0 oy
170 göst.
Diğer kategorisinde (333 puan) tarafından
Kizlar dün post açmıştım oglum konuşmuyor dr goturcem diye bin tl istedi fakat suan durumum yok para vercek komutları anlıyor hic konuşmuyor bende aradim beni şehir hastanesindeki cocuk psikiyatisine yönlendirdi .

Keşke maddiyat olsada en iyi doktora götursem nasil sizce devlet hastanesi?

10 Cevaplar

+1 oy
(236 puan) tarafından
Yiğenim 3 yaşında konuştu erkek cocukları geç konusur bence biraz sabret 3 sene 12 12 12 36 ayında konuştu. Sürekli mınnah diyip duruyordu hiçbişe anlamıyorduk sanki lal gibiydi şimdide maşallah bir konusuyor bir Kur'an'ı kerim okuyor bana bir kübra teyze diyor şair gibi maşallah
-Reklam-
0 oy
(6,188 puan) tarafından
Valla ben oğlumu 2 tane ayrı özel çocuk psikiyatrisine göstermiştim para tuzağı başka bisey değil soru soruyodum vaktimiz doldu bi daha ki seans diyip diyip duruyolardi sırf bi daha gidelim para verelim diye kesin birsey söylemiyorlar devlet bence bu konuda daha iyi özellikle arastirma hastaneleri
(333 puan) tarafından
Haklisin canim bin tl fazla geldi bana dediğin bikac seansta surar
0 oy
(288 puan) tarafından
Canım oğlum kac yaşında benim kızımda konuşmuyordu 2 yaşında 3 yaşına geldi şuan susmuyor 
(333 puan) tarafından
22 aylık olacak canim
0 oy
(228 puan) tarafından
Hiç kelimesi yok mu cnm benim oğlumda brş yaşında harflarde ve uzun cümlelerde sıkıntımız var 
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Hiç bı faydası yok biliyor musun
0 oy
(718 puan) tarafından
22 aylik cocuk ne konusck ya 3 yasina gelse konusmasa anlarim da biraz rahat birakin bol bol konusun daha erken konusmuyor demeniz icin
0 oy
(2,804 puan) tarafından
22 aylık yazmışsın 2 li 3 lü cümle kurması yetmezmiş kelime haznesi geniş, ya bana kalırsa çocuğu yaşıtların olduğu ortama götürücem insana görecek kalabalık görecek ne kadar etrafında konuşan çok okadar iyi 
0 oy
tarafından
Bende devletin çocuk psikiyatrisi ne götürdüm. Gayet güzel. Özele gerek yokki
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Benimkide 24 aylık basit kelimeleri söylüyor etraftan bu çocuk niye kinusmuyor benim çocuğum şu yaşında konuştu etti senin ki konusmuyro gibi laflar duyuyorum ama umursamıyorum çünkü her çocuk bir değil doktor dil alti bağını kestikten sonra 3 yaşına kadar konusamamasi normal erken dedi 3 yaşından sonra konuşmazsa dil terapistine yonlendiricem dedi.bu kadar takmayın her çocuk bir değil benim oğlum fazla insan görmüyor sürekli evde sadece beni görüyor ve bu bile etkiliyor çünkü kalabalık ailerlerdeki çocuk daha erken konuşur konuşmaya çalışır çünkü etrafta çok konuşan var ve özenir çabalar o yüzden çokça konuşun ben oğluma öyle yapıyorum sürekli soru soruyorum bir şey yaparken söylüyorum ne yaptığımı disari çıktığımızda yoldaki şeyleri gösterip anlatıyorum 
0 oy
tarafından
Kız bişey yok çocuğunun verme o kadar para hatırlıyorum dünkü postunu senin bakma annemlere sen millet anasından doğan filozof olsun diyo götür devlete için rahat etsin

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 251 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 271 göst.
19 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,300 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 145 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde Nalankt (1,028 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 182 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde asllyd (331 puan) tarafından soruldu

380,064 soru

11,377,362 cevap

34,864 kullanıcı

...