0 oy
563 göst.
Diğer kategorisinde (230 puan) tarafından
4 aylık bebeğim var calısmaya basladım annem geldi bakmaya sağolsun annem biraz alıngan eşim de sağolsun hiç dikkat etmio dediklerine neyse bugun eşimin dogum günüydü pasta aldım özenerek pastayı kestik falan ben mutfakta tabaklara koyarken eşim yine saka yapıom die anneme bişe demiş annem odada aglıyor gidecem ben bakıcı bulun cocugunuza die.annemi ağlattın die bende eşime kızdım özel günümüz mahvoldu yani.senden yüz buluyo bişe demiyorsun kocana bana böle dio die bana da kızdı annem ben napayım arada kaldım cok üzüldüm ya

Uzun oldu kusura bakmayın paylaşmak istedim

7 Cevaplar

0 oy
(8,867 puan) tarafından
Ne dediğine bağlı.. Eşinuz mi ağır konuşuo anneniz mi çok alıngan acaba
(230 puan) tarafından
Ya annem dedi ki seni baba anne ne sölicem cok yaramaz bu torunun die dedi eşim de şştt sus sus dedi ben cocuk muyum bana sus diyemezsin sen die kızdı annem de
(8,867 puan) tarafından
:) ikisi de çocukluk etmiş valla. Annenizn dediğnde de bişey yok eşinizn de. Eşinz şişştt sus sus drken kızarak mı soyledi acaba. Eğer şakayla gulerek soykediyse malesf annenz abartmş ve alıngab. Veya bebeğe bakmak istemio bahane buluo olabilr mu acaba
(230 puan) tarafından
Şakayla dedi içerden duydum bende.
-Reklam-
0 oy
tarafından
İki taraftan birinde aşırı lüzumsuzluk var ama kimde bilemedim tabi..
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Annen ne kdr alingan olursa olsun esinin anneni tanimasi ve ona gore dikkat etmesi gerekior şaka yapmasin mumkunse o kadini uzmesin 
(230 puan) tarafından
Kac kere söledim daha sabah konustum kötü bi niyetim yok benim isteyerek demedim dio
(5,913 puan) tarafından
Şaka yapmicak bu kdr basit birsey neyini istemeyerek yapior bunun o ananin gozyaslarina yazik kiyamam
(230 puan) tarafından
Aynen öle annem ağlarken o kadar üzüldüm ki eşimle kavga ettim bıktım senin cenenden die
(5,913 puan) tarafından
Bir zahmet o cenesini tutsun
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Annen ağlıyo kadar ne dediyse artik..... madem lafını bilmiyo uyar kocanı anne aglatilir  mu
(230 puan) tarafından
Daha sabah uyardım ya annemi ağlattın ben de senin ailene kötü davrancam bundan sonra dedim bende
(3,532 puan) tarafından
Kaddin sizin çocuğunuza bakıyo çocuk bakmak gerçkten zor. Eşine bunu güzelce anlt . Annelr aglamasin onlar cann
(230 puan) tarafından
Diyorum vala canım demez miyim hasta haliyle kadın geldi cocugumuz a bakıo su cenene sahip cık diyorum tamam dio 2 gun sonra yine aynı
0 oy
(437 puan) tarafından
Canım bence annene ağır gelmiş bebek bakmak evine girmek için bahane arıyor sanki  sonuçta sana yardım için oradaysa el kadar bebek ile seni köşeye sıkıştırmamaĺı 
(230 puan) tarafından
Gelmeden zaten daralırım ben orda sıkılırım diyerek gelmişti üstüne eşim de agzını tutamayınca.rezil oldu dogum günü kutlaması
(437 puan) tarafından
Üzme kendini herşey yoluna girer inşallah.  Annenle sakin kafa bu konuyu konuşun bence sinirle gitmeye kalkarsa ortada kalma gerekirse beraber bir bakıcı bulun en azından bi süre onun gözetiminde bakar çocuğa
0 oy
(198 puan) tarafından
Yazdığının okudum da bence esinin hiçbir suçu yok bostan yere üstüne gitme. Annenden soğutursun bide adamı. Alıngan insanla geçinmesi çok zor oluyor ya 
(230 puan) tarafından
Ama kac kere dedim canım ya sabah konustum daha saka yapma alınıo arada kalıyor um üzülüyorum diye
(198 puan) tarafından
Canım ama bu istemsiz olmuştur bi anlık. Yanı sözlü şaka bile değil ya da eleştirel bi şaka  değil ki
0 oy
tarafından
Bende esimi bole arada birakiorum napiyim kaynana sevmiorum :)

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 740 göst.
19 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zehraTekin (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 368 göst.
15 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehtapgnc (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 295 göst.
8 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sebebine (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 181 göst.
19 Şubat 2024 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (327 puan) tarafından soruldu

374,576 soru

11,203,407 cevap

34,504 kullanıcı

...