0 oy
521 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Mesela ben ıslak yünlü çamaşırlara dokunamam içim bir tuhaf olur birde bulaşık süngerinde saç teli olması midemi bulandırır sizin var mı böyle tahammülünüzün olmadığı şeyler ? :))

51 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Melek yüzlü şeytan insanlar 
tarafından
Çok var çok
-Reklam-
+1 oy
(2,097 puan) tarafından
Cahil insanlara tahammül edemiyorum.
tarafından
Bitmezler canım alıştım ben artik
0 oy
(7,256 puan) tarafından
Annneligim ve yaptığım işin kucumsenmesi 
tarafından
Çok sinir bozucu gerçekten genelde küçümseyen insanlarda yeterli anne olamayanlar
0 oy
(13,824 puan) tarafından

Birincisi mutfak teli ikincisi bir yerimin ıslak olmasi:Dsuan bunlar geldi aklima

(13,824 puan) tarafından
Benim ikincim sürpriz oldu 27 ay var aralarında yani yedi ay hiç zorlanmadim kucugum çok sakindi ilk oğlum çok zor büyüdü ama dış bı başladı hareketlenme başladı biraz zor yorucu oluyor tabi ama güzel☺️
tarafından
Tabi yorucudur benimkide çok hareketli ikinci olacaksa da 3 yaş falan olsun diyorum ama bir yandanda korkuyorum üstesinden gelebilir miyim diye :))
(13,824 puan) tarafından
Yorucu olsa da bir şekilde geliniyor☺️büyüdü hareketlendi abisi hiç raht vermiyor
tarafından
Büyükler daha çok yoruyor galiba benim arkadaslarimda öyle diyor :)
(13,824 puan) tarafından
Kucugumunde dış donemi uykuları bozuldu atak haftasiymis bir de yedi ay çok sakindi açlık dışında asla ağlaması yoktu hiç sallamadim msela kendi uyurdu yatirrdim hiç sese uyanmazdi şimdi nerde yedi ay sonra çocuk salliyorum☺️
0 oy
tarafından
Genel olarak insanlara tahammül edemiyorum 
tarafından
Az insan çok huzur değil mi
0 oy
tarafından
Kitaplardan ve gerçek kaynaklardan çok iyi bildiğim bir şeye "Hayır öyle değil" diye direnilmesi
tarafından
Cahil cesareti işte o canim
(153 puan) tarafından
Böyle birine sende kaynak ve kanıt göster sonra konuşalım diyorum kalakalıyorlar
tarafından
En iyi cevap valla
0 oy
(119,153 puan) tarafından
israr eden insanlardan bide herseyi ben bilirimciler
tarafından
Çok iticiler gerçekten haklısın canım
0 oy
(2,988 puan) tarafından
Görümceden ve eşimin inat edip göndermemesinden
tarafından
Görümceni evine göndermiyor öyle mi ne yapacakmış ömür boyu sizle mı yasayacakmis
(2,988 puan) tarafından
Bilmiyorum canım ben bakmaya mecbur muyum yarın senin çocukların da annesiz babasız kalır diyor tamam da öksüz yetim değil başka 2 tane daha abisi var oraya gidebilir ama yollamıyor
tarafından
Kaç yaşında canım? Bencede sadece size farz değil diğer iki abisine de gitsin dönüşümlü herkes için daha iyi olur
(2,988 puan) tarafından
Daha 18 olmadı canım bunu bende diyorum da eşime laf geçiremiyorum annesi babası da almıyorlar yanlarına ergen uğraşmak istemiyorlarmış
tarafından
Aaa ben anne baba vefat etti sanıyorum. Öyle şey mi olur o zaman bizde evlatlarımızı ergen diye uğraşmayıp verelim birilerine ne saçma. Annemin bi lafı var anne baba oldun mu ölünceye kadar sorumluluğun bitmez der onlar başından atmış resmen
0 oy
(909 puan) tarafından

Kendini bi b.k sananlar :D

tarafından
:D fazla sinir  bozucular
0 oy
tarafından
Kaba insanlara tahammül edemiyorum bir de mutfak tezgahinda bulasik olmasina :) 
tarafından
Bende ikisini sevmem çok haklısın  :))
0 oy
tarafından
Bu aralar herşey e tahammül edemiyorum ....  Mıymıy. Duygular.içersindeyim   iğrenç bir his 
tarafından
Canın birşeye mı sıkkın
tarafından
Yani hiç bir şey e yetememe   kimse yi memnun edememe  ....      Yani caanım da bi şey e net kızgın  da değil ama     alakası yoktur muhtemelen spiral taktırdıktan sonra. Psikolojim birdrn değişti.neden bilmiyorum  ama  dünya başıma yıkılmış gibi hissdiyorum bazen ler i
tarafından
Arada banada oluyor canım özellikle regl öncesi psikolojim alt üst oluyor her yerim ağrıyor kendimi çok karamsar hissediyorum. Senin her zaman oluyorsa bir uzmandan destek al rahatlarsın kimseye anlatamadigin şeyler varsa dökersin içini
tarafından
Sıkıntılarımı biliyorum canım var bana kadar.sıkıntılar  elbette .   Psikolak.benim derdimden anlamaz    onlar a güvenmiyoeum malesef    isteyerekten istemiyorum onlar ı   bir ara düşündüm ama  ...  Eşim kendim e.psikolog  atadım
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Gürültü. Anahaber bülteni. Nezaketsiz insanlar. 
tarafından
Anahaber bültenine neden tahammül edemiyorsun ilginç bir cevapmis
(3,491 puan) tarafından
Hayırlı bi haber görülmüş şey değil de ondan:)
tarafından
:D doğru canım moral bozmak için birebir
0 oy
tarafından
Evin için de çıplak ayakla ıslak yere basmak çok kötü oluyorum ve bir yalana tahammülüm yok 
tarafından
Evet ya ikisi de çok kötü hak verdim :))
tarafından
:D :D
0 oy
(3,608 puan) tarafından
Cahil insanlardan, işimi eğitimimi anneliğimi sorgulayan insanlardan, mıymıy yavaş insan ve hayvanlardan (panda özellikle), beni oyalamaya çalışan ve ***** yerine koyan insanlardan,  fesat haset insanlardan, empati yapmayıp düpedüz her şeye dalan insanlardan. Kendini akıllı sanıp seni kullanan insanlardan, dedikoduyu yapmayan yoktur ama dedikoduyu abartıp iftira boyutuna getiren insanlardan, Bu liste uzayıp gidiyor. Galiba insanlara tahammülüm son safhada ama Ayıpsız dost arayan dostsuz kalır. Allah herkesi çocuklarımızı özellikle iyi insanlarla karşılaştırsın 
tarafından
Amin canım.  Ahir zamanın en kötü taraflarından biri güvenilecek insan kalmadı öz evlat anaya babaya neler yapıyor öz ana baba da evladina Rabbim kimseyi altından kalkamayacağı imtihanlarla sınamasın
0 oy
(1,405 puan) tarafından
şapırdatarak bisey yemek kim olursa olsun ağzına carpasim geliyor kimseyle sofraya oturamıyorum 
tarafından
Off evet çok tiksinç gerçekten
0 oy
(2,647 puan) tarafından
Kaynanammmm

En iyi cevap bu☺️
tarafından
Çoğu gelinin ortak cevabı bence :D
(2,647 puan) tarafından
Aynen gören  katılsın  bana☺️ benim her bokuma karıştı  kadını  görmek  bile istemiyorum ya ama burnumun dibinde alt katimda Allahtan mesafeliyim vıcık vıcık olamıyor
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Haksızlık en çok buna tahammül edemem 
tarafından
Bende haksızlığa gelemem haksızlık karşısında adeta aslan kesiliyorum
0 oy
(2,138 puan) tarafından
Eleştiren , negatif enerjili, otoriter insanlarla takilamam. Aynı ortamda bile bulunmak moralimi bozuyor. 
tarafından
Negatif enerji benide mahvediyor bazı insanlarla elektrigim hiç tutmuyor beraberken zaman geçmek bilmiyor
0 oy
(2,190 puan) tarafından

Benim o tarz takıntılarım yok, tahammül edemediğim şeyler. Anneliğimin sorgulanması, bebeğime laf söylenmesi, kadınlığımın sorgulanması, kadınsın yapacaksın denmesi, erkektir yapar denmesi gibi liste baya uzar. :kissing:

tarafından
Bende bu konuda çok hassasim erkek kayıran insanlardan nefret ediyorum cevremde çok var maalesef benimde oğlum var öyle olacağımı asla düşünmüyorum
0 oy
(1,629 puan) tarafından

Kaynanam net :D

tarafından
:D :D

İlgili sorular

+1 oy
62 cevap 954 göst.
28 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 806 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu