0 oy
210 göst.
Diğer kategorisinde (1,076 puan) tarafından
Tam anlamıyla pasaklı.Yani büyük sorunlarımız var zaten anlasamadıgımiz her sey bir yana ama bu konuda ayrı bi sorunum var yani gozardı edilecek gibi degil.Evlenmeden onceki zamanlar temizligine dıs görünüşune önem verirdi bende öyle bilirdim ne bileyim.Şimdi evdeki yedigi giydigi vs pasaklılıgını gectm kısisel bakımına hic önem vermiyor .Dislerini canı isteyince fırcalar saclarına vs bakmaz eve gelir o kıyafetlefini cıkarmadan oraya buraya yatar ne bilim hayattan vazgecmis gibi kendini salmis ya da tembelliginden nefret ediyorum bu durumdan  bende tam tersiyim hem titizim hem bakımlıyım hatta bakımlı olmamı cekemes bu da bi sorun degil midir ya sizce 

9 Cevaplar

0 oy
(5,240 puan) tarafından
Eşinle konuş bence bu durumu 
-Reklam-
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Aranızdaki sorunlar da bunu tetiklyio olabilir cnm hayyattan bezmiş gibi diyorsun ya belki gerçekten bıkkınlık yaşıyordur bu tarz şeylerle ugrasmiyordur kafa yorgunluğundan. Bence önce onlara çare bulmaya çalışın bunlar düzelecek şeyler ❤️
(1,076 puan) tarafından
Yani hadi sorunlardan öte böyle diyelim canm iyi de insan bakımlı olmayı gectim saglik icin bile olsa temizligini önemsemez mi
(1,271 puan) tarafından
Tabi ki haklısın canım iyice bezmiş ya da gerçekten onemsemiyo sağlığı falan
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Çok şükür bekarlihi gibi değil. Hala düzelmesi gereken yönleri var ama öyle pislik değil ayı gibi davranmaz. Kıyafetlerini güzel alır ben de utulerim jilet gibi giyinir. Bazen yemek döker kişisel temizliği tamdır. Valla evlenmeden önce çöp gibi kıyafetleri vardı kurtulduk onlardan
(1,076 puan) tarafından
Yok o cöp gibi kıyafetleri simdi giyiyor bizimki ise  giderkn elinden gelse ki bazen giyiyor öyle ütüsüz giyecek
0 oy
(563 puan) tarafından
Benim eşimde fazla titiz bende o huyundan bıktım 
0 oy
tarafından
Kesinlikle sorun :( 
0 oy
tarafından
Benınkı de fazla tıtız yanı illettt eder ınsanı ya
0 oy
(7,786 puan) tarafından
Benim kocayı mi anlatıyorsun ben ilişkiyi kestim ve yatağımı ayırdım ayrılma aşamasındayım 1 hafta öncesi bana bunu sordu anlattım artık ise gelir drek banyoya grer dışını fırçalar çözümü böyle buldum 
(1,076 puan) tarafından
Sürekli dile getiriyorum söylüyrm bu konuyu aslında ama ciddi ciddi de incitmeyim diye konusamyrm bazen o iliski konusunda da uzaklasyrm yani ama söyleyemiyrm da ne bilim
(7,786 puan) tarafından
Ben söyledim bizde insanız insanın yaklasasi gelmior banyoya girmez ben hergun duşa girerim güzel kokular surerim kokmayim die  saygısızlık bu yani dile getirdim ilişkiye de ara verince pes etti yapıyor dene
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Benimki de öyle sifon bile çekmez 4 senedir yetiştiremedim bakalım nereye kadar gidecek 
0 oy
tarafından
Tıraş olurken sakalları banyoya dökülüyor yaa deli oluyorum söyleye söyleye alistirdim ama şükür kişisel temizligine de dikkat eder şükür

Sende eşine her fırsatta söyle bacım böyle böyle alıştır 

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 2,016 göst.
4 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 268 göst.
23 Haziran 2023 Aile kategorisinde Setiya (5 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 526 göst.
16 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy