0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde (4,089 puan) tarafından
Kızım 20 aylık artık dayanamıyorum dişlerimi sıkmaktan dişlerim ağrıyor gram uyku yok gece 1 de uyudu 2 de ben yattım 3 de kalktı sabah 6 ya kadar emdi ve ben artık çıldırdım bu yüzden 1 yıl boyunca işe hep 2 3 saat uykuyla gittim kafam artık hiçbir şey almıyor her şeyi unutuyorum biriyle sohbet ederken bile kafamı veremiyorum uykusuzluktan hayatım zehir gerçekten üstüne bi de sıkıştırıyor bi süre sonra süt gelmiyor diye bence hep mor mor lekeler oldu artık ama nasıl keseceğimi bilmiyorum süt vermedim şimdiye kadar alışsın diye geçen gün verdim tükürdü içmiyor ne vereceğim yatarken falan bilmiyorum çok zor bi bebek hiç mama yemedi kaşık maması kavanoz mama bebe bisküvisi gibi asla hazır şeyler yemez biz ne yersek onu yer 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bilemedim de aktar da taş satiliyirmus onu sürünce bir daha emmek istemiyirlarmjs onu dene istersen. 
(4,089 puan) tarafından
Adı ne acaba taşın eşime derim alsın
tarafından
Sabır taşıymış
(4,089 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(796 puan) tarafından
Canim ben 3 gundur basladim 27 aylik ayakkab8 boyasi suruyorum eg olmus uf olmus diyorum  oyle oyle istemiyo gece uyandi vermedim agladi haysuzlasti salino goturup salincaginda sallanmak istedi sonra uyudu unuttu gunduz isteyince gosteriyorum boya olunca istemiyo
(4,089 puan) tarafından
Büyükmüş yine senin ki bende istiyordum 2 yaşı bitirsin ama artık dayanamıyorum
(796 puan) tarafından
Evet cnm benimki koca dana  anca kesebildim kiyamiyorum ama mecburum
0 oy
(3,434 puan) tarafından
Bende şuracıkta durayım ne denediysem olmadı kıl sirke limon tuzu acı salça ruj oje yok olmadı
(4,089 puan) tarafından
Benim kızımda bi şeyden tiksinmez ya ben de bunların işe yaracağını sanmıyorum
(3,434 puan) tarafından
Kızım ikigünde öğrendi oğlum midesiz çıktı
0 oy
(6,386 puan) tarafından
Bende kestim memeden bu 2.gunumuz ben besigine girip yanina yatiyorum yada odasında bekliyorum kendi uyuyo sonra cikiyorum odasından ilk gün gece 2 kere kalktı emmek istedi yanına yattım yine öyle uyudu 2.gun hiç uyanmadı bklm bu gece nasıl geçecek 
(4,089 puan) tarafından
Ağlamıyor mu benim kızım gece vermeyince çok ağlıyor bi de ne veriyorsun uyurken
(6,386 puan) tarafından
Kucağıma alırsam eğer ağlar emmek ister hiç kucağa almadan direk yanına yatıyorum 5 dakika içinde geri uyuyo gece de önceleri kaşık maması çok yerdi şimdi çorba iciriyorum sadece bide seninki hep böyle memede uyuduysa senin kesmn biraz daha zor olabilir benimki kendi kendine uyurdu hep 15 gün öncesine kadar sonra birden memeye düşmeye başladı alışkanlık olmadan kesmeye karar verdim bu yüzden biraz daha rahatım galiba
(4,089 puan) tarafından
Evet çok sıkıntı meme de uyuması
0 oy
(6,672 puan) tarafından
20 aylık zaten kes gitsin
(4,089 puan) tarafından
İşte nasıl yapacağımı ve uyurken falan ne vereceğimi bilmiyorum canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 107 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,920 puan) tarafından soruldu
0 oy