0 oy
246 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Merhaba arkadaşlar. Fikrinize ihtiyacım var. Arkadaşlar yeni evliyim ve eşim geceleri uykum yok diyor ve sabaha kadar ya bilgisayar da işlerimi yapayım diyor ya da telefonundan video felan izliyor. Bense gece uyur gündüz uyanık kalırım bazen eşimii yalnız bırakmaz yanında gider sarılırım yakında uyurum olması gerektiği gibi. Geceleri ben uykuya dayanamayıp uyuyorum eşimse uykum yok deyip oturma odasında olur. Ama bu durum beni çok rahatsız ediyor. Aksi birşey yaptığını düşünmüyorum. Komik videolar ya da film izlediğini biliyorum ama ne yapmam gerekiyor bu durumu görmezden mi geleyim yoksa bana Bir fikir verin. 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende gece uyumaktan nefret ederdim. Ama eşim bu durumdan hoşlanmayan biriydi. Birlikte sarılıp yatalım isterdi. Biraz zor olsada artık onun için gece uyku gündüz uyanık olmaya başladım. Yani eşin fedakâr olması lazım. Yatağa tek girmek çok büyük bi sevgi açlığı uyandırır 
-Reklam-
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Benim eşimde öyleydi sabaha kadar tv de film izler orda uyur kalırdı hatta bana kızardı beraber izleyelim diye bende uykuya dayanamam ama ben pek takılmıyordum açıkçası bu duruma
0 oy
tarafından

9 senelik evliyim cok nadir ayni saatte yatariz :D yanii kim ne istiyosa oyle yapsin ayni anda yatilma islemi sadece filmlerde oluyor

(553 puan) tarafından
Niye kız biz hep aynı saatte yatarız:D
tarafından
yaa dizilerde yatip sarilirlar yaa o manada :D berqber uyumak guxeldir herhalde ama iki insanin da o sqatte yatmaya ihtiyaci olmali yoksa ben yatiyorum sende yaticaksin biraz tuhaf oluyor
(553 puan) tarafından
Valla  bizde öyle sende yatacaksın diye olmuyor da birbirimize bakıp yatsak mi artık uykun geldi mi oluyor :D o zaman maşallah bize hiç birimiz tv izlesin birimiz gitsin odaya yatsın olmadi :D
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Ne yaptığından kesin eminsen boşver gelmesin ama her gece her gece olmaz otur konuş 
0 oy
tarafından
Uykunda nasil biliyon gı ben uyudumu yarı ölü oluyom 
0 oy
(12,969 puan) tarafından
Normal canım yani görmezden gel tabiki kötü birşeyi yokmuş 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Benim eşimde geç uyur ben dayanamam yani ben uyuduktan sonra ses çıkarmasın da ister yatsın ister tv izlesin ben sıkıntı etmiyorum 
0 oy
(119,237 puan) tarafından
aah benim esimde ders calismaktan sabahliyo bayagidir ters bisi hissetmiyosan vur kafani yat
(8,581 puan) tarafından
Ne dersi çalışıyor sevdoş
(119,237 puan) tarafından
3 dersi vardi 1 ders kaldi bide tez hazirliyo
0 oy
(14,428 puan) tarafından
E işe gitmiyomu bu adam tatlım
tarafından
Şu an covidten dolayı evde canım o yüzden işe gitmiyor. Ama işe gittiğinde de sabaha kadar olmasa da yine uykusu gelmeyip oyun oynuyor
0 oy
(1,539 puan) tarafından
İse gitmiyor mu canım esin sabaha kadar oturuyor geç giden biriyse esin oturur 3-4 de Kadar bazen benim eşimde uyumaz ama zaten bende 4-5 ten assagi yanıyorum eşim ise geç gider 1bucukta bazen 12 de yatar bazen 3 te oturur TV ye bakar flim izler yada telefonundan sevdiği eski dizleri izler 
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Ay hamileyken her gece tek uyurdum eşim gece 4 5 gibi gelirdi yanıma ama öyle daha rahattım ya hiç umursamazdm
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Suyuna uyku ilacı kat.

Anormal her zaman öyle yapması
0 oy
tarafından
Aksi birşey yaptığını düşünmüyosan boşver bırak istediği saat yatsın. Ben 9 yıllık evliyim eşim yanımda olmadımı huzurla uyuyamıyorum alışkanlık olmuş ama o uyumasa zorlamazdım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 181 göst.
28 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Ysf. (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 72 göst.
29 Mart 2023 Aile kategorisinde Karagoz2525 (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 327 göst.
26 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 183 göst.
5 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rumeysanurr (176 puan) tarafından soruldu

379,120 soru

11,348,888 cevap

34,813 kullanıcı

...