0 oy
127 göst.
Diğer kategorisinde (38 puan) tarafından
Arkadaslar esim var asiri rahat bi tiptir gamsiz denilen herkesle samimiyti sevmez kendi hekine bi tip yani cocukken cok cocuklu aileler ustlerine duzulerek buyutulmemis bana kalsa ondan mi blmiyorim cocuklar hasta oldugunda bem ona anlatmazsam bilsede hasta olduklarini bir gun onceden ertesi gun ne oldu nasil oldu cocuk demez genelde de gun icleri aramaz hepbiş yogun der durir gercektenden isleri yogun ama firsat bulmamasi normal mi karakteri bu onun tamam cocuk hasta olarak buyuyecek veya nereye gttigini bana soyluyosun zaten bidaha sormama ne gerek var der nerdeyiz naoiyoruz gun ici merak etmiyon dedigmde oyle dee hic te genelelde yani kabul etmez deger vermiyosun deyince ne alaka der uste cikma derdindedir hep bi ne alaka si vardir yani siz olsaniz karakteri bu deyip yutarmiydinz yoks aben gbi her Allahin gunu niye aramiyosun diye soylenirmiydinz bi faydasi olnuyor arada ariyor sitemleniyorim diye ama benim zorumlada olmazki bubis 2 gun geciyir yine unutuyir zaten sen bisey olsa ararsin diyor aksam geliyorim zzten diyor anca memlekete gidince arar hergun o kadar sizce normal mi bu ya acayip sinirim bozuluyo her zaman 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 89 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde OzlemY44 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 244 göst.
3 Eylül 2022 Aile kategorisinde Azra ebecik (313 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 252 göst.
7 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Ysf (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 201 göst.