0 oy
87 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,962 puan) tarafından

Kızlar ağrım vardı hastaneye gttim bebegin eşinde kan var kanamaların falan varmı dedi hayr dedim su falan akıntı gibi gldi mi dedi hayır dedim sadece karnımı bastırıyorlar sanki şikayetim buydu doktorda bana bebeğin eşinde kan var düşük riskin var dedi dinlen falan dedi  işte bende çok korktum bişey olur mu.

Sizlerden varmı böyle karislasan progestab falan kulknyrm  şimdi de sol bqcagim yanıyor kalçama kdr of cnm agiryor . 

13+4 hamileliğim 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet yaşadım canım ama benim kanamam da oluyordu baya progestan kullandım doğuma kadar 
tarafından
Her şey Rabbimden geliyor korkma dua et kuzum benim oğlum 2 yaşına girecek elhamdülillah öncesinde de 2 düşüğüm vardı doktor yat kalkma dedi hem fitil hem iğne kullandim erken doğması dışında bir sorun olmadı
(4,962 puan) tarafından
Gerçekten hiç  kalkmadan yaygın mi yoksa  temizlik falan yapıyor muydun
(4,962 puan) tarafından
Yada araçla binyere falan gidiyor muydun
tarafından
Hiç kalkmadan yattım eşim yaptı sağolsun yemeği suyu bile yattigim yere getirdi sonrasında ise başlayınca kayınvalidem baktı 4 ay zaten kalksam az yürüsem kanama oluyordu hastaneye gidiyordum yatis oluyordu
Ama ben 6.haftada başlamıştım progestana ilk baştan beri vardı yani senin haftan var canım düşmez Allah'ın izniyle
Bence başka bir doktora daha git
(4,962 puan) tarafından
Ya bn işten ayrıldım sogortam kesildi o süreçte devlete gttim saolsun devlet bişey demedi blkide vardı ilgileinmyrlar ki işte  sigortam ücretli ödemeye başladım hemen özele gttm dün doktor bana böyle deyince beynimden vuruldum insan beklemiyor sonuçta bugünde bı devletin aciline gideyim dedim . Bakayım derler mi diye işte eşimi bekliyorum  bnm kızım var vala uzanıp yatamıyorum ki
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Kaç haftalık bebeğin benimde kanama alanım vardı eşin yanında Progestan ve pruloton iğne kullandım bi sıkıntı olmadı hatta 39. Haftada doğdu 
(4,962 puan) tarafından
13+4 günlük cnm çok şükür sağlıkla glmis ya bnm ilk bebegimde calsyrdim çok yoruluyodm ama bunda evdeyim böyle oldu anlamdm bende progestan kullnym cnm
(4,089 puan) tarafından
Bende hep evdeydim onunla alakası yok bu arada benimde kalça bacak ağrım oluyodu ben öyle çok yatmadım da sonra erken Doğum riski falanda vardı ama hiç bi sıkıntı yaşamadık kanama da oluyordu arada
(4,962 puan) tarafından
B kızımda 37+4te dgdu suyum patlamisti
0 oy
tarafından
Bende de oldu kanama bitene kadar dinlendim  kan gelmemişti hiç ama ultrason da görünüyordu 
(4,962 puan) tarafından
Özelde öyle dedi bugün bı devletin aciline gideyim dedim bakayım bişey dycekler mi diye eşim gelince akşam gtcem

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 65 göst.
0 oy
2 cevap 74 göst.
10 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Pinar95 (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 91 göst.
15 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 892 göst.
23 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,562 soru

11,362,378 cevap

34,839 kullanıcı

...