0 oy
245 göst.
Aile kategorisinde (1,186 puan) tarafından
Kzlar diğer postlarimi okuduysaniz beni hatırlarsanız kaynanm.hep eltimi el üstünde tutar resmen eltimin hizmetciligini yapar o derece kaynanm.dun gece acillik olmuş tansiyonu 18 ze yukselmis bnm haberm yktu bnde.sabah kalktm erkenden oğlumun fizik tedavisine gttm geldm kargom gelmiş kaynanm teslim almış cktm almaya ozman dedi işte hastanelik oldm eltin umursamadi annesine gezmeye gtti baya saydirdi.bnde.ses.etmedim.blymki. onu kotluyo eltimi gördümu mum kesiliyo bnde geçmiş olsun dikkat et dedm yediklerine içtiklerine indim evime biraz soğuk kanli.davramdim eski bn olsaydım  gider temizlik yemeğine kdar yapar evime öyle inerdim bu sefer içimden hiç bir şekilde bisiu yapmak istemedi çünkü hiç birsekilde iyiliğimi hak.etmiyo  bunu sizinle paylaşmak istedim 

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Böyle böyle akillanacaksiniz. Hak etmeyen insanlara hiç bir şey yapmayın. 

Şimdi gelir 'ben Allah rızası için yapardım.' diyenler. Benim içimden gelmez ne yalan söyleyeyim.
(1,186 puan) tarafından
Allah rızası için çok yaptm ama o birgün olsn Allah rızası için şu kadın hasta çocukları durmuyo yaptığım yemekten bir tabak indireyim demedi smdi bnden de bsy beklemesin
(6,936 puan) tarafından
Sen ben olabilirsin :)
-Reklam-
0 oy
(881 puan) tarafından
Insan herşeyden öyle bir soğuyor ki öyle bir soğutuyorlar ki değil mi boşver ya hayat başkaları için kendini üzmeye hiç değmiyor o şunu düşünmüş bu bunu söylemiş hiç takma evin ayrı yolun ayrı bak hayatına 
0 oy
(48,481 puan) tarafından
eltinle mi oturuyo
(1,186 puan) tarafından
Aynı binada oturyoz ama eltim evi kirlemesin diye kaynamla yer içer
0 oy
(6,936 puan) tarafından
Yapma boşver hiçbir türlü kıymetin bilinmez emin ol.
(1,186 puan) tarafından
Kesinlikle cnm

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 531 göst.
24 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde 23Zeynep23 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 758 göst.
9 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 299 göst.
24 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu