0 oy
252 göst.
Aile kategorisinde (19 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Tepkiniz ne olur.

13 Cevaplar

0 oy
(7,612 puan) tarafından

Ananı bı postala ilk önce kendi evimde mülteci gibiyim demedinmi:D

(19 puan) tarafından
Aynen o duruma düştüm
-Reklam-
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Aynı binadasaniz normal görüşüp ediyorsunuzdur öğünde işiniz de vardır yani anlamadım kayinvaliden sen gittiğinde kralicem gelmiş diyip ağzının içine mi bakıyor? Yani sürekli gördüğün insan sonuçta.. bazen öyle olur küsülür yatılır ama erkekler kavgadan anlamiyor bacım onlara herşeyi cici soylicen alttan alttan laflari doseyeceksin. :)) 
(19 puan) tarafından
Valla ben Altan Altan lafları döşeyemiyrum direk söylüyorum. Sonra ben kötü oluyorum
0 oy
tarafından
Rahatsız plması için herşeyi yaparım :) ayrıca sen yatakdan ayrılma bi iki gğne beli ağırır zaten mecbur gelir sen yem eğini falan yap umursama ye iç bak nasıl rahatsız olacak iyi oldupunuz zamanda düzgün otur konuş hani yüzümü asmadım muhabbetimide ettim niye yüz asayım de iş güç beklemiyor deki annenle sürekli iç içeyiz bi dahakşne daha dikkatli olurum de bildiğini yine yap eşin evdeylen sen hiç iş görme birlimte otur kalk işe yolla yine işine gücüne devam et 
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Allah'ım ben delirecem gerçekten kafayı yicem artık şu erkekler neden bu kadar anaci bende erkek annesiyim ama oglumunda böyle olmaması gerektigini ogretecem o zaman evlenmeseydi anasının dizinin dibinde yasaydi
(19 puan) tarafından
Bende aynısını dedim. Dedim bende ailemi sürekli görmek istiyorum ama insan evlenince bu mümkün olmuyor. Küçük kızım var hep ikinci plandayuz
0 oy
tarafından
Tamamda misafir değil ki kaynanan aynı binadasınız başında beklemek zorunda değilsin gereksiz tartışma çıkarmış eşin 
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Ayy 4 ay önce sükür kurtuldum aynı binadaydık yılmışdım artık hergün bizdeydi hiç öyle aramazdı çat gelirdi evde değilim diyemezem aşşadan gorur mobese şimdi eşimle ayrı yatıyoruz kızımla yatıyorum dilimde tüy bitti gunah yapma etme yatma diye saldım artık konuşmuyorum  nerde yatarsa yatsın 
(19 puan) tarafından
Çok zor bir durum hiç huzurumuz kalmadı.
0 oy
(660 puan) tarafından
Dün kaynanamgil geldi çaya kadın hasta çok sinirlendim yüzüne bakmadım uzak uzak durdum bardağını falan ayırdım utandı oda ya hasta hasta ne işin var sık sık görüşürüz zaten hamileyim azıcık düşünceli olsa gelmez zaten 
(19 puan) tarafından
Onlarda düşünce olur mu hiç. Benimki de bir gün bir yemek yapıp çağırmaz benim de küçük kızım var 10 aylık diş çıkartıyor hem onunla uğraşıyorum.
0 oy
(147 puan) tarafından
Bende aynn senin gibiyim ayni binada oturuyorum 5 dakikada bir gidip geliyo neymis annem gelince yuzunu asiuormusum misafir perver deilkisim sikildim artık gotmektrn onlari neyapiuim neyapsandq yaranamazsin sen got onlara hep
(19 puan) tarafından
Bende evimde rahatım ben gitmek istemiyorum kadın da bir gün olsun yemek yapıp çağırmaz.
tarafından
5dk da bir gelene misafir denmez ki, evin demirbaşı o. Kalkıp bir de misafirperverligin ne olduğunu mu tarif ediyor.
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Bu kadar çok anneni dusunuyosan iki kataltimda oturuyor on annemle yat derdim zaten ayrı yatiyormus bu ne canım hergun ben kaynanaya oturup hizmet etmek zorunda miyim benimde işlerim var 
(19 puan) tarafından
Anlatamıyorum ki annem de annem diyor.
(1,437 puan) tarafından
Az önce bir post okudum canım orada da esi hep annem annem diyormuş bir arkadas çok uzun bir yorum yapmış sonuna kadar okudum ve tek cümlesine hayran kaldım akilli kadın karşına alamadığını yanina alır diye baktım kaynan yüzünden kavga çıkıyor hep içinden gelmese de ki gelmiyodur eminim kaynanani yanina al ona eşinin istediği gibi davran yapacak birşey yok:)
(147 puan) tarafından
Oyle yapiyorum artık yaninda iyi davraniyorum arkasindada cunku yoklugjmda dolduruyo
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Ay bu sebepten ayrirsa yatağını gelse ben kabul etmm
(19 puan) tarafından
Bende kapımı kilitleyip yattım zaten artık her gece öyle yaparım.
(6,671 puan) tarafından
Aynn yoksa sonu gelmez her gün annesine olan tavrın konuşulacak
0 oy
(394 puan) tarafından
Bn ağzna scrm net 
0 oy
(473 puan) tarafından
Bırak nerde isterse orada yatsin , gitsin anasıyla yatsın isterse , nasıl da kendi gelecek , peşinden koşma sakın.
(19 puan) tarafından
Yok peşinden gitmem zaten.

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 592 göst.
26 Ocak 2023 Aile kategorisinde sweetlady (621 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 157 göst.
18 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 236 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Abcdefkjlmn (218 puan) tarafından soruldu