0 oy
286 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Misal burda da Kendi Nickimden yazmak istemedim O yüzden burdan yazıyorum diyerek Başkasına gönül verdim yada aldatıldım gibi şeyler paylaşılıyor ve haliyle Linç geliyor, belki bu kişiler Sizin en yakın arkadaşınız ve burda birbirinin numarası olan kişiler var belki wp nizde kayıtlı olan kişi yani çok samimi olanlar var ama kimseyi asla tam anlamıyla tanıyamaz ve güvenemeyiz, benimde telefonumda burda 10 kişinin numarası var kayıtlı görüştüğümüz ben bile acaba o kişiler olabilir mi diye sorgular oldum bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum, yani başka nickten girip aldattım, aldatıldım, dövdüm ne bilim garip garip şeyler soruyorlar 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok da takilmamak lazim askim jsjsjssjs

Hayatta her sey olabilir .

Salll gitsinnn ❤️❤️❤️☺️
tarafından
düzenlendi
Çiçeğim takılmıyor idim ama bu aralar baya dikkatimi çekti bu durum ♥️ bir ara biri vardı toplanıp birkaç anneyle para yollamıştık senden benden zengin çıktı kadın ondan sonra hep 2 defa düşünürüm kuzum adımımı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız Sümeyra hic isin yok mu. Bunu mu düşündün gece gece sjjsjsjs
tarafından
Heeeee sndjskdk kız eşimin ütüsünü yapıyordum dedim yav doğru düşünüyorum bir yazayım belki açık verirler hahaha
0 oy
tarafından
Olabilir evet ama herşeyi böyle ince düşünürsek kafayı çabuk yeriz kız 
tarafından
Hiç sorma eşimde der çok ince ince düşünüyorsun diye ama yinede önlem almak lazım bebeğim
0 oy
tarafından
Cok takilma erkenden kirisirsin valla
tarafından
Hahahahah kız ona takılma buna takılma ama karşımızdaki insanda kötü niyetli olabilir, zaten burdaki bir insan kandırmıştı çoğu kişiyi para yollamıştı meğerse senden benden zengin çıktı
tarafından
Ay sorma biri post acti kiyafet yok diye numarasini istedim atti wpden kiyafet fotosu yolladim hepsi yesyeni kargo parasini sen karsila dedim esime sorayim dedi sonra esime sordum 15 20 tlyse olur dedi bende dedim bilemiyorum ne kadar tutar bana yaz dedim kargo parasi bulursan adresini fln yollayim dedim sonra esim boyle seylere kizar sil nomu dedi engelledi beni a.ptal gmerizakli
tarafından
Aaaaaa sen şuna bak çok ihtiyacı olsaydı zaten eşi kızmazdi
tarafından
Esime sorayim dedi madem esi biliyor sonradan neden esim bilmiyor bilse kizar diye dengesiz iwte
0 oy
(119,481 puan) tarafından
asmin uyudumu kiz bide bu konuyla yorma kafani git yat
tarafından
Kız ne yorucam aman sadece merak ettim :) asmin uyudu çoktan parka götürdüm yoruldu biraz
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Valla guvencem tam benim çünkü farkli hesap acip oyle yazdiklarinda %85 tek ben ve admin goruyo sjsjsj ondan sikinti yok

Tabi içini bilemezsin konusursun anlatmam baskasina der anlatir ama kim olursa olsun çok icini acmamak gerekiyor 
tarafından
Çok merak ediyorum maderatörcüm acaba kim daha çok nick açıp açıp kapattı  yada kimler :D
(12,777 puan) tarafından
Genelde engelleyince ekstra acanlar çok var
sinir oluyolar engel aldiklari icin onlari da engelliyoruz  onlar kendilerini daha iyi bilir sevmezler beni sjsjs :D
Multi acanlar genelde soru soruyo baska acmiyo
tarafından
Tebrik ediyorum sizi iyi yapıyorsunuz :))
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Allaha emnet et canım benim. Bende çok içime sokamam kimseyi ama şans veririm. O şansı kazanırsa karşımdaki kişi davranışı konuşması o şekilde konusurum. Ama şans vermeden olmaz. O zaman ön yargılı oluyorsun. Şans verdiklerim bana her zaman bir şey katmıştır. Bende onlara iyiki varlar :))
0 oy
(7,690 puan) tarafından

Ben hiç yapmadim bana guvenebilirsin :D

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 458 göst.
10 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 213 göst.
11 Eylül 2022 Diğer kategorisinde ASEL ESRA (1,559 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 226 göst.