+1 oy
954 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Karakter huy farketmez 

Ayyy ben ne dersen de ne anlatırsan anlat anlamayan kadınlara birde Kocadan başka gözü görmeyen hayatının merkezine kocasını koyan kadınlara asla tahammül edemiyorum 

62 Cevaplar

+9 oy
(266 puan) tarafından
Doğurduğu cocukla ilgilenmeyen kadinlardan nefret ediyorum herkez cıkarttigina bakmali bakmiyorsa dünyaya getirmemeli !!!!
tarafından
Özellikle parkta . Bende cok irite oluyorum
(266 puan) tarafından
Ayn ya madem ilgilenmiyeceksin dogurma ozman bizim insanimiz cocugu cok seviyo fakat burnundan sümük akiyo cocukarin terbiyesiz yetistiriyorlar nie boyle anlamis degilim bir insan kendine küfür edilmesinden nasil hoslanir
tarafından
Onu bende farkediyorum ya. Küçücuk cocuklar cok agir kufurler ediyor.
(266 puan) tarafından
Bn onu bunu bilemem arkadaşim her cocuk bir annenin eseri !
(198 puan) tarafından
Coğrafya kaderindir diyorlar ya buda onun gibi şey çevre aile mevki çok önemli.
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Ben de ; Sürekli açık arayan , kin  - nefret dolu , mutsuz ve mutsuzluğunu başka insanları mutsuz ederek yatıştırmaya çalışan bir de sürekli negatif olan İNSANLARDAN nefret ediyorum.

Kadın erkek farketmiyor.
+2 oy
tarafından
Acayip meraklı kadınlara sinir olurum herkesle konuşup milletin lafını oradan oraya taşırlar bide herkesle anlaşan insan bana hiç güven vermez 
(3,579 puan) tarafından
Bknz; görümcem
(288 puan) tarafından
Bknz; kaynanam koca mahalleyle tanışır ve hepsinin herseyini bilir ve herkese anlatır hiç sır tutamaz
+1 oy
(880 puan) tarafından
Kendisine anne denilen ama bunu zerre haketmeyen doğurduğuna şiddet uygulayan bakmayan sokağa atan kadın türünden 
+1 oy
(3,830 puan) tarafından
Sürekli kendiyle ilgili bir şeyler anlatan ve senin anlattığını dinlemeyip hemen kendi konusuna gelen tipleri sevmem. İnsanların hayatına müdahale eden yüzlerine bir şey diyemeyip arkalarından konuşan dün kötülediği insanla bugün can ciğer olan kadın erkek farketmez nefret ederim 
+1 oy
(2,366 puan) tarafından
Neden sadece kadın???

Kadın erkek fark etmez iki yüzlü ve çocuguyla ilginmeyen ailesiyle ilgilenmeyen kim olursa olsun benden uzak Allaha yakın olsun inşallah benim kırmızı çizgim eşim ve çocuklarım... Kim ne derse desin evet eşim çocuklarım faninolan bütün hersey den önce gelir
0 oy
tarafından
Burnunu herşeye sokan insandan 
0 oy
tarafından
Ben her haltı ben bilirim tipli kadinlardan nefret ediyorum
(3,895 puan) tarafından
Aynen birde cahilde tam nefret edici.
0 oy
tarafından
Kendini geliştirmemiş , dar pencereli insanlar. 
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Kendi cektigini başkası da çeksin isteyen ve kadınların ezilmisligini saçma bir döngüye sokan kadındır. Sanki başkası çekince giden yılları geri gelecek sanki a bak herkese aynısı oluyormuş deyince kendi yükü hafifletecek gibi
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Mutsuzluktan beslenen insanlardan kötülük düşünenler sen haz etmiyorum herkes mutlu olsun güzel düşünsün 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bakınız kaynanam. :) pinti ve kindar insanları kadın erkek hiç sevmem 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Kemal'im yapmaz diyen kadınlar a tahammülüm yok  ve herşeyi yapbilecekken hiçbirşey yapamıyorum diyip oturan insanlar a
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Bir mesude derki "kemalim yapmaz " hajahaijhs bende bu kafadaki kadınlardan hiç hoşlanmıyorum ve lakayıt insanlarının sevmem kadın olsun erkek olsun oturaklı olacak bana şöyle  karşıma geçip konuştuğu zaman bebim bu insandan ogreneceklerim var dedirtecek bana 
0 oy
(811 puan) tarafından
Egoıstlerı sevmem bırde anne olamayan analıklar tahammülüm yok 
0 oy
(2,989 puan) tarafından
Sorumsuz ağzından çıkanı kulağı duymayan yanımda hakkında konuşup sonra gidip yüzüne gülen çıkarcı yüzsüz vs.... daha da var
0 oy
(4,148 puan) tarafından
Kendi de kadın oldugu halde hemcinsini küçümseyen aşağılayan anlamayan kadından nefret ederim burda bile çok görüyorum Bi soru soran kadını hemen küçük düşürme çabaları falan tiksinç geliyor öyleleri 
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Cok bilmislik yapanlara ayar oluyorum kendini bi halt saniyolar ya sinir oluyorum
0 oy
(299 puan) tarafından

Genelde bunu yapan kadin ama bazi erkeklerde yapıyor.

Kendisinde olmayan birseyi kiskanyor ya guzel kas guzel sac guzel goz vs vs vs hemen o insani karaliyirlar ga dellenyirum. Bir de çay kaşığı gibi ortaligi karıştırıp bir kenarı geçen kadınlar yok mu kir agzini burnumu.. Hele hele adamin evli olduğunu bile bile pesine düşen kadinlar var ya Allah hepsini yok etsin
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Tiktoktaki o yaşlı genç çocuk bütün kadınlardan nefret ediyorum. İgrencler. Instagram'da karşıma çıkıyor habire videoları falan. Yaa dün daha gördüm 60 yaşlarında kadın arkasında namazlık kadın önünde göbek atıyor eteğini açıyor tesettürlü bı teyze. 

İlgili sorular

0 oy
51 cevap 522 göst.
30 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 806 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 252 göst.
18 saat önce Diğer kategorisinde Zannan (537 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 148 göst.