0 oy
107 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (89 puan) tarafından
1 yaşındaki bebeğim bir şeylerle oyalanırken ismiyle çağırdığımda bakmıyor. Bazende gülümsüyor ve bakmıyor. Hani oyun mu zannediyor yada oyuncaklara daldığından mı bakmıyordur acaba. Normalde bir şeyle oynamadığında çağırınca bakıyor. Hangi durumda dikkat etmeliyim ismiyle çağırınca bakmadığında? 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Normal seslendiğinde bakıyor mu çocuklar oyuna daldıklarında seslenince bakmayabilir
(89 puan) tarafından
Bakıyor cnm
-Reklam-
0 oy
(2,138 puan) tarafından
Bizimkide canı isterse bakıyor. Bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Başka şüphelendiğin bir belirti yoksa eger
(89 puan) tarafından
Çok şüpheci mi davranıyorum acaba. Sürekli çocuğu çağırıyorum bakacak mı bakmayacak mı diye:(
(2,138 puan) tarafından
Biz anneler biraz evhamliyiz canim olabilir. Anne nerde baba nerde diye bazen soruyorum yine cani isterse soyledigim kişiye dönüyor. Diğer odadan hoşuna gidecek şekilde çağırıyorum bakiyor. Ama bazen öyle oyuna daliyorki kendimi yırtsam ilgilenmiyor. Içini ferah tut canım. Zaten takip ediyorsun herhangi bir terslik sezinlediginde korkmadan evvel doktoruna danış.
(89 puan) tarafından
Ne kadarlık bebeğin canım. Bizimki daha anne nerde baba nerdeyi bilemiyorda.
(2,138 puan) tarafından
1 yaşı geçti. Her bebeğin gelişimi ayrı tabi. Göstermiyor ama o kişinin yüzüne bakiyor. Dediğim gibi her zaman değil. Dikkati bizdeyse yapıyor
0 oy
(811 puan) tarafından
Benımkıde asla bakmaz bgıra bagıra ismini söylerim anc bakar anca duyuruyorm sesımı:))genelde oyunda ve müzik dinlerken yapıyo bunu ama normlde cagardıgımda hemen bakar göz temsı kurar o yuzden hıc kötü düşünmedim
(89 puan) tarafından
Brnde oyuncaklarıyla oynarken bağıtıyorum ama bakmıyor. Normalde çağırınca bakıyor ama. Brnde kötü düşünmrk istemiyorum ama bir huzursuzum :(
(811 puan) tarafından
Yok kız nolcak buds oyle hatya bagırıyorm neden bakmıyorsun ecrin sana soyluyorm kızım diyorum pis pis gülüyo:) ve bakmamaya devm ediyo bazen gercekten duymuyo benı bazende bılerek yapıyo 11aylık
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım gayet normal bu oyuna daldiginda bütün dikkatini ona verdiği için bakmiya bilir yada sana gülümseyerek baktığında sende güldüysen telkinde de kaynaklı bakmayabilir normal durumlarda çağırdığı da bakıyorsa bir sıkıntı yoktur 
(89 puan) tarafından
Çok sağol canım. Annelik çok farklıymış, inanki üzerine titriyorum. Rabbim yavrularımızı korusun inşallah
(7,376 puan) tarafından
Amin canım benmde kiziminda başına gelmeyen kalmadı çok şükür ki şuan iyi bizde dikkat ediyoruz kafasına beynine fizik tedavisine yani beyine gittiğimiz için doktor normlade seslendiği de bakmassa bir sıkıntı var demektir demişti aklımda kalmış

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 265 göst.
30 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Yildizsumeyye (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 559 göst.
4 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,864 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 87 göst.
25 Eylül 2022 Diğer kategorisinde CanOglum (863 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 168 göst.