0 oy
697 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ben şahsen onlara kardeş gibiyim onlar da bunu sürekli söyler zaten gurbette olduğum için pek göremiyorum onları ama ikisini de kardeş gibi severim abimlerden önde tutarım :) Zamanında gidip evlerini de temizledim yemeklerini de yaptım onlar da çok saygılı. Kendi görümcem de çok iyidir. Benim evime gelince beni hiç kaldırmaz balkonumu bile yıkar. Sizde durum nasıl :)

34 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla kendimim diye söylemiyorum ben çok iyi görümceyim anneme babama saygısızlıklarını görmedikçe karışmam aramam sormam bile o kadar rahattırlar benden yana bi şeylerine karışmam ha evlerine gittim mi kalkarım bulaşığıydı gırgırıydı falan yaparım emma benim görümcelerin biraz burnu uzun onun dışında idare eder onlarda :d
-Reklam-
0 oy
(213 puan) tarafından
Ben DHA yarı gorumceyim.  Nişan yaptık kardeşime kurbandan sonra...ama bizim gelin Merzifon da.  Düğüne 2 sene var.   Nişan a gittigimizdeki  muameleden bahsedeyim bnde.   Bide ablam var üç kardeşiz.   Hiç bizim yanımızda durmadı.  Oturup muhabbet etmedi.  Kendi kuzenleriyle takıldı egerki.   Bizde onun halası falan takıldık.  Halası çok kafa birisi.  Anneside soğuk.. valla gelinimizin notunu verdim.   Bakalım evlenince nasıl olcak.  Gerçi yine uzak otururlar bayramdan bayrama goruz işte...öyle millet gbi sıkı fiki olmak isterdim...ben herkesle anlasirim çünkü...ama kendi bilir valla.  Napiyon iyi sen napiyon tmm işte bitti
0 oy
(865 puan) tarafından
Şey benim görümcem beni hiç sevmez yeni gelinim. Pek.bir şey de olmadı aramızda ama aslında 3 gorumcem de beni sevmez.. 
0 oy
(738 puan) tarafından
Görümcem yok ama iki erkek kardeşim evlenirse görümce olucam ve gelinlerimiz çok şanslı bence çünkü benim gibi gorumcesi olacak :Dd
0 oy
(310 puan) tarafından
Çok şükür iyiyiz onları kardeşim gibi görüyorum bir farklılıkları yok iyi olsunlarda huzurları olsunda biz kötü olalım 
0 oy
(126 puan) tarafından
Ben 5yil yengemle yasadm bi gun olsun ona cevap verdimi karistimi hatirlamiyorum ne istese hemen alrdm universitede taki tasarimi okudum eve her gelisimde gumus kendi tasarmlarmdan birini hediye ederdm aramzda hic kavga gurultu olmadi bazen annemle tartisirdi onun tarafini tutardm surekli annem diyodu benm kizimmisin onunmu belli diyil simdi ikimizde 9aylk hamileyz o yarn 4duncu sezeryani icin gun alicak ben 3hafta onde olmama ragmen doguramadm daha
0 oy
(1,025 puan) tarafından

Erkek kardeşim yok 3 kızız ama iyiki yok çok beter bi görümce olurdum babamdan annemden aşırı kıskanırdım bi kere helee ona bişey alıp bana almasalar kıyamet kopardı çok beter olurdum iyiki yok gelinimizz :D aynı performansı kaynana olduğumdada göstercem sevgili gelincime üzülüyorum :D8-)

0 oy
(266 puan) tarafından
Ben gorumce olamadim ama kardesimin gorustugu kizlarla hala gorusur konusurum iliskilerine karismam aksine yapici olurum yonetmeye calismam aralarnda anlasmazlik oldugunda bana danistiklarnda aralarini bozmak yerine duzeltmeye calisirm benbiyi gorumce olurum 
0 oy
tarafından
keske abim evlensede bilsem nasilim :)
0 oy
tarafından
Benim gorumcem yok ama ben cooook ileride gorumce olacam simdiden soyle olurum demeyim bakalim.nasil olacam :D
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Ben daha gorumce olmadım ama bir tane gorumcem var eşim bile kardeşi için nankör diyo yeğeni doğacak ocakta bir defa bile arayıp nasıl diye sormadı hamile kalmadan önce 3 ay bizde kaldı ne yemeğe yardım ederdi ne temizliğe oturur sabahtan akşama kadar telefonla oynardı. Makyaj yapar malzemeleri ortalığa koyardı saçlarını yapar kılları ortada gezerdi arkasını hep ben temizlerdm gitti de kurtuldum
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Ben arkadaş gibiyim hiç bir şeyine karışmam beni ilgilendirmez ilk yengem geldiğinde 14 yaşındaydım zaten ablalarımdan farkı yoktu sağolsun çok hakkı var üzerimde şuan hayatta değil maalesef bir 7 sene oldu vefat edeli hiç bir kez bile tartışmayı bırak anlaşamadığımız bir konu bile olmadı yemeğimiz birdi 1. Katımızda otururlardı 
0 oy
(1,816 puan) tarafından

Görümce deilim ki 5 erkek kardeşim var 4ü büyük 3ü küçük en büyükleri 30 yaşında en küçükleri 18 yaşında :Dama iyi bi görümce olır benden eminim :P

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 537 göst.
22 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 771 göst.
22 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 581 göst.
22 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 306 göst.