0 oy
81 göst.
Diğer kategorisinde (113 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar bir ayı geçti spiral taktırdım kontrolüne de gittim yerinde dediler. Bugüne kadar eşim spiralin ipini hissediyordu hatta en son ilişkimizde de hissetti. Bende parmağımla kontrol ettiğimde ili hissediyordum ama ilişkiden sonra kontrol ettim ipini hissedemedim aceba kaymış mıdır ?? 

1 cevap

0 oy
(52 puan) tarafından
Yeminle iyi cesaret elini sokmak 3 seneye takılı hiç bakmak aklıma gelmedi lakin 1 yıl içerisinde kayma ihtimali olabiliyormuş baktirabilirsin
(113 puan) tarafından
Araştırdığımdakontrol etmekte fayda olduğunu gördüm yani ipi hissettiğinizde spiral doğru yerinde oluyormuş. Gebe olmak istemiyorum Allah'ın zoruna gitmesin. İki kızım var iki buçuk yaşında ve 10 aylık. Rabbim olmayana nasip etsin spirali de yeni taktırdım bir ayı geçti o yüzden her ilişkiden sonra korkar oldum inanın
(52 puan) tarafından
Ya hepimiz bir çocuk daha istemediğimiz için taktiriyoruz benimde iki tane var 3 ve 5 yaşında Allah onlara sağlık versin ama ben korkardım ellemeye ne bileyim ama sen bir doktora göster bu sefer farklı hissediyorsan 1 yıl içerisinde kayma yapabiliyormus
(113 puan) tarafından
Teşekkür ederim ilginiz için Allah razı olsun
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 81 göst.
0 oy
3 cevap 58 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,436 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 96 göst.
12 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
2 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sweet rainbow (97 puan) tarafından soruldu

380,044 soru

11,376,633 cevap

34,862 kullanıcı

...