0 oy
181 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (171 puan) tarafından

Çoğunuz benden yaşça büyüksünüz utanarak sormak zorundayım bir anne bir abla olun bana 22 yaşındayım evliyim kayınvalidem ile altlı üstlü oturuyorum nereye gitsem haberi olur vücut temizliği hakkında iki makine göstermek istiyorum lazere gidemem duyulup laf edip engeller amcamlara oturmaya diye eşim sabahtan bırakır di oraya kuaför giderdim ama artık iş değişti için bırakamıyor evden tek çıkamıyorum zamana bak maharetli biride değilim evde ağda yapmak bir günümü alıyor desem inanın değse yok yapamıyorum jillet kullandım bir ara vücudum mahvoldu kendimle hiç barışık değilim bu yüzden moralim çok bozuluyor sizce  hangisini almalıyım ama vücudun her bölgesine uyumlu mu ikiside  netten alıcam bir hafta sonu eşimle alışverişe çıkınca aliriz

image

image

6 Cevaplar

0 oy
(4,430 puan) tarafından
Canım üstekini.kullanmak.icin sanırım önce yine temizlemek gerekiyor
(171 puan) tarafından
Jilletle olur mu
tarafından
Aynen önce jiletle temizliyorsun azaltıyor ben etkisini gördüm canım
(171 puan) tarafından
250 bin atış sonrası kullanılmıyor çöp oluyormuş 6.7 yıl süresi varmış tüyleride bitiriyor inceltip uyutuyormuş bilmiyorum napsam
tarafından
Benim görümcemde vardı onda baya yaradı tek tük çıkıyorum onları da kendi ağda ile alıyor. Şimdi bana verdi ben kullanıyorum hafifletiyor
-Reklam-
0 oy
(288 puan) tarafından
Kesinlikle lazeri al derim acisina biraz dayanirsin ve düzenli yaparsan kesin çözüm doğru bir şekilde uygularsan ömür boyu kurtulursun epilasyon aletini ben kullanamıyorum baya oyalıyor elime kaç senedir almadim bilmiyorum 7-8 seans lazere gittim tam bitmedi ihmal ettim ama o bile cok fayda etti şimdi cok rahatim
0 oy
tarafından
Bilmiyorum ama üzüldüm durumuna ya ayy sanki kayinvalideyle  evlisin 
0 oy
(261 puan) tarafından
Tabikide lazer
0 oy
tarafından
Canım yaa ne kadar bastırmışlar seni böyle kıyamam. Yaşın küçük diye belki, belki de yapın gereği ses çıkaramamışsın. Bi an önce bağımsızlığını al. Bişey bahane et markete git fatura yatırmaya git önce eşini ikna etmen lazım ama ki arkanda dursun. Ne var bunda laf edilecek kuaföre gidiyorum, "bitti" bu kadar.  Parasını kocam veriyor senin cebinden çıkmıyosa sesini de çıkarma anlamında konuş. Evdeki lazerler güzellik merkezlerindeki gibi olmayabilir bilemedim. ben lazere gitmiştim hamile halimle bile o kadar rahatım ki anlatamam.  
(171 puan) tarafından
Biraz yapı belki birazda yaştan eşim kötü değil ama birlikte oturuyoruz diye huzursuzluk çıksın istemiyor ses çıkarmıyor
0 oy
(7,651 puan) tarafından

Lazeri al kökten yok et makine çok acıtır aşırı acıtır etin kopuyor gibi özel bolge hassas zaten  gözlerinden yaşlar süzülür lazer lazerle herşey kolay :D

(171 puan) tarafından
Gözümü daha çok korkuttunuz için sağolun ya :)napcam öbürünün de atış sayısı varmış 6.7 yıl sürüyormuş dolması
(7,651 puan) tarafından
Bidaha alırsın:))))

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 247 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 144 göst.
23 Nisan 2022 Moda kategorisinde Laremm (449 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 518 göst.
12 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zannan (537 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 454 göst.
2 Ekim 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Selenyatkineymen (112 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...