0 oy
343 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (679 puan) tarafından
Soru yukarıda adetim gecikti en temiz korunma yöntemi bu olduğu için bunu seçtik ama adetim gecikti geciktigi gün ertesi test yaptım çıkmadı ama hala olmadım son adet tarihim 22 hazirandi

13 Cevaplar

+1 oy
(119,231 puan) tarafından
Bu konuda halay basiyim
(679 puan) tarafından
Ne kadar var ikisinin arasinda
(119,231 puan) tarafından
2 yas 1 ay
(679 puan) tarafından
Yine iyi benim bebeğim 6 aylık olucak yeni bı de sezeryan boku yedim
(13,824 puan) tarafından
Arada ikinci vardı bende uçtum halayda:-)
(4,040 puan) tarafından
Anlaşılmıyor mu peki yırtık falan olduğu. Ertesi gün hapı için soruyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben kalmıştım kızım 6 aylıkken delik çıkmıştı ama düşük yaptım hemen
(679 puan) tarafından
Hadi ya geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Her adet gecikmesi gebelik değildir canım aksaya bilir bazen hemen korkmana gerek yok bence hem kaza olsa anlardınız 
(679 puan) tarafından
Ya bı iki defa sonuna doğru taktı eşim o da endiselendiriyor
0 oy
(3,384 puan) tarafından
Ablam kaldı korktğm için prezrvatif +geri çekilme ile korunuoz
(679 puan) tarafından
Şunu atlatirsam bende onu İsticem ama erkek milleti çok tutamiyor kendini
(3,384 puan) tarafından
İnş canım atlatırsın
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Evet 3.cüye baktm çare yok bağlattım daha 
(679 puan) tarafından
Nasıl oldu yirtikmiydi
(1,233 puan) tarafından
Evet canm delikmiş rabbim uzun ömür versn ogluma ama yiceği eköegi varmış garanti dwil prezatif yani
(4,040 puan) tarafından
Anlaşılmıyor mu peki yırtık olduğu
(1,233 puan) tarafından
Yok cnm
0 oy
(9,546 puan) tarafından
Benimde 22 Haziran'da kız 5 gün gecikti hamileyim 
(679 puan) tarafından
Kız sen ciddimisin ne zaman test yaptin
0 oy
tarafından
Günlük en az bir tane post açılıyor burda bu yöntemle hamile kalanlarla..ben spiralciyim rahatım şu anda da adet olmuşum 29nda olmuştum bir iki gün oynuyor arada
(679 puan) tarafından
Spirallede gebe kalan var hepsi riskli aslında ne bilim hormonları etkilemez diye prezervatifte karar kıldık esimle
tarafından
Benim bir kere kaydı 3 kere taktırmada..dikkat ederseniz kaymaz..amaç hormon etkilemek mi gebe kalmamak mı? Tüm yöntemlerin riskleri var ki spiralle kalma daha az oran.kaymadığı sürece kalınmaz
Hap her gün içmelisin parayla alacaksın unutursan ertesi gün ilacı içmelisin o da parayla pahalı hem de..onun da süresi var bir süreden sonra etkilemez hamile kalırsın
İğneleri pek öneren yok adet döngüsünü daha çok etkiliyor o da ücretli
Prezervatif ücretli yırtılma riski var.ki burda çok okudum bir de birileri paylaşmıştı yine içimde kaldı diye :) ona da ertesi gün hapı gerekecek
Spiral de ücretsiz ek yöntem gerekmiyor..kayma riski var sadece o da 6 ayda bir yada senelik kontrol gidilmeli.ben 5 seme 2 sene ve 1 senedir spiralle korundum 2 kızım var sadece
(888 puan) tarafından
Sipiral her insana gelmiyor ama ben taktirdim  benim sürekli ksnamam oldu  sonunda çıkarttim
tarafından
Tabi cnm sağlığına etkisi varsa taktırma.her bünyeye olmuyor.ablam da kaç kere taktırdı adetleri uzadı 10 günü geçiyordu çıkarttı..başka yöntem kullanıyor..hepsinin artısı eksisi var tabi
(888 puan) tarafından
Sipral taktirdim olmadi prezervatif kullandım olmadi tahriş alerji yaptı hap kullandım olmadi artık baglatmayi düşünüyorum  başka çarem kalmadı
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Canim mevsimsel sanirim bende tutuşmustum baya 22 gün gecikmeden sonra oldum şükür 
(7,248 puan) tarafından
Benim karnim bile çikti kız bide sertlesti 100 de 100 hamileyim dedim ama çok şükür dün oldum şimdide fazlasıyla oluyorum 2 tanede test yaptim negatif
(2,450 puan) tarafından
Doğumdan sonra mı bu dediğin
(679 puan) tarafından
Hayır 43.gun adet gördüm zaten bebeğim 6 aylık olucak düzenli oluyordum bu ay gecikti
(7,248 puan) tarafından
Benimde düzenliydi canim bir kac gun erken oldugum bile iluyordu hic bu kadar gecmezdi bu ay boyle gecikti mevsimsel bence bir iki kiside daha duydum bu ay
(679 puan) tarafından
Aynn cnm öyleymiş bugün oldum
0 oy
(53 puan) tarafından
Keşke .. 4 yıldır korunmuyoruz çocuğumuz olmuyor nekadar şanslısınız ah ah  millet korunuyor korunduğu halde cocuklari oluyor ah ahhh :(((((
(5,301 puan) tarafından
Post sahibi değilim yorumuna denk geldim nasıl içten istemişsin inşallah Allah sanada saglıklı bebişle nasip etsin canım :) moralini yüksek tut
(53 puan) tarafından
İnşallah ♥️
0 oy
(184 puan) tarafından
Emziriyosan normal canım 1 seneye anca düzen oturuyor
0 oy
(7,673 puan) tarafından
3.5 senedir kalmadım 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
İlişki sonrası yırtık var mıydı yırtık yoksa gebelik olmaz 
(679 puan) tarafından
Yok değildi bugün oldum zaten degilmisim
(7,768 puan) tarafından
Her ilişki sonrası kontrol edin bu arada gözün aydın :)
0 oy
(147 puan) tarafından
Ben oglum 10 aylikti adetimin uzerinde 8 gun gecti test yaptim cjkti suan 28 haftaligiz Allah yardimcimiz olsun

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 121 göst.
2 Ekim 2023 Aile kategorisinde Yeter2323 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 110 göst.
21 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 712 göst.
0 oy
14 cevap 250 göst.
18 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bbg (1,737 puan) tarafından soruldu

379,093 soru

11,347,913 cevap

34,813 kullanıcı

...