0 oy
271 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7,310 puan) tarafından
Kizlarrr maglum özel piskoloklarin fiyatları tavan bı şekilde devlet hastanelerinde oluyomus giden varmı para ödüyormusunuz ve nekadar veriyonuz baya ihtiyacım var bı yardım almaya sanırım :/

11 Cevaplar

0 oy
(1,464 puan) tarafından
Bende merak ediyorum durayım şurada bilen çıkarsa
(7,310 puan) tarafından
Dur bacım dur hepimize lazım vala
-Reklam-
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Ben bi kez gitmiştim ücretli değil seans şeklinde gitmedim ama iyiydi doktor güzel ilgilenmişti
(7,310 puan) tarafından
Sigortan varmiydi canım benim yok oyuzden sordum giriş için filan aliyolarmi acaba
(2,091 puan) tarafından
Evet sigortam var canm
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Ben ücretli olarak gitmişdim özele ama bundan 8 yıl önce falan olsa gerek devlete güvenmiyorum ben ilaç da kullandım ağır dı Bayaa bi hemde kırmızı reçeli ilaç alıyodum uyku sersemlik hayattan kopuyon işde 

(7,310 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım ama şimdi özele gitmeyi bırak önünden geçilmez hele piskoloklarin
(2,698 puan) tarafından
İşde aşırı pahalıdır eskiden 45tl ye gidiyordum şimdi ise bir seans bile 300
(7,310 puan) tarafından
300 muu enson 500,600 duymuştum nekadar doğru bilmem ama
(2,698 puan) tarafından
Okadar olmuş mu yaaa vay be
(7,310 puan) tarafından
Olmamı giz nediyim sen ateş pahası vala
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Canım ilk olarak psikiyatri polikliniği den sıra al doktora söyle psikologla görüşmek istiyorum o seni yönlendirecek. Sonrasında psikolog ayarlayacak gerekli gördüğü takdirde görüşmeleri seansları. İlk muayene ücreti dışında bir ücret ödemiyorsun devlette. 
(7,310 puan) tarafından
Eğer öyleyse hiç vakit kaybetmeden giderim kafayı rahatlatmam lazım Bi an önce
(3,162 puan) tarafından
Öyle canım
(3,162 puan) tarafından
Geçmiş olsun bu arada
(7,310 puan) tarafından
Saol canim
0 oy
(3,480 puan) tarafından
Devlette ücretsiz hemde uzun süre dinliyolar
(7,310 puan) tarafından
Hangi şehir
(3,480 puan) tarafından
Erzurum canım
(7,310 puan) tarafından
Ooobaya uzakkk Antalya bn
(3,480 puan) tarafından
Yakın olsaydık sende hiç bi dert kalmazdı birlikte delirirdik:)
(7,310 puan) tarafından
Valaa iyi olurdu:)
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Aaah ah kirmızi odaya alsalar bizi ne iyi olur
(7,310 puan) tarafından
Vala yaaa birazda o tetikledi varya beni belki komik gelebilir ama anliyo insan anormal bişey olmadini
0 oy
tarafından
Bn evlnmdn önce gitmstik ailemi sevmiyorm diye babam götürdü bı ücret ödenmiyor
(7,310 puan) tarafından
Ben kesin gidicem artık kafaya koydum herşey üst üste geliyo kafayı yememe ramak kaldı vala
tarafından
Gidin ama kimseyle demyn cahilse cevrnz delirms diye adnzi cikrtr bazı tiplr var öyle
(7,310 puan) tarafından
Vala derlerse desinler canım delirten onalr beni
tarafından
Gidin o zmn anltmk iyi gelir
0 oy
tarafından
Ben gitmiştim başka sebebten dolayi bedavaydı ilaçlar da sadce 15 tl tutmuştu. 5 seans gittim çok ilgiliydi 
0 oy
tarafından
Ben gittim cnm ücretsiz dır
0 oy
(179 puan) tarafından
Devlette psikiyatri ye gitmiştim hiç para ödemedim seans şeklindeydi ama çok şükür ikinci seansa gerek kalmadan iyi oldum
(465 puan) tarafından
Ilac verdilermi kuzum her türlü şey icin gidiliyo mu mesela beyinsel birşey olduğunda tuhaf şeyler gördüğünde yani kisaca halilasyon gibi sey icin
(179 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Yok canım ilaç vermediler.. ben ilk evlendigimde  ilişkiden korkuyordum eşimin bana yaklaşmasını istemiyordum 1 ay fln sürdü oyle en sonunda psikiyatriye gittim doktorun konuşması iyi geldi korkumu yendim.... Bence senin dedigin şeyler içinde bakar önce psikologa gitmen gerek.. ben psikologa gittim beni psikiyatriye yönlendirdiler
(465 puan) tarafından
Ya açıkçası bende şeyden korkuyorum bana deli diyim çocuğumu elimden almaya kalkarlar diye

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 240 göst.
26 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Papatyasever (3,163 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 385 göst.
23 Ekim 2020 Diğer kategorisinde aysenin annesi 125 (187 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 232 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Prenseskizinannesi (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 231 göst.
2 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,405 puan) tarafından soruldu

380,488 soru

11,392,215 cevap

34,900 kullanıcı

...