0 oy
392 göst.
Aile kategorisinde (287 puan) tarafından
Herkeze hayırlı aksamlar hanımlar dırek konuya gırıyorum postlarıma denk gelenler blır eşimle ilgili konumu neyse kızlar ınstada bı sayfa takıp edıyorum böle musallat buyu muska cözme etme tarzında bı sayfa ve orda boseyler okudum şöyle yazıyodu.   Hamile olmadıgı halde karından böle bebek tekmesi gibi hareketlenme varsa o musallat göstergesiymiş ve evlı oldugu halde ruyasında baska erkeklerle evlendhnı görmek nişanlandıgını vs. Görmekde musallat ıhtımalıymıs daha vardı bıseyler ama aklıma bu ikisi cok takıldı ve bu ikisi bende var yanı şöleki oturuyorum ve sankı karnımda bebek varmışda tekneliyomuş gibi hissediyorum hatta sasırıyodum nıye böyle diye ve ruyamda baska erkeklerle evlendgmı nısanlandgımı sevgili olduğumu felanda goruyodum yanı sizce böyle bişey olanilirmi eşimden bi günde sogudum buz gibi oldum içim almıyo resmen ya bıan sevıyorum bian boşancam yapamıyorum edemıyorum diye ağlıyorum bi bilginiz varmı ya sorcak baska kimsem yoktu sizlere sorayım dedim

13 Cevaplar

+2 oy
(848 puan) tarafından

musallat denen şeyin  bu kadar basit olduğunu sanmıyorum. o tekme denen şey bendede oluyor ve o bağırsak hareketidir cin değil :) Ve rüyalar bilinçaltımızın oyunudur. cinler bizden başka alemdeler ve eğer çok didikleyip kurcalamazsan senle işleri olmaz Napacak işi gücü bırakıp senin rüyana mı girecek hayatım :D Şakaya vuruyorum yanlış anlama ve kendini buna inandırıp işleri iyice kötüye teşvik etme rahat ol Duanı oku ve bu tarz saçma şeyleri düşünüp kendini doldurma .

(287 puan) tarafından
Bacım bagırsak hareketı gbı degıl ya ınan bebek tekmelıyomıs gobı benım dedıgım ve eşimden bi günde sogudum soguduktan sonra sureklı baska erklerle evlendgımı vs. Gormeye basladım normalmı bı
(848 puan) tarafından
bitanem kendini çok odaklamışsın canlı yaratıklarız biz ve kan dolaşıyor damarlarda. kalp atışı tekme atısı gibi şeyler hissetmek normal. benim neler yaşadığımı duysan sende musallat olmadığına kesin inanırsın korkma diye anlatmıyorum ki zaten bende korkmuyorum bilimsel bi açıklaması vardır diyip geçiyorum . sende takma kafana araştırma okuma düşünme . eşinden soğumanın tek nedeni musallat olamaz sevgi ve aşk bitebilir normaldir. yada bir dönemdir kendine zaman tanı ilişkine odaklan cine periye değil bebeğim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şurda bekleyim
(287 puan) tarafından
Sendede mi aynı sorunlardan var bacım
tarafından
Karnında kıpırtı fln Dion ya ondan bende de var ama baģirsaklq alakalı olduğunu düşünüyor.sen yazınca  bi tedirgin oldum .dier konu yok şükür
(287 puan) tarafından
Bagırsak kıpırdamasını ınsan bilmezmı ya bacım bu bildigin sankı karnımda bebek varmış gibi tekme atıyonus hareket edıyomus gıbı
tarafından
Benimkide öyle bazen dışarıdan bile belli oluyo o kadar sen düşün ama korkutma daha bacım inşallah öyle bişey değildir.Allahımız yöneldim inşallah bişey olmaz
0 oy
tarafından
Hayır inanma musallat falan değil bağırsak problemin olabilir musllat böyle bı şey değil parani kaptırma şarlatanlara 
(287 puan) tarafından
Yok para kaptırmalık bişey değil sadece bu tarz seylerın sebebi musallat olabiliyomu onu merak edıyorum
0 oy
(11,390 puan) tarafından
Bi fikrim yok canım ama evde bakara süresini aç her gün dinleyemesen de açık kalsın ferahlık verir inşallah soruna cvp veren çıkar Allah yardımcın olsun hakkında hayırlısını nasip etsin sana
(287 puan) tarafından
Aminn cok saol canım.
Acıyorum bakara suresı dınlıyorum sıreklı ama yok fayda ermıyo eşime kalbim ısınmıyo bitürlü :(
(11,390 puan) tarafından
Evi sirkeyle sil bide yani ben denemedim ama burda hep okudum faydasını gördüm diyen
0 oy
tarafından
Bacım psikolojik olarak düşünüyorsun ondan öyle geliyo sana bır şeyden nekadar korkarsan o o kadar basan gelir sarlatanlik
(287 puan) tarafından
Dıyosun haklı olabılırsın canım napıyım blmıyorum ya :(
tarafından
Çünkü bnde öyleyim msl bir yerim agrdigi zaman nette bakarm ck etkilenirim cnm seninkide bnce psikolojik
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Öyle sayfalara aman aldırış etmeyin. Bu tarz olaylardan şüpheniz varsa da direk nazar için felak nas var efendimize de büyü yapıldı sonrasında bu süreler indi. Lütfen ama lütfen itibar etmeyin inanın para için yapmayacakları şey yok. Ben zamanında korkuyordum annemler hocaya gidip korku için muska yaptırdılar eşim o dönem yanımda değildi anneme kalmaya gelmiştim bende eşimin karşı olduğunu söyledim babam 450 tl para verdim yastığına falan dikelim dediler ama eşime söyledim kendisi imam çünkü öyle olmasa bile ondan habersiz asla yapmazdım ben gelene kadar sakin takma dedi geldi içini okudu ve şok olduk yazan yazıya. Aman diyeyim böyle şeylere itibar etmeyin. 5 vakit namaz sürekli abdestli gezinmek ve felak nas ayet-el kürsi okumak en iyi çözümü bu işlerin. Onun dışındakiler piskplojiktir zaten. 
(287 puan) tarafından
Kafam karıştı canım ya kımseue para kaptırmaya ve. Gönlüm yok aklı basındayım cok sukır ama son 1 senedır esımle yasadıklarım normal gelmıyo
(1,077 puan) tarafından
Siz bu dediklerimi yapın, sonra geçmez ise psikolog öneririm
tarafından
Ne yazıyordu canim muskada
(1,077 puan) tarafından
Kovulmuş şeytanın yazan yerde Allahın yazıyordu tövbe haşa.
tarafından
Tovbe yarabbim
0 oy
(590 puan) tarafından
yani benimde karnimda tekme gibi bisey oluyoda o bagirsaklarimdan geliyo :))) ruyanda gorebilirsin bence bole seylerden yola cikma cunku musallat olsa cok fazla panarolmal sey yasarsin sen musallat olmayi sadece bunlarmi sannediyon keske boyle olsa 
(287 puan) tarafından
Tamam karnımdaki bagırsak olsun ama sureklı baska erkeklerı ruyamda görmem bu normalmı eşimi cok severken bıgunde sogumam normalmı bacım
(590 puan) tarafından
ozaman git arastir guzel bi hocaya baktir bence senin psikolojik cunku asla musallat olsalar sadece boyle seyler olmaz devamli uyumak istersin yorgun olursun panarolmal seyler yasarsin mesela benim yengem hamileyken banyoda basina gelmis gece hep birini goruyodu bas ucunda bitane cocuk hep ona bakiyomus sonra muska yazdilar gecti yani seninki psikolojik bence kendini buna inandirma yoksa gercekden kendine musallat edersin 7 24 aha baana musallat oldular deyip deyip
(590 puan) tarafından
sen genede baktir hocaya cnm hep daha rahatlarsin
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Hergun hamile gibi karnimda tekme hissederim organlarım bana selam veriyor insanız bizde saçma sapan şeylere inanmayın.

Rüya ise bilinc altıdır başka birşey değildir böyle şeylere kafa yormayin o sayfayı takipten çıkın yoksa musallat olmayan şeyler onların adını ana ana musallat olurlar onun yerine zikir düşünün salavat getirin herşey daha iyi olacaktır 
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Ya bende aynı şeyleri yaşıyorum. Şuan ağzım açık kaldı 
(287 puan) tarafından
Aynı şeyler derken karında tekme gıbı hısler ve ruyanızda başka erkekler görüyomusunız?
(3,163 puan) tarafından
Evet canım sürekli başka erkeklerin beni taciz ettiğini görüyorum. Sürekli hemde buda eşime karşı soğuk davranma sebeb oluyor evet sürekli karnında tekme gini değilde çocuk kıpırtisi gibi bişey var
(287 puan) tarafından
Sen taciz ettigini göruyosum ve ben evlendgmı nısanlandgmı ve gayet mutlu ıldgmu göruyorum uyanınca aglıyorum neden böle seyler gördüm diye eşimdende bıcak keser gıbı sogudum yanı kafayı yıcem ben srtık bacım :(( sende bi aor sorustur normalmı böyle şeyler diye ya cok merak edıyorum
0 oy
(48,735 puan) tarafından
iki seyi bilmemde esinden soguman normal degil olabilir 
(287 puan) tarafından
Bende bunu anlatmaya calısıyorum ınsan bı anda bıcak keser gıbı sogurmu eşinden Allah askına yanı cok severken bıde
0 oy
(504 puan) tarafından
Senin götün açıkta kalmış
(287 puan) tarafından
Ne alaka götümün açık kalmış olması ?
(504 puan) tarafından
Hani saçmalıyorsun ya o yüzden diyorum
(287 puan) tarafından
Saçma buluyosanız okur cıkar gıdersınız bu size bu tarz bı yorum yapma hakkı vermıyo !
0 oy
(22 puan) tarafından
Tek soru evde dua okuya iliyor musun? 
(287 puan) tarafından
Söleki sureler dinliyorum ediyorum ama namazını kılan kuran oluyan bırıydım ve artık kılmıyorumiçimden asla gelmıyo gunah oldgnun garkndayım ama buna ragmen böyleyim hıc bıseye ınancım kalmamıs gıbı tobe hasa
(22 puan) tarafından
Sure dinleyebiliosa bi sorun yoktur digeride psikoljik olarak buyuk ihtimal bole seylere inanamayon cinler insanlar ugrasmaz seb onlarla ugrasmadigi  surece ki ben bile ara cok dusmustum ustlerine surekli aratiriodum surekli izliodum benle ugrasmadilarsa kimseyle ugrasmazlar oyle sayfalara bakarak zaten kendi psikolojinizi bozuyorsunuz :)
0 oy
tarafından
Yaaaa kiz kendini bi sirkele canoo inanma boyle seylere
(287 puan) tarafından
Anla ya 1 sene oldu Allah askına normalmı eşimden bıcak keser gbı sogumam ınsan caresız kalımca yılana sarılırmıs ya bende o mısal oste :(
tarafından
Normal deyil ama altında kesin bi sebeb yatiyo kesin sen kendine itiraf etmiyosun belkide

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 150 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 562 göst.
16 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Geberik gelin (279 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,170 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Babe (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 177 göst.