0 oy
682 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar benim bir kızım var 5 yıllık evliyim.esimi bir kere yakaladım yani bir kızla buluşmuştu vs.cok yalvardı yakardı affettim.yemin etti.neyse dün telefonunu şarja takıyorsun bir kız instagramdan"bende.sonra görüşürüz yazmış."tabi ben bunu gördüm dedim bu ne gene.dedi çok eski arkadaşım bişey yok aç bakicam dedim tabi mesajı silmiş .dedimki niye sildin .konuşmamız bitmişti dedi.cok eski arkadaşım hal hatır sordu konuştuk dedi.peki dedim bende diye dedi.ne yazdinki bende dedi diye sordum hatırlamıyorum dedi.ya kızlar bende diye neye cevap verilir.ya öptüm denilir ya seviyorum denilir aklıma başka bişey gelmedi.normal konuşma olsa bende diye neye cevap verilir.verilmez bence.sonra ben kıza yazdım önce iki gün önce tanıdım dedi sonra eski arkadaşız dedi korktum dedi ondan tanımıyorum dedi.icim çok karmaşık darmadağın.arkadasim dedim niye guvenmiyorsun diyor bende diye kız neye cevap verir ya.normal arkadaş bende diye neye cevap verir.inanmadim aslında şimdi napicam bilmiyorum.aslinda artık tükendim devam edip etmek istemedimi bilmiyorum
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

35 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bir kızla buluşuyor sonra affediyorsun hazırlıklı ol herseye
(220 puan) tarafından
Bilmiyorum canım kızım var diye yoksa kim kabul ederki böyle birşeyi.ama bilmiyorum inan kalbim darmadagin
(1,156 puan) tarafından
Bir kızın var işte gören sancak 10 tane çocuğun var.kusura bakmayın da eşimi seviyorum demiyorsunuz küçücük bebeği bu iğrençliğe alet etmeyin yazık ya. Boşanamıyorsanız seviyorsunuz demek
-Reklam-
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Bir kere yapan yine yapar bacım ne diyim Allah hayırlı kapılar açsın içine ferahlık versin 
(220 puan) tarafından
Allah razı olsun canim.haksizmiyim bende diye neye cevap verilir ki bir konusmada
(3,503 puan) tarafından
Yoo sonuna kadar haklısın bir sürü soru işareti oluyo insanın aklında
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Bence kendi hesabından kızla iyice konuş mesajları iste bakalım ne yazmış 
tarafından
Oda evli ve 3 cocugu varsa ben zorla o kizi konustururum yani sorarim acik acik dogrumu diye ama kadin kadinin dusmani olmus soylermi bilemem Allahim kalbinr ferahlik versin ne diyim bacim bilemedim valla
(2,501 puan) tarafından
Kadına kocasına söylemekle tehtit et söyler o
tarafından
Tabi gercekten evliyse belki eşin de evli diye sana soylemis olabilir bilemeyiz bence pesine dus bi kere affetmişsin ikinciyi affedersen yine yapar yine yapar suc bastirip uste cikmasina izin verme
(280 puan) tarafından
Ahh be kuzum kocanla iliskisi var kadının ve kadının kocası duymasın diye sana ilişkimiz yok demiş senin yerinde olsam o kadının kocasının adını öğrenip o kadına derdim herseyi itiraf et yoksa kocana anlatıcam diye bak nasıl dökülürdü herşeyi
(220 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canım adını falan bilsem o yolu denerdim
0 oy
(520 puan) tarafından
Huylu huyundan vazgeçmez

Alışmadik g.tte d.on durmaz der 

Allah tan senin için hayırlısını dilerim
(220 puan) tarafından
Sağol canım benim Allah razı olsun
0 oy
(7,588 puan) tarafından
Dışarıda piranha gibi dolaşan koca avcıları var şu bir gerçek ki bir erkek sinyal almadığı kadına yaklaşmaya cesaret edemez kadın duruşunu bozmaz onun bunun kocasına yeşil ışık yakıp boncuk dağıtmazsa bu aldatmalar yaşanmaz kadının düşmanı kadın yani.
tarafından
Ya kadın tek başına mi aldatiyor. Nefis sadce erkeklerde mi var niye tüm suçu kadınlara atıyorsun ki . Adamların çoğu evli olduğunu dahi söylemiyordur bence.
(770 puan) tarafından
Kadın kadının düşmanı derken çok doğru söylemişsiniz sözleriniz çok çirkin ne erkekler var manyak kafaya takiyolar insanları tamm kadınlarında fenası vardır ama koca avcısı olup napsinlar Allah aşkına sanki bana kocalarimiz çok zengin ne biliyim yakışıklı gbi
(7,588 puan) tarafından
Bi tanesi sizinde canınızı yaksın bakalım bu kadar rahat konuşabilecekmisiniz o kadının yedi sülalesine saydırırsınız.
(770 puan) tarafından
Gercektn kin nefret kusuyosunz maşallah Allah korusun saydirmayiz dmeedik ama genelleme yapmayız kocanizda en büyük suç zorla bişey yapms olamaz ya kadın biz nasıl sahip cikyorsak kendimize onlarda çıkacak
tarafından
Ya iyi de sen sanki erkekler melek bütün suç kadınlarda gibi konusmussun. Nefsi varsa sahip çıksın . Aynı şeyi sen yapsan karım nefsine uydu adam baştan çıkardı mi derler yoksa başka bir şey mi. Suç tek tarafta değildir elbette kadın da suçludur ama asıl adam eşine ihanet ediyor o daha çok dikkat edecek.
Ayrica sizin de başınıza gelsin demen hiç hoş olmamış. Böyle bir acıyı sen yaşadın diyr başkalarına da reva görmen bencillikten başka bir şey değil.
0 oy
(3,385 puan) tarafından
Canım burda herkes boşa dio diyorsunuz peki napcan ya sineye cekcen ya boşancan çünkü anladığım kadarıyla uslanmayacak Allah sana hayırlı kapılar açsın inş
(3,385 puan) tarafından
Doğru diosun canm güven gittimi kolay kolay geri gelmz
(220 puan) tarafından
Aynen kuzum Rabbim hakkımda ne hayırlı ise onu versin
(3,385 puan) tarafından
Amin amin canım
(1,210 puan) tarafından
Kadın a deseydin niye bende dedin neye dedin
(220 puan) tarafından
Hatirlamiyormus canim
0 oy
(350 puan) tarafından
Bence o kızla buluştuğu zaman tekmeyi basacaktin 
(220 puan) tarafından
Kızım vardı canim onun için .kendim tek olsam bir an dusunmezdim
(350 puan) tarafından
Peki o bunları yaparken kızıni ve seni düşündü mü?
(220 puan) tarafından
Düşünmedi bende devam etmek istemiyorum bilmiyorum
0 oy
(887 puan) tarafından
İlk yeni tanıdım diyip sonra eski demesinin anlamı şu canım kocanla konuşmadan söyledi yeni tanıdım diye sonra kocan kıza eski arkadaşım dedim senin için sana söylerse veya birsey yazarsa öyle yaz demiştir. Bende demenin de zaten öptüm ya da seviyorumdan başka bir anlamı yok dikkat et üzerinde dur kızı sıkıştır bak bakalım ne diyecek çelişkili cevap veriyorsa ya da kurulmuş gibi zaten herşey ortadadır. Düşün ölç tart biç öyle karar ver kimse burda senin ne yaşadığını seni neler beklediğini bilemez canım en güzel ve doğru kararı kendin verirsin. O kocanı da Allah ıslah etsin doyumsuz p.islik.
(220 puan) tarafından
Amin canim sağolasın.zaten o bende yazması kızın.aklimi şey yaptı yani bende öyle düşündüm bir insana ya öptüm yazarsın ya seni seviyorum ki o da bende yazsın .normal konuşmada başka neye bende diye cevap verilir ki
(887 puan) tarafından
Benimde aklıma gelmiyor başka türlüsü sen üzerinde dur baktın ya.muk var kocana ver korkuyu icabında git babanın evinde kal bir iki hafta o korkuyu ver boşanmak öyle kolay değil kimsenin lafıyla bu gaza da gelme hele çocuk varsa öyle bekara koca boşamak kolay geliyor canım güzelce düşün hakkında hayırlısı olsun
(220 puan) tarafından
Allah razı olsun canim sagolasin
0 oy
tarafından
Hersey ortada bacım aklın neye karışıyor 
(220 puan) tarafından
Ah canım ah kızım var bacım.ne zormuş ama evlat içinde bilmiyorum değersiz degilimki ben
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Yoruldum demiş olabilir. O da bnde yazmıştır. Ya da uyuyacam demiştir. Teli şarja koyacam demiştir. Bı sürü şey olabilir. Ama tavır ve davranışları sanki senin dediğin ihtimalleri akla getiriyor
(220 puan) tarafından
Ben inanmıyorum canimya eşimin hal hareketlerini biliyorum cunku
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Ben sadakatsiz bir baba ile büyüdüm ve ömrüm boyu kimseye güvenemiyorum daha birine guvenil hesapsiz iyilik yaptgim yok. Hep bana zarar gelirmi diyorum. Demek o ki kızın ayrilmamak icin bir bahane . Ancak evde oturmaktan iş hayatina donmeye cesaretin kalmamamis olabilir bugun hemen hareket etmene gerek yok. Zaman icinde birikim yap bi sekilde para durumunu cöz zamanla bi anda ayril sonra illa hemen ayrilmak durumunda degilsin 1 yil kadar birikim yap ev kiraliycak kadar para. Olsun yavrunla cikabilmek için.  Bir kez yapan yine yapiyor nettir. Bu madem sevmiyorsun ayriliga hazirla kendini her anlamda
(220 puan) tarafından
Ailem arkamda durur böyle bişeye karar versem yani birikim vs yapmama gerek yok sagolsunlar.sadece kendim ve evladım için en iyisi ne olur onu bilmiyorum
(1,737 puan) tarafından
Peki canim o zaman bir kac kez daha gözünle sahit ol o zaman ayrilirsin.  Ben zampara bir babanın kiz evladi olarak hic iyi olmadigini acikladim. Boylesi cinsel yolla bulaşan hastalikta getirir surejli smear testi yaptir sanada taşimasin . Erken yaşta rahim kanseri flan olma bu isler oyle masum affedilir isler degil supheli iliskilerde kapilan hastaliklar sana kadar gelir haliyle hala tedavisi bulanamamis bi dunya cinsel yolla bulasan hastalik var canim allah sana kolaykik versin. Karar vermende
(220 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Bi kaç yorumuna baktımda abartıyosun demiş eşin iyi o zaman sende yap hal hatır sor millete sonra abartıyosun de öldürür demi yada koyar kapının önüne adamdaki rahatlıpa bak burdan yargılaması kolay ayrıl ayrılma yada affet affetme demek herkes ne yaşıyo kimse bilemez arkanda kimsen yoksa evladın için katlanıyosun 
(220 puan) tarafından
Aynen canim evlat zormuş hemde çok zor
0 oy
(11,236 puan) tarafından
Bende mesajları neden sildigine takıldım arkadaşı olsa normal muhabbet edilse silmez diye düşünüyorum ki son mesajı hatırlamasa bilekonusulan muhabbeti de mi hatırlamıyor 
(220 puan) tarafından
Hatirlamiyormus canim
0 oy
(175 puan) tarafından
Birisi seni seviyorum derse ona cevap olarak bende denir kendine iyi bak mesajına bende denilmez bedenin fazla seçeneği yok aldatilmissin bariz ortada ya bu durumu kabul edeceksin kanıksayacaksın hele hele artık iyice yapar çünkü bununla.beraber iki olmuş ya da rest çekeceksin kabul etmeyeceksin burnundan getireceksin başka seçeneğin yok ben bu tür durumlarda görüp de eğer aksiyon alınmayacaksa bilmezlikten gelmeyi savunuyorum çünkü kadınin öğrendiğini erkek bilince daha cesur cüretkar oluyor artık aldatirken
(220 puan) tarafından
Sana katılıyorum canım akşam gelsin konuscaz bakalım ya bana doğru söylüyorsa kanitlicak yalansada herkes yoluna baksin
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Kız evli demis kizi tehdit et anlatir belki 
(220 puan) tarafından
Denedim ama olmadı canim bence gercek hesabı değil zaten
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Affederek devamının gelmesini istemissin zaten 
(220 puan) tarafından
Yemin etmişti canim inanmak istedim
0 oy
tarafından
muhtemelen birseyler karistiriyor ama sen kendin esinden kiza mesaj atacaktin ki ona cevap versin.. kendi adresinden atinca yalan soyler tabi
(220 puan) tarafından
Karıştırıyor zaten isten gelir birazdan bakalım ne dokulecek
0 oy
tarafından
Bende öptüm veya bende seni seviyorum çünkü ben eşimle böyle konuşuyordum seni seviyorum öptüm diyince bende diyorum Rabbim kimseyi doğru yoldan şaşırtmasın 
(220 puan) tarafından
Aynen canim o bende .zaten benim için soru işareti oldu
0 oy
(652 puan) tarafından
İnsanın içine o kurt düştüğü zaman seni yer bitirir. Evlenirken eşime dedim. Benim annemle babam bu yüzden boşandı. Seni yakalamak değil 1 gece bile yastığa kafamı şüphe ile koyarsam o evlilik devam etmez haberin olsun diye en başında uyardım. Çünkü bu böyledir. Güven bir kereliktir o güven zedelenirse ardı hep şüphe... 
(220 puan) tarafından
Ben hep öyleyim güvenim kalmadı her hareketinde bişey arar oldum sağolsun bunu kendisi bu hale getirdi
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Eşege altın semerle vurmuslar eşek yine esek bacım senin kocan bi kere yapmis bi daha yapar değişmez sen onu affederek hatani yapmisin zaten hakkinda hayırlısı 
(220 puan) tarafından
Sağol canim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 137 göst.
16 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Tugce315 (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 424 göst.
0 oy
25 cevap 571 göst.
20 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,244 soru