0 oy
435 göst.
Aile kategorisinde (1,298 puan) tarafından
Menstrual kap deniyor diğer adı kullanımı ülkemizde de yaygınlaşmış kullanan varmı memnun musunuz

12 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Ay adini duyunca midem bulaniyo ya olacak dokecen falan hadi basassagi durdun amuda kaltin nolacak:D

:sick:booogghhh 

tarafından
Orasini epriynen soyledimde djdjjdjd gercekten midem bulaniyo ya dusuncesi bile :/
(7,248 puan) tarafından
Ahaha adetliyken amuda kalkmayanda ne biliyim :))
tarafından
Olabiler hadi egleniyon takla atiyon olamazmi djdjjdj
(7,248 puan) tarafından
Ahhaha olabilir bebeğim doğru :)))
(7,036 puan) tarafından
Mide bulantısı konusunda %100 katılıyorum sana cnm
-Reklam-
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Ben bi ara görüp merak etmiştim, ben de beklim şurda :)
0 oy
(294 puan) tarafından

O nasıl takılıyor kız :D

(294 puan) tarafından
Yaslardayım canom bacımla yeğenim gitti dün 1 haftadır bende kalıyıorlardı 3 gündür girmiyordum buraya bugün girdim :D özledim sizi vallaha
(7,036 puan) tarafından
Bizde kız baktım kaç gündür yoksun nerde dedim acaba bugün baktım özelinde kapalı ulaşamadım
(294 puan) tarafından
Merak etme iyiyim kuzum ben sen iyisin inşllh :)) Özelimi kapattım hayranlarım çok var yetişemem diye :D :D
(7,036 puan) tarafından
Haha iyi yapmışsın kafayı yicem bnd az kaldı
(294 puan) tarafından
Niye kız noldu kuzum benim çocuklar mı yoksa :D
0 oy
(1,207 puan) tarafından
O neydi gııııı :)
(1,298 puan) tarafından
Tampon gibi ama tıbbi silikondan yapılmış bir küçük huni düşün adet kanı onda birikiyor sen çıkarıp döküyor tekrar takıyorsun
(1,207 puan) tarafından
Hee oo kiz görmüştüm onu afedersin kusucaktim  hiç kullanmadım kolay kolay da kullanmam heralde canım scarlettim  var bimden :)
0 oy
tarafından
Kimisi kucuk geldi diyo kimisi geniş geldi diyor ucuz bişey olsa al dene olmazsa at ama 300₺ fiyatı şaka gibi, bez baglarım daha iyi :D
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Ne kadar gereksiz birşey ya daha neler çıkaracaklar ya 
0 oy
tarafından
Bı an soruyu soran helena sandım :D
0 oy
tarafından
Bir kaç ay önce doktoruma sordum kullanayım mi diye hayır dedi öyle şeyler kullanma dedi bende kullanmadım
(1,298 puan) tarafından
Neden kullanma dedi ki
tarafından
Bilmiyorum sağlıklı bulmadı herhalde
0 oy
(848 puan) tarafından
almayı düşünüyorum Tampon görevi görüyor ama hem sürekli kullanılabilir hemde Hijyenik bence . kanın pedde birikip tüm organımız yapışıp bulaşmasından iyidir. hemde normal pedler Koku yapıyor 1 2 saat değişmeyince
(1,298 puan) tarafından
Aynen çok pratik diğerlerine göre daha uzun süreli kullanımı varmış ama bilemiyorum ki rahat olur mu
(848 puan) tarafından
Tampon  ped daha önce kullandıysan bence bunuda kullanırsın  hem ben bayanaraştırmıştım hissetmiyomuşsun yumuşak medikal silikondan yapılıyormuş ve vakumla oturuyor sızma gibi durum olmuyormuş. elbiselerin altından belli de olmaz
0 oy
(119,286 puan) tarafından
berbat bisi yaa 
(1,298 puan) tarafından
Kullandın mı sen sevda
(119,286 puan) tarafından
ben adet olmuyom ki ☺☺☺ ama nettw baktim
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Bende merak etmişimdir ama YouTube de kullanan kişilerin videoları var ama kullanışlı değil gibi sanki. Evde belki olur.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 195 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Melek annesi 71 (1,750 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 397 göst.
21 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serra (564 puan) tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 490 göst.
7 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Merveyirmibeş (430 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 471 göst.
3 Mart 2023 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (892 puan) tarafından soruldu

379,541 soru

11,361,948 cevap

34,839 kullanıcı

...