0 oy
289 göst.
Aile kategorisinde (101 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Geçenlerde kaynanam bana vurmusdu ve ertesi gün darp raporu almisdim. Akşamın da eşimi konuşmak için çağırmış annesi benmi onu demiş eşim de beni ve oğlumu seçmiş dediğine göre. Eve geldi eşyalarınısi hazırlayın gidiyoruz dedi ne demek gidiyoruz dedim evden kovulduk annenlere gidiyoruz dedi  afalladim kaldıim bı sure .Sonra önemli şeyleri aldım annesi habire arıyor haid çıkın evden anahtarları da verin  terlikle çıktım evden ve dört gündür annemdeyiz . Onun yüzünden  düzenim bozuldu eşim geldiğimiz günden beri burda bir bardak su bile içmedi demin geldi 'isten' konuşmadan yattı gün içinde de konusmuyiruz ve tekrar yüzüğünü çıkarmış gelmicektim ama geldim dedi nys oğlumun da sünnet olması gerekiyor iki gündür zar zor çişini yapıyor derisi kapatıyor  acil olması lazım eşim olmadan hastaneye yada klinik de olurmu tek yaptırabilirmiyim ve  kovulan eve geri dönülür mü siz donermiydiniz 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşin ne diye sana afra tafra yapiyor ben onu anlayamadım. Ne demek senle konuşmamak. 
(101 puan) tarafından
Benim yüzümden ailesiyle konusmuyor görüşmiyormus   dediğine göre
(12,814 puan) tarafından
Böyle düşünüyorsa onları seçseymiş huzursuzluk çıkaran sen değilsin ben mi o mu diye aileye rest çeksin isteyen sen değilsin karısını çocuğunu atsın beni tutsun kafa yapısındaki anneyi istiyorsa o sizin yanınızda çok durmaz ben diyim gidip anasına yalvarıp yakarım sizi ortada bırakır
tarafından
Kesınlıkle katılıyorum adam olsa yaptıgının arkasında durur yada hıc demez oyle bısey anasının oglu tam karaktersz
-Reklam-
0 oy
(68 puan) tarafından
Eşin senle neden konuşmuyor onu anlamadim
(68 puan) tarafından
Ve neden yüzüğünü çıkartmış
(101 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ailesi. yüzüğünü arabada bırakmış aklıma kötü şeyler getirmek istemiyorum önümü goremiyomurm
0 oy
(590 puan) tarafından
esinde normal degil anlasilan sana niye afra yapiyo sebep? allah sabir versin 
0 oy
(2,138 puan) tarafından
Sona kadar hersey olması gerektiği gibi ama sonda hem hadi gidelim sizi tercih ettim diyende esiniz, senin yüzünden ailemle görüşmüyorum diyende. Dayilanip evden çıkarken erkek şimdi ,yarı yolda mı birakiyor. Birde madem evden çıktı annene mi guvendi, çıkın kiraya. Kurun yuvanızı 
0 oy
tarafından
Çıkın kiraya bi ev tutup . Kirada oturan ilk insan sizler olmayacaksınız , ne zamana kadar annenin evinde kalacaksınız ki . Bir an  önce düzeninizi kurun. Asla kovuldugunuz eve geri dönmeyin , her sorunda  anahtar isterler artık sizden o evden hayır mı gelir ? 
0 oy
(6,669 puan) tarafından
O kadar onlarsz yapamıyorsa anasını secseymis 
(101 puan) tarafından
Bedeni burda ruhu orda zaten pazar bugün ve 5 haftadır gine bir bahane ile bıraktı bizi
0 oy
(77 puan) tarafından
Esin olmadan da yaparlar cnm çocuğun sağlığını atlama böyle bir *** yiyorsa eşin geri dönme bence 
0 oy
(473 puan) tarafından
Eşinin aklından zoru var bence , gönder anasına gitsin yanında olduğu için bu kadar vicdan yapacaksa.Sen de hazır gitmişsin annende kalmbir süre.Bu ne ya , anaları her haltı yer taviri gribi biz çekeriz.Gonder anasına biraz da orada sürat assin.Coxugunj da hastaneye goturmen gerektiğini eşine soyle , gelirse gelir , gelmezse de sen götür , bekletme yazık yavruya.
(101 puan) tarafından
Evet gün içi hiç aramıyor merak etmiyor bak saat beş ne aradı ne sordu nede geldi dün gece yüzüğü çıkarmış di bitirdi kendince galiba. Yarın gidicem tek servetim o zaten
0 oy
(561 puan) tarafından
Neden annenlerde kaliyorsunuz tutun bi kiralik ev kafaniz rahat oturun
(101 puan) tarafından
Eşyalarımi alamıyorum eşim bnnmle konusmuyor kaldım burda elim kolum bağlı

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 252 göst.
18 Eylül 2022 Aile kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 144 göst.
22 Ekim 2022 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu