0 oy
195 göst.
Diğer kategorisinde (1,750 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Kızlar adet kabı kullanan varmı bende merak ediyorum ama cesarer etemiyorum çunku fitil dahi koyamıyorum neden bilmiyorum ama fitilde dahi çok kasıyorum kendimi 

5 Cevaplar

0 oy
(6,177 puan) tarafından
O ne bilmiyom 
(1,750 puan) tarafından
Adetliyken kullanılıyo canım plastik huni gibi bi goruntusu var
-Reklam-
0 oy
(913 puan) tarafından
Canim fitil bile koyamiyorsan sen hiç bulaşma ben kullanıyorum üç yıldır çok memnunum lunette markası 
(1,750 puan) tarafından
Her pedi kullanamıyorum tahriş oluyo malum pedler uçmuş gidiyo arada bebek bezi koyarım geceleri bunu çok övüyolar süreklide karşıma çıkıyo merak ettim
(3,853 puan) tarafından
Balbazar canm nasil rahatmi peki .bende bi ara aklima geldi almak sonra unutdum gitti acaba rahatsiz edermi mantkli dusunceki icerde bi kap var qarip geliyor rahatsuz olurum falan diye.kullaniski yikanilir tekrar kullanilir .hem cevre icin hem bucce icin iyi diyorlar ama bilemedim kullanislimi
(10,506 puan) tarafından
Bal bazar nasıl çıkıyor kız içinde kalmadan
(913 puan) tarafından
Kızlar valla ilk olarak videolardaki kadar basit değil en azindan ben o kadar basit takamadim oturur pozisyonda filan asla takamkilmiyor ya ayakta takacaksin yada klozete otururken takacaksin o şekilde çok kolay yine çıkarırken afedersiniz açık açık yazıyorum klozete otururken cok kolay çıkıyor taktiktan sonra güzel takarsan asla hissetmiyorsun hatta bazen varlığını dahi unutuyorum üç senedir bi kez ped aldim o da evde degilken her kullanimdan sonra onbeş dakika kaynatıyorum. Adet sırasında suyla temizlemeniz yeterli oluyor
(3,853 puan) tarafından
Anladim kuzum.tesekkuler aciklaman icin
0 oy
tarafından
Adet kabı ne ay 
(1,750 puan) tarafından
Huni gibi bi goruntusu var canım dur foto ekleyim
0 oy
(7,379 puan) tarafından
alam bali bende fıtıl cok koydum kendime zorlanmadım
(1,750 puan) tarafından
Yok anam bi fitik kullandım koyana kadar Allah canımı aldı
(7,379 puan) tarafından
nıye zor dıyıl ki
(1,750 puan) tarafından
Çok kasıyorum kendimi yapamıyorum canım acıyo altdan muane olurkende oyle canım çok acıyo
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Arastordim .ama kullanmiyorum .
(1,750 puan) tarafından
Bende merak ediyodum ama kullanan arkadaş tavsiye etmedi çok memnunmuş ama fitil dahi koyamayan ben kullanamazmışım boşdan yere denemiycem ucuzda değil bi denesem
(3,853 puan) tarafından
Anliyorum keske ucuz olsada denemek olsa kullanisli digilse hic devam edilmese.

İlgili sorular

+1 oy
21 cevap 490 göst.
7 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Merveyirmibeş (430 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 129 göst.
0 oy
12 cevap 436 göst.
11 Ocak 2022 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 397 göst.
21 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serra (564 puan) tarafından soruldu

379,597 soru

11,363,448 cevap

34,839 kullanıcı

...