0 oy
858 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
Kızlar az onceki sorumdan bu da. Esimle cinsellik problemi ya iktidarsizlik için tedavi de aldı cinsi istek gətirici ilaçlar da kullanıyor ama bu insan beni sevmiyor galiba ya bunu anladım. Məsala bir insan karısı ilə bir yerde olmak istərsə dudagini boynunu öpər koklar buna kac defa dedim orali olmuyor ya kalbinden gecirmiyor bunu anladım... Sözde bana neler alır nerelere götürür her gün seviyorum der bir yerlere gidersem gelir yanıma ozlerim seni gidersen der ama bu cinsellik beni çok yordu. İstənməyən arzilanmayan kadın olmak beni yipratiyor sirf çocuk olsun diye saçımı oksayip o işi yapmasi beni yordu  bilemiyorum. Fikirlerim karışık bir tarafdan bosanmak istemeyen seviyorum diyen bu adam o bir yandan da boyle davraniyor üzür dilerim açık konustugum için sasirdim ne yapmaliyim? Çay ictigim bardakta içmez yatdığım yerde yatmaz yatağı ikiye ayırdım bu onu  bu benim diksiniyor bilemiyorum 24 yaşım var onu yanlız birakip gitmek de gelmiyor içimden ama kadinlgimi da yasayamiyorum ne yapmaliyim?? Hep tarafimda durar kimseye ezdirmez sasirdim 

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sakın çocuk yapmaaaaa korun
(6 puan) tarafından
Onu yapmam canim aklim karisti boşansam  iyi huylarina haksizluk olur of
tarafından
Sana yazmıştım önceki postunada

Ayda bir olan ilişki çocuk olunca hiç olmaz kendine yazık ediyorsun o koca dediğin kişinin bir sorunu vgr ya seni gerçekten sevmiyorsa bir insan karısını nasıl öpmez yattığı yerde nasıl yatmaz iyi huylarını ***.tir et arzulanmak istiyorsan kapının önüne koyacaksın boşanıyorım diyeceksin
-Reklam-
+1 oy
(6,047 puan) tarafından
Aklıma eşinin gay olabileceği geldi. Tamam iktidarsızlık olabilir ama yatağı ayırıp birde tiksinme durumu varsa ben şüphelendim doğrusu. Cocugu da çevre baskısından yapıyor olabilir. Ama sen çocuğun olmadan kaç kurtar kendini. 
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Ya götür doktora muayne olsun isteksizlik neden diye yada kaç kurtar kendini yasin genç heba etme boş yere  öyle gezme tozmayla hediyelerle güzellik sevgi olmaz

(6 puan) tarafından
Canim tedavi aldik onun için
(27,351 puan) tarafından
Yani erkek bu hicmi o kadar olmaz yani degisik
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Cnm belki adamın cinsellik konusunda sorunları vardır seni sevmese her haraketinden belli eder aşmaya çalışın sorunları bnce
0 oy
(7,606 puan) tarafından
Sen erkekmisin gibi geldi biyeeee ammmaaaaaaaaaa
(6 puan) tarafından
Canim niye öyle soyluyorsunuz yaşadığım şeyler zaten beni yiptadtdi nolur ya yardım edin yada lütfen yorumsuz kalın lütfen
tarafından
Banada filooo
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Tek diyebilcegim cocuk yapma.
(6 puan) tarafından
Sırf bana çocuk için yaklastigi için ben de bunu düşünüyorum artik. Bilemiyorum kararzizim
(1,223 puan) tarafından
Yani pesin konusmak istemem ama ben kendi adima soyluyorum boyle bi durum icinde olsam asla cocuk yapmam ileride ne olucagi belli olmaz
0 oy
tarafından
22 yıllık evliyim net sana bisey diyim kimseye ayrıl demem kolay kolay ama kendini sana değersiz hissettiren kimseyle yaşama çocukta yokken kendini düşün bu kişiyle ömür gecermi diye sor hic bir mecburiyetin yoken kendine şans ver 
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Seni sevmese davranışlarıyla da belli ederdi canım seni sadece cinsellik için kullanıp değer vermeyebilirdi. Bu Umut olduğunu gösteriyor bence biraz sabırla sorunları aşmaya çalışın 
(6 puan) tarafından
inseAllah ama zaman zaman yetərsiz degersiz kadın gibi hiss ediyorum
(1,685 puan) tarafından
Bence bu bakış açını değiştir degersiz olsan diğer davranışları ile de belli eder tedavi oldu diyorsun demek ki rahatsızlığı var bazi insanlar da titizdir eşim de mecbur olmadıkça bnm bardagimdan içmez dışarda başka sans yoksa içer. Ben olumsuzluklara odaklanma düzeltmeye bak. Boşanmak boşan demek bu kadar kolay mı acaba onu da anlayamıyorum
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Çocuk mevzunu ertele
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Vallahi biraz aklım varsa böyle bir heriften çocuk yapmazsın cinsellik bir evliliğin en büyük yapı taşlarından biridir cinsellik olmazsa evlilik yürümez iki taraf için de geçerlidir boşanma davalarında bile bunu söylediğin zaman hakim tek celsede boşuyor düşün yani
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Önceki postunu okudum ayda 1 ikiskiyle cocuk olmaz sorf cocuk icinde iliskiye girilmez esin.normal gelmedi bana cocuk.yapma bence cocuk olunca siz hepten bitersiniz ayda 1 degil seneden seneye olur bir kadin ke dini özel hissetmek ister sen hissetmiyorsun bence ayrıl daha yasinda genç yipratma kendini
0 oy
tarafından
Yanlış anlamada gay olabilir gibi geldi bana , sakın cocuk yapma korun
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Sen gündüz yeni bi hesapla ayni bu soruyu soran degil misin ? Ha bire niye ayni postu acip duruyorsun
(6 puan) tarafından
Bu hesabimla sormusdum. Kusura bakma senden izin almayı unutdum
0 oy
(486 puan) tarafından
Cinselik için mi tedavi oldu. Hangi bölümde. Bir arkadaşımın eşide öyleydi tabi başka sorunlarda vardı psikiyatriye gitti consel isteksizlik falanda anlatmıştı sonra düzeldi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 92 göst.
27 Aralık 2023 Aile kategorisinde sweetlady (621 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 620 göst.
21 Ocak 2023 Aile kategorisinde SymtFD (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 366 göst.
4 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap