+1 oy
957 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Karakter huy farketmez 

Ayyy ben ne dersen de ne anlatırsan anlat anlamayan kadınlara birde Kocadan başka gözü görmeyen hayatının merkezine kocasını koyan kadınlara asla tahammül edemiyorum 

62 Cevaplar

0 oy
(5,953 puan) tarafından
Dedikoducu iki yüzlü net olmayan kadinlardan kendine saygi duymayan kadınlardan nefret ediyorum
-Reklam-
0 oy
(15,241 puan) tarafından
Kadın olarak değil de övünen insanlara, laubali ve saygısız insanlara tahammül edemiyorum. 
(3,895 puan) tarafından
Aynen.
0 oy
(986 puan) tarafından
Sürekli sokaklarda gezip onun bunun kapısına gitip oradan oraya laf taşıyan, ayrıca sürekli elinde telefon kulağında telefon.cocugun elini tutmadan 

Sokakta gezen . Yabancı erkeklerle fazla samimi olan,

Kadınlığın yüz karası bence:/
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Bos bos durmadan ev dekorasyonundan konuşan.
0 oy
(2,618 puan) tarafından
Surekli kendini eşini çocuğunu öven kadından nefret ederim görünen köy kılavuz istemez ama o kendini kılavuz gösteriyor 
0 oy
tarafından
Kendini beyenen kimsenin fikrine önemsemiyen her konuda zeytin yag gibi edepsiz lik edip uste cikan insanlari sevmiyorumm
0 oy
(448 puan) tarafından
Karışan  insanları  sevmiyoeum... hayatıma  saygi duymadığı  halde sırf  yaşı  büyük  diye benden saygı  bekleyen insanlara katlanamiyorum .... sürekli  hizmet  bekleyen 8nsanlari da sevmem
(3,895 puan) tarafından
Aynisi bnde bunlardan rahatsızım.
0 oy
tarafından
Herşeyi ben bilirim. En iyi anne benim. En iyi kocanın en iyi karısı benim benim benim!
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Herşeye trip atan çok konuşan birde herşeyi ben bilirim düşüncesinde olan kadın türünden nefret ediyorum 
0 oy
(302 puan) tarafından

Kıskanç ikiyüzlü ve yalan konuşan

0 oy
(5,357 puan) tarafından
Kendini beğenmiş kibirlilerden hiç hoşlanmam bide çok bilmis
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Sorumsuz düşüncesiz patavatsız insanları hiç sevmem kadın erkek farketmez 

0 oy
(1,486 puan) tarafından
İki yuzlulerden nett
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Savruk,haset, dedikoducu, ikiyüzlü bu tiplere katlanamam.
0 oy
(11,308 puan) tarafından
Gösteriş meraklısı yarış halinde olan bide her şeyi ben bilirim edalarinda davranan
0 oy
(7,734 puan) tarafından
Ben insan sevmiom ya
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Birinde bir şey görünce ilaki bende de olacak deyip koşup gidip alan ve sürekli negatif mutsuz herşeyi üzerine alınan inalardan bide sen birşey anlatırken lafı kendine çevirip benim kocam böyle ben söyleyin diye kendini öven insanlardan nefret ediyorum 
0 oy
tarafından
Yanımda milleti çekiştirenlerden nefret ederim. Kendini herkesden üstün görenlerden, başkalarıyla ala eden, evine giyimine konuşmasına ala eden, büyüyle iğraşan, sinsi insanlardan nefret ederim
(3,895 puan) tarafından
A
Evet bnde dedikodu sevmiyorum birine misafirlige gittim birkaç karı var biri başladı dedikoduya ua arkadaş dinlemek istemiyorum ayıp olacak diye kalkamiyorum çayımı kahvemi içip gidicem böyle şeylere ne gerek var.
0 oy
(196 puan) tarafından
Benim tek kadın kaynanama tahamülüm yok sıfır yani)))
0 oy
(156 puan) tarafından
Çok galesiz insanları sevemiyorum malesef.

İlgili sorular

0 oy
51 cevap 527 göst.
30 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 814 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 263 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zannan (537 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 151 göst.