tarafından
kizda.gurur haysiyet yok demekki
(499 puan) tarafından
Kudurmuş pislik. Kudurmasa oyle bakmaz
0 oy
tarafından
Bak ayrıyız diyosun ama kıskanıyorsun Oluru varsa barış böyle zilliler alır kaçar adamı. Ortalık çok fena Rabbim şeytana nefislere fırsat vermesin 
(499 puan) tarafından
Zaten aklıma o geldi :(sorma
tarafından
Özel değilse neden ayrısınız annelerde misin
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Benin de başıma çok kez geldi canim kadınların biraz edepli olması lazım helede yani da eşini göre göre nasıl bakıyorsun sen ....... 
(1,037 puan) tarafından
Allah akıl versin deseydin bugün hatta başıma geldi arabada annemlere gidiyoruz biz oğlumla arkada oturuyoruz eşimin cami açık araba kullanıyo mahalleye girdik yavaş yavaş gidiyoruz kiz nasıl bakıyo eşime iş attı resmen
(499 puan) tarafından
İşte.. Şeytandan beterler. Yazıklar olsun boyleler ine
(1,037 puan) tarafından
Aynn eşim de baktım hemen oda goz ucuyla bak sa yani kavga çıkacak evimde
(499 puan) tarafından
Huzur bozan şeytanlar işte yansınkar cehannemde..
(1,037 puan) tarafından
Ins:)))
0 oy
tarafından

Bu gibi pisliklerin cinsiyeti olmuyo erkekte olsa kadın da olsa sapık zihniyetli bazıları. Cinsiyetsiz mahluklar.

Eşinle ne zamandır ayrısın barışma ihtimali var mı 
(499 puan) tarafından
2 aydır ayrıyız bosancaktık dava acacaktım ama eşim vazgwcıemeye calısıyo. Bilmiyorum sonumuz ne olcak
tarafından
Sıkıntılarınız çok büyük değilse biraz daha düşün canım bence bak millet direk yanaşır böyle . Malesef bizim millet erkek boşanınca bekar olarak bakıyor kadın boşansa direk dul gözüyle bakıyor. Gözden geçir eşine şart falan söyle o şekilde barış kaptırma kocanı o senin :)
(499 puan) tarafından
Aklıma zaten o geliyo 2 aydır ayrıyız belki boyle bakanlardan bırıne o da karsılık verdi oyuzden hıc barısasım gelmıyo.
0 oy
(13,251 puan) tarafından
Arkadaşım,eşi ve ben uçaktsydik.

Uçaktan inerken yan taraftaki koltuktaki kız arkadaşımın kocasına telefonunu uzattı tüm numaralarim silinmiş bi bakar msiniz dedi .

Düşünsene..

Karısı yanında,adamın kucaginda kızı..

Arsız..

Karısı dediki bana uzatsaydin neden eşime uzatysn.

Kızın hiç umrunda bile degl gozleru parlıyor resmen adama bakarken..

Utanmayan utanmıyor..
(499 puan) tarafından
O . Rospu diyınce de biz suçlu oluyoruz ama acık ve net. O ros pu
tarafından
Aynen malesef Allah hidayet etsin öylelerini..
0 oy
tarafından
Esinle boşandınız mi kuzum hala seviyorsun ki kıskanıyorsun demekki
(499 puan) tarafından
İnsanın zoruna gidiyo. Bosanmadık canım dava acacaktım canım ama eşim ayrılmak istemıyor bılmıyom ne olcak
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Canım eskiden erkekler yapardı dediğini gerçekten şimdi kızkar yapıyor, birde evli erkeklere bayılıyorlar, abim rahatsızdı tedavi görüyordu özel hastanede erkek kardeşim burak çivite benziyor, abimin hemşireleri görseniz kardeşim gelir gelmez, abimin kılosunu tartmayamı, tansıyonunu ölçmeyemi, ilaçları vermeye mi peş peşe gelirlerdi, hatta biri evli oldugunu öğrenip bunun eşini çok merak ediyorum yengemden rica etmiş, erkek kardeşimin karısı gidince ağızları açık kalmış o kardeşmden daha güzel daha oralı olmadılar, yanş karısı cirkin olsa hala  kardeşimin etrafında tav olacaklardı 
tarafından
Burak çivit :D
(1,717 puan) tarafından
Burak özcivit demek istedi herhalde
(2,078 puan) tarafından
Aynen canım öyle demek istedim bebeğimi emziriyordum yzazamadım :D
tarafından
Aman abartmayın şu civiti ya büyük konuşmayım 40 gönlüm olsa 1 ini vermem bi defa kafamız uyuşmaz:D
(2,078 puan) tarafından
Oda yarali bana gönül versin diye bekliyordu :D
0 oy
(8,082 puan) tarafından

Kız tavlama dövmesi mi oluyormuş :angel::D

(499 puan) tarafından
Yani aile ıle alakalı seyler. Tabi o kız onları farketmez o an ama :)
(8,082 puan) tarafından
Eşim de de vardı dövme ama sildirdi işi gereği hiç öyle düşünmemiştim:)
(499 puan) tarafından
Ya eşimin boynunda bitane var.gencken yapmış tovbe etmiş. Ben carsaflıyım bu arada he. Gecen sene de biz yıne ayrılcaktık bu sefer gitmiş benim adımı oglumun adını falan yazdırmış, aıle anne baba cocuk resmi cizdirmiş sırf geri doneyim diye goz boyamak için yaptı sanki ben cok dovmeye duscek insanım ya. Aramızda ucyrum acmaktan baska bişey degıl. İnsanlar sasıruyı sen carsaflı bu dovmeli ne alaka diyo hep
(8,082 puan) tarafından
Insanları boş ver canım benim. Eşim de de vardı 2 tane biri ölen ablasının ismi diğeri yine anlamlı bir karikatür. Isı gereği sildirmek zorunda olmasa sildir demem. Etrafta o kadar çok fırıldak kadın var ki bırak dövmeyi aa desen düşerler o derece. Biraz kıskanmış gibisin inşallah tekrar birleşirsiniz:)
(499 puan) tarafından
Bak benim babama da bakarlardı ama babam mavi gözlü inanılmaz dikkat ceken bi adam. Hani gayri ihtıyarı dıkkat cekıyordu. Ama eşimde hiç bi numara yok hani çirkin degıl ama şöyle bi bakayım diye dikkat ceken bi tip de degıl yani... Oyuzden dıyorum anca azmış kudurmuşlar bakıyo
0 oy
(7,401 puan) tarafından

Kiz tavlama dovmesi de mi varmis ilk defa duydum:D

Saka bi yana canim uzuldum insaAllah buyuk sorun yoktur ve barisirsiniz. Kadinlar mevzusuna gelince zaten Efendimiz Aleyhisselam  cehennemin buyuk bolumunu kadınlarin ve zenginlerin teskil ettiğini gördum buyurmuslar. Oyuzden daha fazla yoruma gerek yok. Rabb7m yuvalarimizi korusun. 

(499 puan) tarafından
Yani dovme yaptıranlar kadınların ilgisini cekmek için yaptırıyo genelde :) ama eşimin dpvmeleri benim adım oglumun adı falan canjm
(7,401 puan) tarafından
Hahaha anladim canim:))))  benim sahsen dovmeli kisiler dikkarimi cekmez ilgi alanima girmez. Oyuzden settiremedim :D
(499 puan) tarafından
Benimde cekmez di ama gittim evlendim. Kendim carsaflıyım bide dsun yani
(7,401 puan) tarafından
Rabbim  nasip ettimi hic bise engel degil canim:)))
0 oy
(111 puan) tarafından
Allah da ona yaşatsın inşallah pislik kadın 
(499 puan) tarafından
Amin amin
0 oy
tarafından
Yaaa sen kıskanmışsın ayrılma eşinden ya 
(499 puan) tarafından
Kıskandığım için ayrılıyorum zaten.. Bı omur bunu tasıamak zor gelıyo bana.
tarafından
Kız Manyak mısın ya öyle sey mı olur çocuk var kıskanma boşver :) bende senin gibiydim eşimi çok kiskandigim  için bu beni yıprattığı için ayrılmayı istedim ama zamanla ultra kıskançlıklar geçiyor yeni mı evlisiniz ki
(499 puan) tarafından
Valla kuzum kıskanma degıl sadece cok sey var. Berbat bi evliliğim vardı anlıycagın. Kaç kez bosanma asamasına geldik ama ge ri dondum. Cocuk var evet cocuk olunca el ayak baglanıyo... 4 bucuk yıllık evliyim  ne yenisi. Ama 40 yılık evliler benim kadar cekmemiştir
0 oy
tarafından
Evet malesef öyle pislik edepsiz kızlar var benim eşim hastane jandarmasıydı ama üniforma hastası bi kaç hemşire sürekli yemekhanede asker fln deyip duruyorlarmış düşün adamın parmağında yüzük var bi gün eşimle kızımı doktora göstercez eşim önden yürüyor o aşağılık karı farketmwdi bizim onunla beraber olduğumuzu baktım eşime naber asker dedi eşimde ters ters baktı noldu dedim o kim yemin ederim hiç konuşmadım ama o sürekli asker fln deyip gülüyor yemekhanede fln dedi bende dedim geri yürü eşim dediki bak bi sorun çıkarırsan benimde başıma dert olur bende dedim sen gel geri tam onun yanından geçerken sesli bi şekilde dedim ki aşkım dikkat et kadınların sapıklığı daha pistir 50 erkeğe birden verirler bunlar dedim kız *** gibi yüzüme baktı ama vallahi eşim orda çalışıyor olmasaydı işinden olmasaydı orda büyük bir rezillik çıkarırdım edepsiz pislikler ilerde kendileri de yaşasın aynı şeyi!! 
tarafından
Ahhaha :) aynen kız Allah korusun bende öyle diyecektim
(111 puan) tarafından
Ay içimin yağları eridi valla helal olsun sana içinde birakmiycan işte böyle kapak olsun pislikler
(759 puan) tarafından
hellal olsun kız yürüü bazı kızlar kudurmuslar
tarafından
Sağol kızlar :) böylelerinin hakkından böyle gelelim ki birdaha evli adamlara sarmasınlar bunlar yüzünden yuvalar bozuluyor Allah uzak tutsun yuvamızdan inşallah.
(111 puan) tarafından
Amin inşallah vereceksin ayarı susmayacaksin işte
0 oy
(671 puan) tarafından
Sen seviyorsun kocanı belliki çok büyük bir problem yoksa yuvanı kurtar canım senin tükürdüğünü millet havada kapar
(499 puan) tarafından
Bilmiyprum canım. Problemler cok fazla ama asabılır mıyız bilmiyorum
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Kuzum şimdi li kadınlar kızlar genelde evli erkeklere sulanıyorlar.  Çünkü evli erkekte para var bekar da o kadar para yok. Evli hesap vermez bekar hesap veriyor. Bu ayrımı yaparak evlilere daha çok sulanıyorlar. Belli ki eşini halen seviyorsun. Eğer boşanmamışsanız meydanı boş bırakma. Çünkü orta da çocuk var kendine acımıyorsan ona acı. 
(111 puan) tarafından
Benim eşim garson bi gün bi kız gelmiş lokantaya orda çalışan bi kadının akrabasıymis şimdi orda çalışmıyor ama kız eşimi görmüş pislik o....u gitmiş kadına demiş bu kim nereli filan diye demiş çok beğendim bizi tanıştır kadın demiş kız o evli yüzü düşmüş birden demiş anlat ona bunları deki çok üzülmüş keşke evli olmasaymış demiş de resmen belki yürür bana diye demis illaki git söyle diye yemine vermiş kadin demiş eşime valla yemine verdi yoksa demezdim sana diye kaç kere gelmiş  eşim yüz vermemiş artık gelmemiş lokantaya ah ah o pisliği bi görsem bi yakalasam
(111 puan) tarafından
Kız bide derler ki erkekler çapkın valla kızlar daha pis allah ıslah etsin inşallah
(3,136 puan) tarafından
Yok bacım yok bu devirde kızlar erkeklerden daha çok çapkın. Erkeklerin adı çıkmış bir kere.
(111 puan) tarafından
Eşim hep der ki kadınlar erkeklerden daha pis ben yok derdim savunurdum erkekleri öyle bilirdim çünkü demekki heryerden duyuyor goruyir ondan diyor dü bende göre göre anladım canım neler neler var  allahım veriyorsun takip et bari diye bi laf vardır ya ne kadar doğru
(3,136 puan) tarafından
Aynen canım erkekler bize göre herşeyi daha çok görüyor duyuyor o yüzden söylüyorlar. Gördükçe insanın midesi bulanıyor hayattan nefret ediyor.
Çok doğru ama allah herkese akıl vermiş kullanmayı bilmiyorlar. Kullanabilseler insanlık bu hale gelmez bu derece sapıtmazlardı
0 oy
(129 puan) tarafından
canm fazlasıyla katılıyorum sana öyle kadnlar kızlar var ki bende çok şaşırıyorum el ele yürürken bile adamı gözleriyle yiyorlar bi tebessüm etmeler bakmalar felan bnde çok yaşadım bu sefer adamlarn g.tü kalkıo tavana kadar yani benm eşim öyle bilmiyorm ne hale geldk valla hiç utanmlari yok 
0 oy
(13,876 puan) tarafından

işte kadın önüne baksa erkek zorla peşinden gitmez Allah islah etsin 

0 oy
(9 puan) tarafından
Ben onu bunu geçtim de eşim diyosun hala. İçin yanıyor biliyorum ama hala eşim diyebiliyorsan tekrar Bi düşün severek ayrılmak zor olur canım benim.. 
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Keşke deseydn tanidik mi geldi eşim diye bozulsaydi pislik karı ben derdim okadar abartı derece bisey yaşasam

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 414 göst.
0 oy
11 cevap 664 göst.
13 Temmuz 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Sni ck iyi anliyorum (910 puan) tarafından soruldu
0 oy
70 cevap 1,094 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gecesiyah (906 puan) tarafından soruldu

374,563 soru

11,202,295 cevap

34,499 kullanıcı

...