0 oy
172 göst.
Aile kategorisinde (1,233 puan) tarafından
8 se ne olcak evleneli ilk 2 3 sene kaynnmlarla otrdk sonra evimize geçtik ilk başlarda eşim seviyodu ama bu kadar düşkün deildi 3 cocugumuz var ünceden kmdime bakmazdm yalan yok ev iş cock kndime bakmıydm eşimde umursamıyodu yani bni, bu iki senedir 3.cu cocuğum 2 yaşa girck bnde dem az kndime geleym giyimime kndime dikat etmeye başladm dışarlara cıkınca bilr eşim etrafımda fır dönüyo evdede aynı şekil aşırı değişti diyoki yeniden aşım oldum sana ne bileym cok hoşuma gidiyo 

Sizce bakımmı sebep yoksa evlilikmi oturdu ondan mı bu bağlılık :) 

4 Cevaplar

0 oy
(916 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bakarsan bağ olur bakmazsan dağ maalesef erkekler için bu söz vücut bulmuş ;)
(1,233 puan) tarafından
Galiba ya
tarafından
O zaman ben dağ mı olucam ahaha :) dur artı veriyim tuttum bu sözü :)
(916 puan) tarafından
Cidden öyle bende doğum yaptım resmen eşim öncesi sonrası derlerya öyle oldu sjsjaaj
-Reklam-
0 oy
(2,578 puan) tarafından
Herşey bakım değil tabiki zaten seviyordur ama sen kendine baktıkça onunda hoşuna gitmiş gözüne güzel gözükmüşsün işte canım Allah mutluluğunuzu bozmasın inşallah :)
(1,233 puan) tarafından
Aminn canm cok saol
0 oy
(1,723 puan) tarafından
Er tabi erkekler bakımlı kadınları sever 

Ben geçen sıcaktı diye ust çamaşır takmadım eşim işten geldi iyice kendini saldın ha çocuktan önce bakimliydin falan dedi zoruma gitti kiz
(1,233 puan) tarafından
Vala ya kadınlar napsın ev iş cocuk yoruluyo
0 oy
(2,926 puan) tarafından
Erkek olsaydım evde tunik pantolon giysin ter koksun  istemezdim eşimin birazda çeki düzen vermek lazım bence 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 255 göst.
14 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Ruken kara (380 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 219 göst.
4 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Arzu0102 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 180 göst.
19 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zzzzzz (1,593 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 187 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde orbanesara (976 puan) tarafından soruldu

384,718 soru

11,508,245 cevap

35,165 kullanıcı

...