0 oy
224 göst.
Aile kategorisinde (208 puan) tarafından
Yarn hastane randevum var annem ben bakarım diyor ama hep içimde korku yaa balkona çıkarsa yaa düşerse yaa biyere çıkarsa kafa üstü düşerse diye hep aklım onda kalıyor onu kimseye bırakamıyorum eminim dikkat ederler ama içimde hep korku var 8 yıl önce annemin amcasının torunu 5.katta düştü ve öldü çok korkuyorm sizdede bu durum varmı benmi çok abartiyorm 

6 Cevaplar

0 oy
(2,387 puan) tarafından
Yok haklısın ama olacaksa önüne geçilmez sen yanındayken de olur yani Allah korusun. Bende yanmalarından çok korkuyorum Allah yakmasın canlarını 
(208 puan) tarafından
Bende çok korkuyorm canm düşmesinden yanmasından surkli takipteyim en ufak dalginliga gelmiyor
(2,387 puan) tarafından
Aynen kışın benim kızın ayağı yandı öyle çaydanlığı devirdi Allah'tan başından aşağıya dökülmedi  Allah korusun hepimizin çocuklarını
(208 puan) tarafından
Allh korumuş yaa çok kötü Allh göstermesin tekrar
-Reklam-
0 oy
(2,709 puan) tarafından
Kendi evinde illaki önlemini almışsındır gelip sizde baksın. Ben de çok evhan yaparım ama çok dikkar edeceklerini bildiğim için bırakıyorum. 
(208 puan) tarafından
Canm onmlem nekadar alınabiliyosa aldm ama surkli koltuklarda ve düşüyor ben surkli takilteym o yuzdn kimseye güvenemiyorum bir anlık dalgınlık işte hemen yapicagini yapıyor mesela dün hiç yaomadigi birşey yaptı dolaba basıp ocağın üzerindeki demligi çekiyordu az kalsın smdi hep dip tarafa koyuyirm
(2,709 puan) tarafından
Allah korusun canım. Ne oluyorsa bi anda oluyor zaten ben de bırakırken elli kere tembihliyorum.
(208 puan) tarafından
Bende tembihliyorm sonra sizi kim büyüttü diyolar ama olmick diye birşey yok Allh korusn
0 oy
(657 puan) tarafından
Yaşadığınız bir travma varken bunları düşünmeniz çok normal. Bence her annede biraz var bu evham olayı... Benim de aklımdan geçiyor. 
(208 puan) tarafından
Allah korusn yaa çok korkuyorm en ufak dalginliga gelmiyor zatn çok hareketli Allhm korusun nasl atlaticm bunu bilmiyorm
(657 puan) tarafından
2 yaşından küçük mü bebeğiniz?
(208 puan) tarafından
18 aylık ama aşırı hareketli
0 oy
(1,345 puan) tarafından
Canım çok haklısın yürümeye başladığından beri ne kadar korursam koruyayım çok hızlı bir hafta arayla ikinci kez dün ayağı yandı çay döküldü yanındaydım bide nasıl olduğunu bile anlamadım Allah kimsenin başına vermesin şuan baktıkça vicdan azabı çekiyorum ama dua edip Allaha emanet etmek lazım hep koruyan o yanında olsak bile olacağı varsa oluyor 
(208 puan) tarafından
Geçmiş olsn öncelikle evet dikkatte etsek oluyir benim kızımda düşüyor sürekli kafasını vuruyor çok korkuyorm
0 oy
(747 puan) tarafından
Haklisin bende cocugu birine birakirken icim rahat etmiyo. Bliyorum cok iyi bakacaklar ama nedense hep bi huzursuz oluyorum. Yanimfa olsun, gozumun onunde olsun daha rahat icim. Evet yoruluyorum ediyorum ama o gozumun onundeyse huzurluyum. Başka biyerde oldgnda icim hep huzursuZ
(208 puan) tarafından
Evet öyle yaa işte bazen bırakmak durumun da kalıyoruz bilmiyorm şuan dusunuyorm gitsemmi gitmesemmi cnku onunla gitmem çok zor oluck
0 oy
(1,137 puan) tarafından
Eşim parka çıkartırken bile ya eli asansöre sıkışırsa ya araba kapısı kapanırken eli arada kalırsa ya ocağa ellerse ya kaydırağın tepesinden düşerse vs hasta ediyoruz kendimizi böyle böyle çok iyi anlıyorum seni kuzum 
(208 puan) tarafından
Maalsf esime guveniyorm bu konuda ama tabi olmaz değil olur oda benim gibi çok dikkatli olur hatta benden bile dikkatli bazen derim cok bunaltma diye.Ama dün mesela yemek yedik eşim parka götürdü kaydıraktan baş aşağıya kaymış eşimde diğer taraftayms az kalsın baş üstü dusucekti dedi .Düşüncesi bile çok kötü Allh korusn

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 457 göst.
10 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 212 göst.
11 Eylül 2022 Diğer kategorisinde ASEL ESRA (1,558 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 285 göst.
13 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 493 göst.