0 oy
231 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Benşm görğmcemin düğünü var 3 ay önce kavga ettik telefon üzerinden oda sinirliydi (ama ağır konuştu) bende ve o güne kadar tek kavgamız bile olmadı 3 yıldır evliyim çokda iyi anlaşırız o sinirle söyledikleri beni çok kırdı tabi sonra birbirimizden özür diledik ama unutamıyorum ben geldim şimdi memleketime düğünü olacak sizce nasıl davranayım düğğnğnde falan oynayayımmı yoksa tepki mi göstereyim ağırdan mı alayım 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oyna kız niye oynamıycakmışsın 
tarafından
Bi diyom onlar gibi davranayım umursamamıl gibi kendileri ne baksınlar bşde diyom gurur damı yok oynama boşver diye
-Reklam-
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Ağırdan al herzaman mesafe iyidir o ipler bir kere gerildi mi gerisi gelir 
tarafından
Oyle düşünüyorım bende ama ne bileyim
(4,962 puan) tarafından
Sonrasını hayal et ona göre davran oynasan ne oynamasan ne
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Karışıklı halletiyseniz sorun yok demektir.düğğn de aklına bile gelmez belki kasma kendini boşver
tarafından
Yine arayı düzelten ben oldum biraz salağım bu konuda kimse yi kırmak istemiyorum haklı bile olsam :(
tarafından
Boşver canım herkes kendine yakışanı yapar
0 oy
(17,568 puan) tarafından
Bence düğünde tepki gösterme canım
tarafından
Öyle mi yapayım acaba
(17,568 puan) tarafından
Aynen kırgınsan bile sonra mesafe koy arana bende öyle yapıcam bi kişiye kırgınım ve baya kırgınım düğünden sonra kendimi çekicem çok sevdiğim biriydi üzüldm ben çok üzüldm
tarafından
Bende canım
0 oy
(1,372 puan) tarafından
Sadece o mu soyledi sende karsilik falan verdin mi ? Araya soğukluk girince ne bileyim ben yabancı olarak goruyorum 
tarafından
Aslında gidip ortalığı karıştıran benşm kocam yalan yanlış söylemiş oda sinirlenmiş ama baya kötü konuştu küfürlğ faln değil defol git falan dedi bende ne yaptım sana defol git diyorsun dedim işte nankörlük etme ben sana baktım altını temizledim falan dedi öyle işte
(1,372 puan) tarafından
Kocan aranizi bozduysa gorumcenin ne sucu var oyna kendi düğünün gibi davran
0 oy
tarafından
Amannn oyna gitsin :D bir de bunun için aranız bozulmasın 
tarafından
Bilmiyorum canım geldim iyi karşıladı hiç bir şey yokmuş gibi davranıyor
0 oy
tarafından
Post yukarı çıksın 
0 oy
(48,370 puan) tarafından
ee barismisin neyin tepkisini gostercen
tarafından
Yani öyle eskisi gibi değilim o eskisi gibi ama beb daha soğuk davranıyorum
0 oy
(280 puan) tarafından
Cnm düğünunde surat yapsan soğuk davransan bunu ömrü boyunca unutmaz en güzel günümde yaptığı şeye bak diyecek, bence oyna sıcak davran 
tarafından
3 aylıktı çok zor geçirdim inanın herşeyi taltım kafama yani kötü birşey de demedim eşime olanı söyledim oda ailesine pek düşkün ablasına söylemiş oda o halimi bildiği halde hemde valla kendimce haklıyım bapırdı çağırdı
(280 puan) tarafından
Kuzum ben bunları yaşamış olsaydım o kızın yüzüne bakmazdım sana helal olsun,bu arada cennette seni bekleyen bir meleğin var rabbim bir daha yaşatmasın böyle birşey inşallah
tarafından
Koca destek vermiypr ki canım hep beni suçlu çıkardı hala içimde hergğn Allah'a havale ediyorum ama içim içimi yiyor
(280 puan) tarafından
Eş önemli cnm herşey eşte bitiyor millette bundan cesaret alıyor zaten
tarafından
Orası öyle
0 oy
(2,699 puan) tarafından
Olur öyle şeyler hem özgürde dilenmiş boşver oyna gitsin 
tarafından
Ben niye unutamıyorum acaba hiçç bir şey i
(2,699 puan) tarafından
Bende kim bana kötülük yada bana ait olmayan bişeyi söylediği zaman yediremiyorum unutmak degil aslında çünkü öyle insanlar degiliz, başkaları gibi olsaydık çokta unutup göbek atmıştık malesef bu bendede var
tarafından
Çok hırpalıyorum kendimi umursama diyorum sonra kendime sen yüzsüz müsün diyorum
(2,699 puan) tarafından
İçinden geliyorsa hiçbirşey yapmaz zorunda degilsin nasıl istiyorsan onada öyle davran
tarafından
Bilmiyorum nefret ettim herkesten çok kırgınım dün aklıma geldi o kadar ağladım ki

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 214 göst.
0 oy
9 cevap 288 göst.
18 Eylül 2022 Aile kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 973 göst.
0 oy
25 cevap 940 göst.
28 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,174 soru