0 oy
2,012 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Gün boyu temizlik yaparım sonra ev 5 dk da dağılır. Halıda çay lekeleri. Mutfak zaten hiç söylemiyorum. Banyo da aynı şekil. Hiç acımıyor galiba kaç defa tatlı dille uyardım. Haşat olduğumu görmüyor. 

38 Cevaplar

+1 oy
(119,351 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Abooooo senin isin zor
tarafından
Hem de nasıl be sevda.
-Reklam-
+2 oy
(5,323 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım eşim öyle değil şükür ama öyle olanları görüyorum Cidden işiniz zor
tarafından
Canım ama en zoru da ailesinin beni pasaklı sanması. Ardı sıra dolanıyorum onlar geldiğinde. Sonra gelin pis diyorlar duydum kaç defa.
+1 oy
tarafından

Benim eşim benden daha titiz evlendigimizde cok çatışma yaşadık ama benide alıştırdı. Allaha şükür oyle huyu yok dağıtsa bile toplar benim dolabimdan daha düzenlidir dolabı :D

+1 oy
(625 puan) tarafından
Aynı benim eşim çok dağınık hemde çok:/ 
tarafından
Dağınık ve pis ikisi olunca fena.
(625 puan) tarafından
Pis olsa evden kovarım:)
0 oy
tarafından
Al bendende o kadr çıkardığı Gön yerde şalvar bı uerde gömlek bı yerde  sonra gideceği zmn bı koşturmaca bulamaz biseyini.copu çöpe  atmaz önüne bırakır gıcık olurum camasirida aynı şekilde sepete değil önüne koyar inat eder gibi.yedigi yediği yerde kalır tabak bardak bı gün evden çıksam savaş alanına döner  o yatak ztn hiç düzelmez yatmasa bile o örtüyü bozacak illa böyle bi kocam var
tarafından
Günah yauw. Ayağımın altı ağrıyor bir bebeğe bir eve koşmaktan.
tarafından
Alıştık heralde bı gün balkondan aşağı kafasının tepesine atcam ayetlere attığı esyalari
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Bnm esim cok titizdir bn annemlere gidiyorum arada kalmaya memlekete ev sanki bn varmisim gibi temizdir
tarafından
Kıskandım  :D
0 oy
tarafından
Evlendiğimiz ilk aylar çok pasaklı idi ama hergun hergun dırdır ediceme buna katlanacana bana ayak uydurması onun için en hayırlısı oldu cnm :D şükür düzeldi bazen ev dağınık olunca bu ne hal der ben şok hhahaahaaha
tarafından
Maşallah canım çok iyi darısı bize.
0 oy
(283 puan) tarafından
Sanırım benimki temiz benide ugrastirmaz 
0 oy
(1,390 puan) tarafından

Benimki de aynı canım. İşine gelirse ne ala yoksa evi***k götürse umrunda değil. Rutin her gün kahvaltı sonrası çay bardağını alır sehpaya bırakır sonra unutur çeker işe gider yeminle boğasım geliyo bazen. Ha birde kıyafet mevzusu var. Çıkardığı olduğu yerde kalır. 

Kıyafet arıyorsa açar dolabın kapağını gözüyle bakar üstlerde tişörtü gözükmüyor sinirli sinirli ya benim kıyafetim nerde bana bir yardım et der gelirim en üstteki i alınca altında tişörtü çıkar. Yav merhamet et elinle bir kurcala bak ben müneccim miyim bende arayıp buluyorum diyorum anlamıyor. 

Of içim ne doluymuş be döktüm hepsini :P:D

tarafından
Ve daha neler neler var da neyse :D
(1,390 puan) tarafından
Kesinlikleeeee :D
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Şükür esim titizdir..

Allah yardımcın olsun 
tarafından
Allah razı olsun canım ♡
0 oy
(434 puan) tarafından
Benim sadece en sinir olduğum eşimin kılları ya koltukta banyoda ama olsun seviyom diye katlaniyom
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Dağınık ama pis değil benimki
0 oy
(1,621 puan) tarafından

Ayni dert bende de var :D calisirken cok titiz ve duzenli ama eve gelince bi haller oluyor heralde

0 oy
tarafından
Esim temizlige onem verir kiz bnm gozden  kacirdigimi o yapar
tarafından
Kıskandım :D
tarafından
Yemek yaptigini bulasik yikadigini yazmadim daha bi de ustune cay yapar
0 oy
(351 puan) tarafından
Eşim düzenidir ama annesi de diyor bekarken daha titizdi diye annesinin bulaşıgını bile yıkarmıs şimdi ben hasta olcam anca öyle oda bayağı bi ölümcül kıvama gelmem lazım ama genel olarak temizdir kendi kılık kıyafetine falan yemek yerken falan azcık döker :) hemen gözüme bakar kızcammı diye çocuk gibi. Öyle böyle idare ediyoruz napalım
0 oy
(6,796 puan) tarafından

Benim eşim  bitek içtiği sigarayı çöpe dökmez :ermm: onuda ben yaparım maalesef. 

tarafından
Sigara İçmez o yönü iyi bak.
0 oy
tarafından
Benimkinin üstüne tanımam yarışma olsa birinci olur o derece pasakli 
tarafından
Ahahah hadi yarıştırak kız.  Yerde yemek yeriz sürekli çay döker yere. Hamile hamile kaç kez temizlemişimdir.
tarafından
Tras olur kıllar aynaya yapisir  kavvun karpuz n dagrasa direk tezgaha döker tuvalet banyo oldugu gibi su içinde çıkar
tarafından
Bazen yemek yapacaktır mesela eve bi gelirim tezgah batmış yerde çöpler halıya soslar vs dökülmüş. Burnunu silmiş peçete yerde. Soda içmiş şişesi koltuk üzerinde.
tarafından
Hahah kız hangi memlekettesn bu benim esimin kopyası gel bunlara bı ev acalim lazım olinca cagrrz:D
0 oy
(7,412 puan) tarafından

Evet benim esimin esi pasakli:D

tarafından
Akıl oyunu yapma kız  :D pissen pisim de alla alla :p
(7,412 puan) tarafından
Ah sibelimm nerdee :D oyle hissettirdiysem kusura bakma canim :)) isin kotu yani 4 görümcem var dördü de titizlik hastasi siz halimi dusunun :D

Ama sen esi pis olan diye sormussun soruna gore cvp sekerim:D
tarafından
İşin zor desene :D bende titizlik hastasıyım ya temizlik çok güzel bişey :D  boşver sende istediğin gibi takıl canısı herkesn evi ayrı temizliği ayrı boşver ☺️
(7,412 puan) tarafından
Oyle tabi canim. Ya aslında bnede temizligi severim yani ev temiz oldumu temiz bir eve gittimi bayilirim ama kendim cok zor yaparim:D aslinda evlenmeden onc3 oyle değildim .hemen hamile kaldm ilk hamileligim cok kotu gecti 2 gune bir serum yer yerimden kalkamazdim. Sonra iflah olmadim anlican:D☺☺
tarafından
Deki alıştım yatmaya :D boşver canım yapabildiğin kadar yap sende sağlık olsun ☺️
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Temiz canim cok sukur başak burcudurda kendisi sen dusun gerisini
0 oy
(580 puan) tarafından
yok bacim cook cok sukur rve bisey dokulse girgir bile yapar 
tarafından
Allahım ya gırgır yapıyor diyor. O günleri görem bi şu miyop gözlerimle.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 210 göst.
30 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,076 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 267 göst.
23 Haziran 2023 Aile kategorisinde Setiya (5 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 526 göst.
16 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
57 cevap 859 göst.