0 oy
222 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,381 puan) tarafından
Kızlar tesettüre uygun bol siyah renk pantolon istiyorum ama baktım da bulamadım istediğim gibi.  Kullanıp memnun kaldığınız pantolonların linkini atar mısınız 

4 Cevaplar

0 oy
(190 puan) tarafından
Hep çarşıdan alıyorum valla hiç netten almadım hele şu sıcakla kot giyinilmez belki görmüşsündür ince geniş belden lastikli pantolonlar varya ondan kullanıyorum ben
(1,381 puan) tarafından
Kotum var canım bol ve çok yumuşak olandan. Bi de siyah renk alayım dedim . Etekle çocuklarla Bir yerlere gidince açılıyor olmuyordu siyah pantolon her tunikle kombin olur diye siyah alayım dedim .
Çarşı ya da bu sıcakta gitmek istemiyorum da bulamazsam bi uğrarım artık. Teşekkür ederim canım bu arada
(190 puan) tarafından
Aynen öyle çok haklısın siyah pantolon hep kurtarıcı parca bizim için:) dediğim pantolon heryerde var geçen ay 80 e aldım çarşıya çıksan kesin bulursun
(1,381 puan) tarafından
Peki canım bakım oraya da çok lazım çünkü:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tesettürlüyüm cnm ama pantolon giymem hiç etek giyerim.googleda genel arama yap alışveriş kısmına bak ordan fikir çıkar cnm 
(1,381 puan) tarafından
Bnde giymiyorum da canim binde bir giymeye başladım. Çünkü çocuklarla sürekli dışarı çıkıyoruz eşimle etek de şansa rüzgarda ya açılıyor yada vücuduma yapışıyor. Böyle olunca eşimde haliyle artık arada pantolon giymemi istedi.
Nete baktım da kumaşlardan emin olamadım
tarafından
Yazlık bakman lazım ben de pek anlamıyorum kumaş bilgilerinden..ferace giydiğim için etek sıkıntı olmuyor pantolon rahat ama benim içime sinmiyor
(1,381 puan) tarafından
Aynen yazlık bakmam lazım . Öyle valla alışık değildim ya hiç rahat değildim halbuki uzun trençkotumu giymiştim önü de kapalıydı:)
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Tesettur de pantolon yok zaten canim hazir bulamamisken giymeyiver en guzeli.☺☺☺ yorumda gordum normalde giymiyorum ama binde bir demissin. Bi baslarsan devami gelir hiic etek giymezsin inan. Umarim yazdigimi yanlis anlamazsin canim nacizane uyarmak istedim.☺ 

Ama illa alacam dersen simdi o tarz pantolon her yerde satılıyor. Nerde yaşıyorsun bilmiyorum ama kucuk buyuk hemen hemen her dukkanda oyle bol terletmeyen kumas pantolon oluyor. 
(1,381 puan) tarafından
Yok canım yanlış anlamam. Alışık değilim zaten pantolon giymesine giyince çok utanıyorum. Giyersem de bol giyerim kapatırım da belli bile olmaz giydiğim.
0 oy
(2,121 puan) tarafından
Lcwde bile var çok güzel modeller. Hatta geniş paça,  etek pantolon birçok çeşidi var
(1,381 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım bakayım

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 245 göst.
2 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 137 göst.
0 oy
6 cevap 120 göst.
16 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fatma.nurr. (157 puan) tarafından soruldu

377,369 soru

11,292,943 cevap

34,711 kullanıcı

...