0 oy
220 göst.
Aile kategorisinde (38 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Arkadaslar esim var asiri rahat bi tiptir gamsiz denilen herkesle samimiyti sevmez kendi hekine bi tip yani cocukken cok cocuklu aileler ustlerine duzulerek buyutulmemis bana kalsa ondan mi blmiyorim cocuklar hasta oldugunda bem ona anlatmazsam bilsede hasta olduklarini bir gun onceden ertesi gun ne oldu nasil oldu cocuk demez genelde de gun icleri aramaz hep iş yogun der durur gercektenden isleri yogun ama firsat bulmamasi normal mi karakteri bu onun tamam , ama cocuk hasta olarak buyuyecek der nornal bunlar der veya nereye gttigini bana soyluyosun zaten bidaha gun ici sormama ne gerek var der nerdeyiz napiyoruz gun ici merak etmiyon dedigmde oyle seymi olur der  kabul etmez deger vermiyosun deyince ne alaka der uste cikma derdindedir hep bi ne alaka si vardir yani siz olsaniz karakteri bu deyip yutarmiydinz yoksa ben gbi her Allahin gunu niye aramiyosun diye soylenirmiydinz bi faydasi olmuyor arada ariyor sitemleniyorim diye 1 2 gun duzenli arar ama benim zorumlada olmazki bu 2 gun geciyir yine unutuyir zaten sen bisey olsa ararsin diyor aksam geliyorim zzten diyor anca memlekete gidince arar hergun o kadar sizce normal mi bu ya acayip sinirim bozuluyo her zaman

4 Cevaplar

0 oy
(13,825 puan) tarafından
Sürekli söylemenin anlamı yokki değişmiyor sonuçta 
(38 puan) tarafından
Ama cok agrima gidiyor sanki yeni goruyomusum bu halini gbi hep bi cabalama derdindeyim
(13,825 puan) tarafından
Değiştiremezsin içinden gelerek yapması lazım düşünmesi araması sormasi lazım yani sürekli söylemek seni yorar
-Reklam-
0 oy
tarafından

Okumak için direndim ama yazarken zerre özen gostermemissin. Okuyamıyorum , kalıyorum bir yerde. 

Dilerim ki ne sıkıntın varsa çözülür canım.

(38 puan) tarafından
Aslinda cokta abes degil yazi anlayip cevap verende oldu ama siz bilirsinz duaunce sizin,,sagolun duaniz icinde
0 oy
(126 puan) tarafından
Canım benim evlenelim 3 yıl olacak daha bir gün eşim aramamis işteyken işi de rahat galerici kendi yerleri zamani boş ama aramaz başlarda çok sinirlenirdim aramıyor sormuyor diye ama artık alıştım benimde kızım sürekli hasta işe gider ama aramaz nasıl oldu diye hamileyim şuan dün sancım var dedim mesela hiç aramadı alıştığım için sorun etmiyorum bişey olursa sen ara diyor annemlere gidiyorum bi kaç gün kalıyorum yine aramıyor huyunu değiştiremezsin bunu sıkıntı etme kendine alış 
(38 puan) tarafından
Rabbim huzur versin Hepimizin yuvasına ne diyeyim
0 oy
(2,692 puan) tarafından
9 yıllık evliyim eşime arada şaka ile karışık derim hiç aramiyosun diye çokta takilmiyorum zaten okadar telefonla konuşmaktan başı sisiyor ki adamin ben sesini duymak için arıyorum bu sefer sürekli telefon çalıyor yarım kalıyor konuşmam en iyisi salla gitsin :D ama bsy olsa etse arar noldu iyimisin diye yoksa rutin aramamız yok
(38 puan) tarafından
Rabbim huzur versin Hepimizin yuvasına inşallah

İlgili sorular

+4 oy
7 cevap 222 göst.
22 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
+1 oy
54 cevap 1,540 göst.
0 oy
8 cevap 505 göst.
30 Ocak 2023 Aile kategorisinde Ayse54 (112 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,615 cevap

34,884 kullanıcı

...