0 oy
231 göst.
Diğer kategorisinde (1,243 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kizlar Günaydın ben Allahin cezası 3 aylik igne yaptırdığımdan beri afedersiniz g.tu daha toplayamadim  mayısta iğnenin etkisi bitti sozde ama bi adet duzenim hala yok geçen denize gittik adet oldum 10 gunden fazla sürdü kanamam o derece Yıldırdi 3 gündür falan yoktu kanamam nugun de memlekete gidicez denize gircez orda yine başladı kanamam Allahim wallahi yıldım bıktım adet kesici bisey varmi Allah aşkına ondan kullanayım geçen sefer.tampon kullandim ama aşırı rahatsız oldum niye böyle ya ben anlamadım kafam rahat denize gidemiyorum 

Kizlar eczaneye gittim böyle böyle dedim bi ilsc verdi bu mu 

image

12 Cevaplar

+1 oy
(7,689 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Jineloga gorunebilirsiniz adet kesici ilaçlar var tabiki 
(1,243 puan) tarafından
Eczaneye gitsem  vermezler mi ki
(7,689 puan) tarafından
O ilaç bendede var adet duzenlior adetin gelmesi gereken günü gelior bende adetim gelmedi die gitmiştim bunu yazmıştı 2 ay adet olmadım 4 gün kullan dedi kullandım gelmisti
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kuzum tarçınlı bi karışım vardı annemde çok adet görüyodu bi dönem bu tarçınlı suyu içtiğinde biraz daha azaltıyodu tarçın ılık su bişey vardı yada sadece tarçınlı suydu tam hatırlamıyorum netten bi bak dene istrsen tamamen doğal zaten 
(1,243 puan) tarafından
Walla hemen bakayım canim cok sagolasin yoruldum ya sürekli  kanamadan
tarafından
Anneminkini görseydn canım ayağa kalkar kalkmaz su gibi akıyodu ped yetişmiyodu öyle fazlaydı sende miyom filan olabilir mi
(1,243 puan) tarafından
Kiyamam ya çok geçmiş olsun benimde bazen öyle oluyordu bilmiyomki ki ben iğnenin etkisi diyorum ama o degil galiba mahvetti beni çünkü
tarafından
Sağol canım çok zor oluyo heleki yaz dönemi çok daha zor oluyo sanada geçmiş olsun gecikmeden bir doktora görün kuzum kansızlıkta yapar böyle sürekli vücuttan kan attıkça
+1 oy
(394 puan) tarafından
Tampon çok rahat aslında cnm kanama kesilince doğum kontrol hapı kullan bir kutu o bitince adet olursun sonra düzene girecektir 
(1,243 puan) tarafından
Tampon evet bi nebze en szindan sizdirmiyo ama ben rahat edemedim sanırım birde öyle yapayım cok sagol canim
+1 oy
(394 puan) tarafından
Kanama kesen ilaç var ben doğumdan sonra 40 günü geçen kanamam oldu doktrm yazdı kullndm kesti ama saatini sasirsan kanama başlıyor 
(1,243 puan) tarafından
Oyle mi bi sorayim canim cok sagoll
0 oy
(7,742 puan) tarafından
Bi dr gidin bence sağlık ihmale gelmez 
(1,243 puan) tarafından
Gideceğim canim aynen mahvetti beni ya
0 oy
(117 puan) tarafından
Ben hamile kalmadan once adetlerim her ay gelmiyor diye duphaston içerdim gelsin diye eczanesi  size yanlış mi anlamış 
(1,243 puan) tarafından
Allah allah bilmiyorumki adet geciktirici dedim bunu verdi
(117 puan) tarafından
Bilmiyorum cnm belki iki işe yarar ama ben doktora giderdim çünkü hamile kalmak istiyordum once bunu verirdi adetlerim gelsin diye sonra tedaviye basliyorduk
0 oy
tarafından
Sirke adeti kesiyor canım arkadaşım da zamansız devamlı adet oluyordu sirke içti şak diye kesildi adeti 
(1,243 puan) tarafından
Tarçınlı su  içtim bakalim onu da deneyeyim
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Doktora git sene İnan altından neler çıkıyor 
(1,243 puan) tarafından
Tatilden gelince gideceğim canim bende korkmaya başladım
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Benim de doğumdan sonra çok kanaman olmuştu kadın doğum doktorum bir ilaç verdi kanama önleyici düzelmişti canım bence doktora git belki ilaç verir rahatlarsın 
(1,243 puan) tarafından
Bugün gidemem de aksam yola çıkacağız çünkü tatilden gelince bi gideyim ya
0 oy
(736 puan) tarafından
Evet doğru ilac seninki iyi gene 10 gün sürmüş benimki 2 ay sürdü hastaneye gitmelisin rahim duvari kalinlasmasi olabilir
(1,243 puan) tarafından
Cok gecmis olsun sana da canım belki de bi gidicem gelince doktora
0 oy
(4,968 puan) tarafından
Canım daha iğne yapma çok zararlı erken menopoza sokuyor yada rahmi kalinlastiriyor yada daha sonra gebe kalmak istediğinde kalamiyorsun yumurtalıkları mahfediyor çok yan etkisi var yengemi 26 yaşında menapoza soktu çocuğu olmuyor 
(1,243 puan) tarafından
Yok bidaha yaptırmadı canim bide şubatta yaptirdim te uzun zaman oldu ama toparlayamadım kiyamm xok erken menopoza sokmuş ya
(4,968 puan) tarafından
Evet çok pişman nerden kullandım diyor tekrar çocuk istiyor şimdide tedavi görüyor Hamile kalmak için ama Dr zor demiş

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 66 göst.
14 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biriiste (412 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 766 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Annelerr toplandiik (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 413 göst.
13 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 929 göst.

380,183 soru

11,381,420 cevap

34,874 kullanıcı

...