0 oy
696 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ben şahsen onlara kardeş gibiyim onlar da bunu sürekli söyler zaten gurbette olduğum için pek göremiyorum onları ama ikisini de kardeş gibi severim abimlerden önde tutarım :) Zamanında gidip evlerini de temizledim yemeklerini de yaptım onlar da çok saygılı. Kendi görümcem de çok iyidir. Benim evime gelince beni hiç kaldırmaz balkonumu bile yıkar. Sizde durum nasıl :)

34 Cevaplar

0 oy
(2,840 puan) tarafından
Baldiz im ben :))) enistem cok sever beni her gordugunde cocuklara ayri bana ayri harclik sever :) her gordugumde elini operim 2 yas var aramizda bayram seyran eniste meselesi :)))
tarafından
senin profil resmini yesinler emi
(2,840 puan) tarafından
Ahahaha yisinler
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kendi görümcem iyidir ben daha görümce olmadım kardeşim evlenirse inşallah kötü görümce olmam ama ben pamuk şeker olurum :)

tarafından
İnşallah :) öyle olmak gerekiyor zaten
0 oy
(3,532 puan) tarafından

Bn daha görümce olmadım kardesim var bekar olursmda  biseye karsmam  aksine yardmcı olurum

Bnm gorumcem yok  zatrn:) 

Kavga neye yarar ki iyi olmak en güzeli canım :D

0 oy
(1,524 puan) tarafından
Dört dörtlük görümceyim... Övünmek gibi olmasın da:D benim görümcem yok ama kendim gibi bi görümcem olsun isterdim doğrusu... 
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Ben hic gorumcelerimi elestirmedim..

Ben yengemle her gun konusurum goruntulu yanina tatile gittim bir ay melek gibidir cok sewerim kendisini her konuda yardimimiz dokunur. Allah uzun omurler versin yenide dogum yapti kurban oldugum
0 oy
tarafından

gelinimizle cok iyi anlaşırız yasi küçük hep konuşuruz, fikir alir benden. özellikle oğlumuz 1.sinifa basladi o konuda konusuyoruz bu aralar. Iyi bir gorumceyim galiba:D

0 oy
(119,112 puan) tarafından
Bi tek kardesim var oda bekar evlenince bende gorumce olcam kendi gorumcelerimi ornek alirsam o gelinin vay haline ama bende vicdan var 
0 oy
tarafından
Bende görümce mi çok seviyorum kardeşten öte onu daha çok seviyorum abime göre valla oda bunu sürekli söylüyor zaten aramız bombe gibi valla kankim o benim zaten bir tane gelinimiz tek var  :))
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Benim gorumcem Allahtan uzakta anasinin evine geldiginde aman ben bir bardak yikamiyim gelinler yikasin derdinde bende gorumceyim ama annem biz varken evde ona hicbir sey yaptirmazdi bizde yaptirmazdik sen otur yenge biz yapariz derdik biz olmayincada anneme geldiginde elinden geldigince yardimci olur 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Şuan görümce olmadım daha ama olduğum zaman ne kadar şanslıyım diyecek eminim:)) 
0 oy
tarafından
Ben daha hiç bir şey olmadamdım ne görümce ne baldız :/
0 oy
tarafından
Daha görümce olmadım kardeşim üniversite okuyor ama ben abla kardeş gibi olmak istiyorum bir birimize sürekli danışalım isterim yani 
0 oy
(60 puan) tarafından
Ah ah benim görümce olacağım zamana kadar babaanne falan olacağım sanırım ben ocakta 28 im kardeşim 10 buçuk 11 yaşında o evlenene kadar ohoooooo :) :) 
0 oy
(4,666 puan) tarafından
1 görumcem var aramiz iyidir abla kardes gibiyiz
0 oy
tarafından
düzenlendi

Ben daha olamadım kardeşim küçük tek bitanecik gelin olucak nasıl davranırsa öyle davranirim;)benimde bitanecik görümcem var hiç elestirmedim çok severim

0 oy
(343 puan) tarafından
Ben abimin eşini pek sevmem ne konuştuğu nü bile bilmiyor o yüzden pek samimi değiliz hiç sohbete girmem kafa yapımda değil. Kendi gorumcelerim beni çok sever sevilmicek insan değilim yani :))) 
0 oy
tarafından
Benim gorumcem yok ama biz 3 gorumceyiz. Çok severiz gelinimizi. Gurbetteyim ama ne zaman gitsem evine davet eder yer içeriz çocuklarımızın arasi 8 ay. Zaten sut kardeş yaptik onları da Allahim herkesin evine huzur versin
0 oy
(2,241 puan) tarafından

benim gibi gorumcem olsaydi cok mutlu olurdum :D:P

0 oy
(902 puan) tarafından
Görümce olmama çok var inşallah gelinde bizde  iyi oluruz sevgi saygı karşılıklı:)
0 oy
(441 puan) tarafından
İki tane gelinimiz var ben zaten farklı şehirde yaşıyorum. Anneme gittiğimde cagirirlarsa giderim değilse gitmem. Her zaman mesafe iyidir fazla yüz göz olmaya gerek yok

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 537 göst.
22 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 771 göst.
22 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 580 göst.
22 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 306 göst.