0 oy
685 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar benim bir kızım var 5 yıllık evliyim.esimi bir kere yakaladım yani bir kızla buluşmuştu vs.cok yalvardı yakardı affettim.yemin etti.neyse dün telefonunu şarja takıyorsun bir kız instagramdan"bende.sonra görüşürüz yazmış."tabi ben bunu gördüm dedim bu ne gene.dedi çok eski arkadaşım bişey yok aç bakicam dedim tabi mesajı silmiş .dedimki niye sildin .konuşmamız bitmişti dedi.cok eski arkadaşım hal hatır sordu konuştuk dedi.peki dedim bende diye dedi.ne yazdinki bende dedi diye sordum hatırlamıyorum dedi.ya kızlar bende diye neye cevap verilir.ya öptüm denilir ya seviyorum denilir aklıma başka bişey gelmedi.normal konuşma olsa bende diye neye cevap verilir.verilmez bence.sonra ben kıza yazdım önce iki gün önce tanıdım dedi sonra eski arkadaşız dedi korktum dedi ondan tanımıyorum dedi.icim çok karmaşık darmadağın.arkadasim dedim niye guvenmiyorsun diyor bende diye kız neye cevap verir ya.normal arkadaş bende diye neye cevap verir.inanmadim aslında şimdi napicam bilmiyorum.aslinda artık tükendim devam edip etmek istemedimi bilmiyorum
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

35 Cevaplar

0 oy
(2,610 puan) tarafından
Yazılı olmayan kural bir defa yapan ikiyi de kesin yapar affetmeyin 
(220 puan) tarafından
İnanmak istedim canim seviyordum cunku
-Reklam-
0 oy
(2,813 puan) tarafından
O şüphe varya sürekli sende kalıcak maalesef yakaladığın için oda hani elle tutulur bişi olmasa içini rahatlatacak şeyler yazardım ama maalesef bilemedim Allah sabır versin sana 
(220 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun
0 oy
(833 puan) tarafından
Rabbim gönlüne ferahlık versin kardeşim rabbim içine ferahlatsın böyle bir durumda Eğer ayrılmak istemiyorsan ya da ayrılma imkanı yoksa yapman gereken şey bir evlilik Terapist i yahut eşine şunu sorabilirsin Ben de ne eksik başkalarını aradığın neden yani başkalarına aramanı gerektirecek ne yaptım neyin eksik kadınlığın mı eksik çocuğumu mu vermedim yemeğini mi yapmadım Ne yapmadım sana da başkalarıyla böyle bir arayış içindesin diyebilirsin evliliğinizde Romantizm mi eksik ne eksik
(220 puan) tarafından
Valla hepsi var canim yani evliligimizde herşey tam şükür.bence benim eşim doyumsuz
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Niye güvenmiyor musn deseydin ya önceden yediğin boklar yüzünden  kaybettim diye bence belli etmeden takipte kalmalisn bikere yapan bidaha yapabilir sen o şansı vermişsen nede olsa 1 şans verdi  tane daha verebilir die düşünüyordur
(220 puan) tarafından
Seviyordum canimya hemde çok seviyordum
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Ailen destecinse çok çekme böyle gerici alışmış bı kere ömür billah yapar baktın sen gitmiyosn rahat rahat devam eder 
(220 puan) tarafından
Aynen canim
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Kendine iyi bak falan yazsa bayan sende. Yazar öptum seni seviyorum yazsa bende. Yazilirir yalan soyluyor inkar ediyor uzme kendini kafani topla burnundan fitil fitil getir 
(220 puan) tarafından
Aynen canim o bendenin başka açıklaması olamaz
0 oy
tarafından
Elinde kanıt olmadan patlamamalıydın. İnandığını güvendiğini söyle. 1 ay en az bu konuyu açma telefonunu kurcalama. Ondan sonra sessiz sessiz haraket et
(220 puan) tarafından
Ben onu daha önce yakaladım için ekranda o mesajı gordumde malesef direk elim ayağım titredi canim
0 oy
tarafından
Yemin edip Ağlayınca bidahs yapmayacağı anlamına gelmiyor burdaki kadınlar buna inanıp affediyor

Unutmayın birkere yapan yine yapar çocuk falan bahane
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Kız kimmis peki kızı sana gösterdi mi bu kızla konuştum arkadaşım bu diye 
(220 puan) tarafından
Ben ekranda hesap adını gördüm kendimden kıza yazdım önce tanımıyorum dedi iki gündür tanıyorum dedi sonra eski arkadaşım dedi
(1,437 puan) tarafından
Kesin esin söylemiştir eşim yakaladı diye b3nde böyle söyledim çaktırma diye
(220 puan) tarafından
Aynen canim
(1,437 puan) tarafından
Peki ne yapacaksın canım ya boyle daha öncede yakalamissin devam mi edeceksin bile bile zaten bu erkekler bir kere affettin mi nasıl olsa affediyor kafası ile yapacağından geri kalmiyirlar
0 oy
tarafından
Her şey beklenir bu adamdan. susman kabul ettiğin anlamına geliyor gün geçtikçe dozunu artirir. Boşan kurtul istediği bku yesin şerefsizzz kopekk
(220 puan) tarafından
İnan bende çekmesini o kadar istiyorum ki
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Geçmiş olsun muhtemelen yine aynı şeyi yasiyorsun
(220 puan) tarafından
Sağol canım bende buna inaniyorum
0 oy
(328 puan) tarafından
Kadının hesabına gir. Eşini falan bul. Kadını tehdit et. Sonra konuşur. 
(220 puan) tarafından
Gerçek hesabı değil bence malesef
0 oy
(7,993 puan) tarafından
Kız sen direk instagramina girip baksaydin konuşmalara ona niye soruyorsun.
(220 puan) tarafından
Silmisti çünkü canim instagrama girdirdim hemen silmisti mesaji
(7,993 puan) tarafından
Anladm, bence sen böyle birinden çocuk bile yapma diğer postlarini okudum da adam seni resmen kandiriyor
(220 puan) tarafından
Yok canım yapmıyorum zaten
0 oy
(537 puan) tarafından
Bence o kunustugu tabi bi bayan ise  evli olduğunuzu biliyor ve eşinde iyice tembihlemis onu ağız birliği yapıyorlar Allah kalbine feralhlik versin inşallah 
(220 puan) tarafından
Sağol canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 140 göst.
16 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Tugce315 (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 426 göst.
0 oy
25 cevap 575 göst.
20 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,690 soru