0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde (180 puan) tarafından
Kızlar ben son zamanlarda aşırı derecede sinirli ve asabiyim aklımda sürekli kendimi öld.ürmek geçiyor. Ruh halim çok karışık. Bugün resmen sinir krizi geçirdim.. ilaçta kullanıyorum ama hiç etkisi yok sanki. Hiç böyle şeylere de inanmam yani ama eşimle boşanma sürecindeyz kaynanam günahı boynuna bu işlerle uğraşirdı biz bosanirken çok husumet yaşadık intikam almak için yapar mı diye aklımdan geçmiyor değil? Sürekli  evde ve elimde birşeyler kırılıyor. Her isim çok zor ve çok çetrefilli. Bakara suresini evde açmaya çalışıyorum Ayetel Kürsi Felak nas hep okuyorum başka ne yapmam lazım öfkenince gözüm birşey görmüyorum. Son 2 aydır da migrenim çıktı baş ağrım çok fazla 

5 Cevaplar

0 oy
(372 puan) tarafından
Canım benim birileri büyü feln yaptırmış olabilir mi dünya hali sonuçta huzurunuz kaçsın diye 
(1,505 puan) tarafından
E oda onu diyr zaten kaynanam yapmıştır diyo başlıkta da var
(180 puan) tarafından
Eşimle zaten boşanma sürecindeyim çocuklar bende çocuklar için herşeyi yaparlar kendilerini mahkemede haklı cikarmak için.. kafam çok bulanık
(372 puan) tarafından
Canım Allah yardımcın olsun benim kayınvalideme de büyü yapmışlardı kaç yaşında ki kadına düşün . Evini iyice kontrol et a dan z ye sürekli kuran aç dinle başka elimden bişey gelmez inşallah sorunu çözersin
(1,505 puan) tarafından
Sen de toparlanmaya çalış canim .nekadar sağlıklı olursan aklı başında davranirsan snin aleyhine olur.boyle herkese kendimi öldürmek istiyorum bazen filan diye anlatırsan yatırırlar hastaneye herkes amacına ulaşır olan çocuklarına olur .
-Reklam-
0 oy
(94 puan) tarafından
Sıkıntı ediyorsun kendine eskilerin buhran şimdikiler depresyon dediği ama zor zamanlardan geçtiğin için sıkıntı yapıp yaşadığın çok normal bir durum bol bol dua oku Rabbine tevekkül et
0 oy
(1,325 puan) tarafından
Eski postlarina baktım yaşadıkların hiç kolay değil sinirlerin bozulmuş bence öyle şeyler düşünüp kafaya takma Allah a sığın evlatlarına sarıl herşey geçecek bu dünya geçici unutma 
0 oy
(728 puan) tarafından
Boşanmak kolay değil mutsuz evlilik ve sonunda boşanma ile kurtulmak arasında uyum sağlayana kadar alisma dönemi zorlu geçiyor belli ki çok sessiz çığlıkların olmuş 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 565 göst.
16 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Geberik gelin (279 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 222 göst.
8 Haziran 2023 Aile kategorisinde fatmagulll. (626 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 395 göst.
29 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Mina&19 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 253 göst.