0 oy
107 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
 Kızlar.normal de dün   hasta olmam gerekiyo du azcık  yok denecek kadar bir lekelenme oldu 3   ay kadar  oldu spiral  taktıralı.  Şu saat oldu.hasta olmadım  halen .    Biliyorum spiral düzensizlik yapıo ama    kaydıysa.ve hamile  olabilirmiyim acaba diye endişeleniyorum ...

Adet im gecikti

Ve kasıklarım da kramp a benzer ağrı var özellikle sol tarafta

Ve inanılmaz sırt ağrım var 

Adet olmaz sam  doktor a gitcem  yarın yada ertesi gün  ama      bi bilginiz varsa paylaşırmısınız var mı başına gelen spiral i kayan  düşen filan 

4 Cevaplar

0 oy
(4,069 puan) tarafından
Bel ağrısı yapar diye biliyorum canım 
tarafından
Kayarsa mı normal durduğu yerde de mi  canım yani üç ay oldu ilk defa bu iki gündür  var ben de. Bir de ilk takıldığında yapmıştı sırt ağrısı  ama o çok hafifti
(4,069 puan) tarafından
Kayarsa bel ağrısı oluyormuş canım bide adet dönemlerinde ağır iş yaparsan kayıyormuş yaptın mı öyle birşey
tarafından
Yani adetliyken değil ama   üç hafta filan oluyo   kendimi  yıpratmadan yapmış tım   inşallah kayma yoktur yaaa
(4,069 puan) tarafından
Bence yoktur canım sen düşündükçe adet olamazsın kendini rahatlat
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayni belirtileri bu ay ben yasadim ilk ayim spiralle ve 7 gün gec oldum 1 gun lekem kramplar frlan oldu simdide kanamam durmuyor ya :(
tarafından
İlk ay ben de de öyle olmuş tu.ara ara dört gün leke  gibiydi.sonra çok şiddetli 7.gün sürmüş tü.bu 4. Adet im olacak   spiralden sonra ama. O ilk in harici gününde oldum hep  ben canım
0 oy
tarafından
düzenlendi
Kız daha bir gün geçmiş sende dur hele.

Adetbolacaksindir onun belirtileri işte.

Spiral varken bile acaba hamilemiyim diye dusuneceksen ohhoo
tarafından
Ahahahaha.korkuyom yaaaaa.canım  bebeğim daha küçük  bide çok kişiden duyduk.spiralle de hamile kalan.başıma gelmesinden korkuyorum.hele bir de riskli gebelik
0 oy
tarafından
Bu ay brnim de 6 gün geçti ama sonunda oldum mevsim geçişlerinde de gecikme olabilir..kaymamıştır. Adet dışı kanamalar aşırı kanamalar adet günleri çok uzuyorsa falan belirti sayılır
tarafından
Anladım canım teşekkür ederim kafam karıştı biran   korkuda cabası oldu ama aynen sanırım .
  Aşırı kanama  ile düşer sanki  yada kayar    ......  Düşününce
tarafından
Adetin uzun sürüyorsa mesela 1 haftadan fazla o zaman şüphe ederim..adetim düzenli yada brkaç gün gecikmesi normal ama aradan 10 gün 15 gün geçer yine adet olursun o zaman da şüphe ederim..ki bir tanesini öyle anladım ben kaydığını 15 gün arayla iki kere adet olmuştum

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 178 göst.
15 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 91 göst.
0 oy
1 cevap 91 göst.
27 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Gülnurknd (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.
28 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,123 soru

11,877,616 cevap

35,994 kullanıcı

...