0 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde (655 puan) tarafından
Benim bazen makyaj kiyafet olarak tam suslenirim bazen kiyafet olarak ozenli olurum bazen de copten cikmis gibi saclar bi yanda ust egri bugru ustumde kizimin kustugu sut akan sutum berbat bi hal almis bir sekildeyim bigun bi gunumu tutmax

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Afedersin sıçmaya vaktim olmuyor bazen eşimi bekliyorum tuvalete gitmek için :(

(3,729 puan) tarafından
Aa aynı ben :)
-Reklam-
0 oy
(79 puan) tarafından
Bacım sen bitmişsssiişnnn 
(655 puan) tarafından
Cocuk bazen cok huysuz oluyo birak kocama bakim yapmayi kendime aynadan bile bakmak istemiyorum sinirden dokunsalar agliycak duruma geliyorum
(3,552 puan) tarafından
Ben temelli bitmişim desene. Evde makyaj yapmak saç yapmak huyum değildir. Özel günlerde herife süslenirim bir oda bu senelerde onuda yapmaz hale geldim. Bi. Şort Bi tişört dagınık topuz vala eskiden olsa kaşım çıksa hemen alırdım şimdi. Kuaför den kuaföre. Tırnaklarım ojesiz durmazdı. Abdest zamanı itina ile çıkarır abdest alır tekrar sürerdim onu da yapmıyorum. 3. Bebeye hamileyim. Hiç canm istemiyor.. Bizimkinde ben seni her halinle beğeniyorum seviyorum dedikçe aman salla diyorum. Şu bebeyi Bi pırtlatsam herhal bakarım kendime :D
0 oy
(945 puan) tarafından
Hepimiz aynıyız
(655 puan) tarafından
Onlerinde uykusuz bukadar bitkin oluyoruz buyuyuncede baba baba diyolar ya
0 oy
tarafından
Bugunlerde gecer 
(655 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
tarafından
Çocuktan sonra daha bakımlı daha iyi giyinmeye dikkat ediyorum ben
0 oy
(211 puan) tarafından
Benim pijama üstüme yapisti resmen tek başına bakınca valal istesen de bakımlı ne olamiyorsun ben anca yemek yiyeyim çamaşır atayım utu yapayım boş vakittr bunlarla ugrasiyorum onun dışında cocuk zaten hiç rahat durmuyor ama bu günler de geececk 
(655 puan) tarafından
Aynen tamda durumum oyle
0 oy
(791 puan) tarafından
Çok çok değşti çocuk yokken çok bakımlıydm 2 tane oldu kendimi saldım biraz büyüsnler kendime bakcm 
0 oy
tarafından
Bacım hiç sorma az önce görümcem görüntülü aradı saçlar deli gibi dağınık meme bir yandan ustumdekiler görsen sanki 10 yıldır banyo yapmamışım halbuki herhangi yıkanırm ama bazen de iyi zamana denk gelmiyor geç açtım saçlarımı falan topladm öyle açtım tlfnu abla kusura bakma dedim bebeği emziriyordm :-)))
(655 puan) tarafından
Tum annelerin durumu ayniymis
0 oy
(705 puan) tarafından
Bebeğim 11 buçuk aylık kiyafet konusunda hep takıntiliyimdir günde en az 3 kez degistiririm yaz kış. 15 dk dışarı çıkıp gelsem muhakkak makinaya girer o kıyafet. Ama saç ve cilt bakımı konusunda 1 hafta oldu yapmaya başlayalı. Hiç vaktim olmuyordu artik bir şekilde boşluk oluşturmaya çalışıyorum çünkü kendimi iyi hissetmezsem psikolojik olarak da cokuyorum
0 oy
tarafından
Cogumuz oyle dert etme esimn gelmesine yakin saatlerde ozenirim ama
0 oy
tarafından

Bakımı geçtim nasıl tuvalete gidebilirim nasıl yemek yerim yada nasıl duş alabilirim diye düşünüyorum ama bakalım :angel: oğlum kolik ve 4.5 aydır uyku desen yok tek başıma cebellesip gidiyorum işte:woot:

0 oy
tarafından

Ben banyoya bile gece girebiliyorum 

Karnımı doyursam ona şükür diyorum zaten :D

Ama olsun oğluş büyüyene kadar idare edicez artık 8-)

0 oy
(4,860 puan) tarafından
Bebek yokken sokağa surmesiz çıkmayan ben artık aklıma.bile gelmiyor sürme cekmesi

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 491 göst.
0 oy
12 cevap 289 göst.
25 Nisan 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 301 göst.
31 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Frtnzn (213 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 52 göst.
31 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Frtnzn (213 puan) tarafından soruldu