0 oy
496 göst.
Aile kategorisinde (446 puan) tarafından
Kızlar çocuk olduktan sonra eşinize nasil zaman ayırıyorsunuz m3rak ediyorum. Brn lavaboya bile gidemezken ev temizligi eşe zaman ayirip nebilm bi caydir bi kahvedir bi sohbettir nasil ayiriyorsunuz. Yani yapamiyorum bebeğim küçük ondanmi 8 aylik bi hafta hep hastaydi cok yiprandik ikimizde didariya sadece hastane icin çıktım. Yani jormal zamanda çıkamıyorum napayim bilmiyorum 

40 Cevaplar

0 oy
(1,224 puan) tarafından
Valla hersey cok guzel yplunda gidiyo tek cocuk var. Ama 1 hafta sonra ikinci gelicek o zaman ne olur bilmiyorum
(446 puan) tarafından
Beimki küçük ve cok mizmiz böyle gitmez inslalah 2. Cocuk asla diyorum tek ile bas acikamazken
(1,224 puan) tarafından
Valla oglum usluydu daha sonra illaki oldu huysuzluklar mizmizliklar ama yine şükür halimize gayet guzel ailecek vakit geçirip biseyler yapiyoruz. Ama ikinci huysuz hatta kolik olcak gibi grliyo
-Reklam-
0 oy
(2,438 puan) tarafından

Ayıramıyoruz :D geçen dondurma yicektik başım ağrıyordu bebişi uyutunca uyumuşum. Uyandım eşim uyumuş. Ertesi akşam yedik :ermm:rötarlı oluyor ama olsun Allah her isteyene nasip etsin evlat sevgisi <3

(446 puan) tarafından
Bende gecen gün kahve yapacaktim cocugu uyuturken uyumuşum kalktim esimde uyumuş cocugun ateşi vat diye uyandim yoksa devam edecektim
(2,438 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun. Öyle oluyor artık. Herkes aynıdır takma kafaya
0 oy
tarafından
Şimdi 10 dka sonra eşim gelir duşa girer bn masayı hazrlrm kizm yanmda durur yemk yerz kizla ilgnr bn mutfak yaprm sonra 9da uyur , geceler bizim:)))
(446 puan) tarafından
Benimki saat basi uyaniyor ondan birakip esiki uyutmaya gidiyorum sonra uyuya kaliyorum
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Benim üçüncü yolda ilki 4 e giriyor ikinci ikiye giricek bnd 19+4 günlüğüm zor oluyor tabi ama birini ben birini eşim uyutuyor az çok desteği oluyor hafta sonu evdeyken gittiği yere büyüğü götürüyor bazen 
0 oy
(457 puan) tarafından
Ayıramiyoruz:)))
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Biraz zor oluyo ya çay içerken çocuklardan korumaya çalışıyoruz kahve içerken yine öyle. Bişey konuşuruz anne anne baba baba dertleri bitmez :))
(3,895 puan) tarafından
Aynen bizde cümbür cemaat çaya oturuyoruz.
0 oy
(340 puan) tarafından
Biz cokayirirdik her dakka bizimdi kahve tatlı v.b şimdi daha değişik 2 günde bir izni var eşimin zaten disardayiz oğlum ben kocam oğlumuz ağlıyor o uyudumu her an bizim ☺️☺️ sohbet ediyoruz birşeyler yapıyoruz onun haricinde oğlumuz ile vakit geçiriyoruz 
0 oy
(3,140 puan) tarafından
Yani öyle eskisi gibi eşmle gezeyim tozayim işi bitti haftada bir eşimin izin gününde çıkarız oda çocuğu parka götürürüz dolandiririz eve geliriz geri. Kendimiz için çıkamıyoruz. Evde de ancak çocuk akşam uyuyunca işten gelince dizi falan izliyoruz öyle 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Biz her aksam çocuklarla oturuyoruz zaten iki çocukla başka türlü olmuyor. :)
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Kızım 2 aylık .eşim bana vakit ayırsın diye gözünün içine bakıyorum :) o gelse de tuvalete gitsem duş alsam biraz uzansam diyorum .çay kahve keyfini unuttuk çoktan :D
(5,108 puan) tarafından
Bizde öyleyiz:D iki aylık benim oğlum da. Bazen tuvalet dış fırçalamak bile lüks oluyor
0 oy
(2,600 puan) tarafından
Tek çocuk ama bazen öyle oluyo duşa girip hemen çıkmak zorunda kalıyorum eşim bebeğe bakarken ki zaten işimiz olunca kızıma sanki biri diyo sakın uyuma işleri var temizlik her ne olursa iş 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Valla canım kızım 20 aylık kendi kendine oynar çayı mizi kahvemizi iceriz sohbet ederiz bazen otururuz bizde onla oynarız gelir aralrda bir bana bir eşime sarılır öper bizi 
0 oy
(427 puan) tarafından

Bebegim 8.30 9 da uyur sonra film izleriz ne yapacaksak yapariz artik :))

0 oy
(770 puan) tarafından
Aynısını ben dicektm wcye gidemiyorum ama uyurken ya da uyaniksa bile yanımızda yatırıp oyuncak verip kahvemizi içeriz çocuk kucagimdayken giderim yanına ucumz sarilriiz öyle dururz brz onun dışında vakit yok banyoya bile zor giriyorum:D
0 oy
(420 puan) tarafından

Oğlum 14 aylık iş güç yemek derken akşam oluyor bu aralar da oğlan Yeni huy edinmiş 12 den önce uyumuyor gece anlayacağın ayiramiyorum vakit zaten kendime bı maske yapayım diyorum eşim ne sürüyon bana da sür neyle temizlicem beni de temizle benimde nemlendir diye tutturuyor :) yapsam dert yapmasam dert :) 

Çay kahve de vakit buldukça içiyoruz genelde oğlumda yanımızda oluyor :))
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Bir şekilde zaman ayirmalisin eşler ilgi istiyor kızım yatınca vakit ayıralım diyoruz ya eşim uyuyo yorgunluktan ya da ben bı pazarımız var onda da illa bir şey çıkıyor arada bulustuysak yeter 
0 oy
tarafından

Vakit mi oda ne :angel:

Ben hiç birşeye vakit bulamıyorum 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
İki çocuğum var 11 27 aylık,eşim vardiyalı çalışıyo akşam evde olduğu zamanlar gündüzleri ev isi yemek  çocuklarla ilgilenme dışarı çıkarma falan derken zaman geciyo akşam olduğu zaman onlari uyutup çay veya kahve icebiliyoruz veya televizyon izleyip sohbet edebiliyoruz 
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Kendime, eşime vakit ayırmayı geçtim yemek temizlik bile yapamıyorum bu aralar.. Çıkmadı gitti şu diş, sürekli tepeme çıkıyor çocuk, mız mız mız.. Ben mi beceriksizim anlamadım.. Hergün her yeri temizleyip, çocuğa ve eşine vakit ayırdığını söyleyenler de var
(1,552 puan) tarafından
Onu hiç sorma zaten.. Benimki altıncı yedinci ayına kadar hem gaz hem kabızlık çekti onun için ağladı.. Şimdi de diş için ağlıyor, bu aralarda bi de ataklar falan şu bu geçti.. Hiç ara vermedi yani, nefes aldırmadı canı sağolsun
(4,196 puan) tarafından
Ayy bizde de gaz besin alerjisi vardi 9 aylik oldu daha alerjisi gecmedi, canlari sagolsun tabi
O evini isini yaparlarin bebekleri bol bol uyuyo sakin bebekler bence ,arkadasimin bebegi aksam 10 sabah 10 deliksiz uyuyo,gunduzde 1 den 5 e kadar uyuyo kesintisiz
(1,552 puan) tarafından
Ayy maşallah, Allah nazarlardan saklasın.. O kadar uyusa gece dinlenmiş bi şekilde uyanırım, gündüz de işlerimi yaparım.. Hergün 4-5 saat iş yapabilsem zaten biriken işim olmaz, hızlı halledilir
(4,196 puan) tarafından
Tabi canim ,gece guzelce dinlenirsin, gunduz yemegini isini yaparsin, uyanik oldugu vakitlerde hic miz miz degil kendi kendine durur oylece :) masallah hic gazi vs olmamis kendi kendine koymuslar durmus uyumus
(1,552 puan) tarafından
Dur daha fazla anlatma nazar edecem şimdi :D
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Kızım 18 aylık uykuyu seven bi çocuk bende 40 günlükten itibaren uyku alışkanlığı kazandırdım yani saatleri bellidir, hala maşallah bozulmadı akşam 9da yatar. Bizimzde vaktimiz olur film falan izleriz. 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 439 göst.
1 Aralık 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 399 göst.
0 oy
13 cevap 261 göst.
25 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Fatmastl (661 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 240 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu