0 oy
1,873 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
Dua edip ev alanınız araba alanınız zengin olanınız var mı yada sınavda başarılı olanlar var mı yani sadece ev almak için özel dualar var ya onu diyorum işte kızlar bende güzel bir evim olsun istiyorum kayınvalidem lerle beraber oturuyorum da maddiyat tan dolayı 

5 Cevaplar

0 oy
(9,146 puan) tarafından
Annemin 27 yıldır etmediği dua kalmadı hâlâ kiradalar ☺
(337 puan) tarafından
İnşallah kabul olur canım benim annem lerde 25 yıl kirada oturdu çok zor
(9,146 puan) tarafından
Amiin inşallah.. Gerçekten çok zor. Rabbm hrrkese hayırlı ise kendi evini nasip etsn
-Reklam-
0 oy
(1,509 puan) tarafından
Benimde evim yok kiradayim Allah ev isteyenlere hayirlisindan ev sahibi etsin 
(337 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(268 puan) tarafından
Her gün vakıa süresini okuyup araba alan ve işini kuran bi akrabam var durumu şuan çok iyi
0 oy
tarafından
Edeceğin dua Allah katinda nasıl olacagina baglı dua edersin tersi olur daha hayırlıdır dua edersin istedigin olur oda daha hayırlıdır edeceğimiz duanin cabasını göstermemiz lazım Allahm bana araba ver bana ev ver diyerek sade sade olmaz Allaha iman etmemiz lazim ona şükrümüzü farzlarimiz yerine getirmemiz lazim Allahı memnun etmemiz lazim her dua oyle amin diyerek kabul olmuyor malesef :) Allah herkesin dilegini duasini kabul etsin
0 oy
(327 puan) tarafından

image

biz fuzul eve yazilmistik cok dua ettim ilk ayda bize cikti bu aralar tasinicaz allah gönlüne gore versin canım
(337 puan) tarafından
Peşinat ne kadar verdiniz canım bizde yazilmayi düşünüyor uzda
(337 puan) tarafından
Bu arada hayırlı uğurlu olsun Allah borcundan kurtarsin
(327 puan) tarafından
Sagol canım amin insallah biz pesinat vermedik hizmet bedeli var zaten onu peşin verdik sadece 23 bin

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 148 göst.
0 oy
9 cevap 248 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde MimozaCicegi (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 269 göst.
10 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 421 göst.
15 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu