+1 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ev değiştirdik bugün yeni evdeyiz bebeğim bugün bana resmen kan kustuedu üç saat boyunca ağladı saat başı uyanıyor beşiğinde biraktigim an ağlıyor sureklu kucağımda durmak istiyor neden böyle oluyor eski düzenimiz iyiydi zaten bir sürü iş ver yıldım sinirlerim tepe taklak

9 Cevaplar

0 oy
(15,047 puan) tarafından
Kaç aylık           
tarafından
6 aylık yaa
(15,047 puan) tarafından
6 ay komple sıkıntılı bir dönem. Ondan olabilir. Bı de evi yabancilamistir. Hepsi birleşince. Olduğu kadar yap herşeyi boşver. Yavaş yavas yaparsın.
-Reklam-
0 oy
(302 puan) tarafından

Sureler açıp dinlet bi belki sakinleşir 

Bizde yeni taşındık hala toparlanamadık üfff çok zor ya düzen kurmak filan Allah yardımcımız olsun inşallah 
0 oy
(299 puan) tarafından
Yerini yadirgamis olabilir canim. Ya da bi agrisi bi sikimtisi olabilir. Baska sehire falan mi gttiniz canm hava değişiminden kaynaklanabilir belki. Onun sakinleştigi bir muzik bir sure varsa ac dinlet canm yardmci olr belki. Birak isler beklesin ya bebisinden senden önemli mi
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Öncelikle yeni eviniz hayırlı  olsun canım , güle güle oturun.

Arkadaşımın 8aylık oğluda öyle olmuş ,  kendi evlerine taşınmışlardı , etrafa gülücük saçan sakin yapılı çocuk saatlerce ağlayan hırçın bir çocuk olmuş.Emin ol zaman içinde alışır , bu geçici bir durum.

Şimdi önce sen sakinleş elini yüzünü yıka bi ferahla ârdından bebeğini kucakla , burası bizim yeni evimiz canım yavrum , korkmana hiç gerek yok , sakin ol seni çok seviyorum  diye konuş bebek de olsa olumlu şeyler söylediğini anlıyorlar .
0 oy
(2,314 puan) tarafından

İşiniz de çoktur ama bebek bu yani yeni yere bizim kadar kolay alışamaz. Güvende hissedemiyordur daha. Biraz yanında olun sakinleştirin. Kızmayın daha ters teper. İnşallah bi yardım eden çıkar size:pouty:

0 oy
(811 puan) tarafından
Canm ben 4aylıkken taşındım kımsemde yoktu eşim ertesı gun işe cıktı gitti valla tek basıma gunluk ne yapabılrsem onu yaptm salona bı halı attm ytagımı açtm ıkısınde mekık dokuduk gunlerce sonra yavas yavas yerleştirdim yaptm kendını yıpratma gelenın gidenın yoksa hıc stres yaoma cocuk yerını yadırgamıstır senın telasın stresın onada geçiyodur bu cok normal bızımkı bırak uc saatı gunler sürdü ama alısıyo o surecte yanmda yatrdım alısana kadr sende sakın kal 6aylk zaten ek gıda dıs sıkıntılı süreçler Allah kolaylık versın
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Belki başka derdi vardır benimde altı buçuk aylık oğlum dişleri tavan bu ara çok zorluyor huy suyu değişti aglamayan çocuğum hep agluyor
0 oy
tarafından
normal eve alisinxa duzelir
0 oy
(731 puan) tarafından
Benim bebeğimde ağustosun 8 de 6 aylık olacak kaynanama anneme gelsem maksimum 1 saat ağız tadı veriyor sonra evi istiyor hiç evden çıkmadığı için gittiği heryeri yabancı sınıyor uyumak istemiyor ayakta uyuyor biryere yatırınca bağıra bağıra ağlıyor allahtan kiracı değilim ev değişse bide alıştırma süreci bizimde çok feci olacak 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 189 göst.
9 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Lasyamm 21- (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 121 göst.
16 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde 20002003 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 138 göst.
11 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 43 göst.