+1 oy
647 göst.
Diğer kategorisinde (92 puan) tarafından
Bugün kpssye girdim öğleden sonra oturumundan önce okul için karşıdan karşıya geçiyorduk araba hızlıydı eşim gıcıklığına yavaş yavaş yürümeye başladı ve adam kornaya bastı eşimde el kol hareketi yaptı karşıya geçince napıyosun yanlış yapıyorsun dedim o da kendini savundu yavaşlamak zorunda  diye. Neyse geçtik yürürken tartışıyorduk birden bana s.git dedi döndü gitti ve ben okulun nerde olduğunu bilmiyordum kampüs çok büyüktü sabah girmiştim ama hatırlamıyordum beni bıraktı gitti bende sora sora buldum o kafayla sınava girdim. Ben onunla işsizken evlenmiştim çok destek oldum altınlarımı satıp dersaneye gönderdim o atandı ama ben 1 sene destek istemiştim sadece. Benim bu sene de olmayacak ve boşanmak istiyorum artık galiba birbirimizi sevmiyoruz. 

16 Cevaplar

+1 oy
(2,510 puan) tarafından
Bence böyle bir günde bunu yapan adam ya senin calismani istemiyor yada senin hayatında olmaması gereken biri 
(873 puan) tarafından
Nankör işte
-Reklam-
+1 oy
(3,010 puan) tarafından
Bir öksüzle evlendiğini fark etmişsin. İnşallah bir öküzden cocuk yapmazsın. Yada varsa tekrar yapmazsın. Bazılarına fazla gelebilir bu ama. İnsanların gerçek yüzünü böyle günde görürsün. Hata sende bile olsa böyle bir günde destek olup alttan alacağı yerde seni ortada bırakıp gitmiş. İnsanların karakterini anlamak için bence çok doğru bir zaman. 
0 oy
tarafından
Bıraz ani karar olmus bence oturup konusun
0 oy
(27,184 puan) tarafından

Başlık ile içerik çok uyumlu bizim birşey dememize gerek yok 

0 oy
tarafından
Herşeyin uğruna harcamissin iyi düşün canım    saygı var mı 
0 oy
(4,703 puan) tarafından
Bence istemiyor senin sınava girip çalışmanı ondan senide zorla götürmüş sınava bana öyle geldi 
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Bende girdim sınava, oğlum babasıyla evdeydi, hiç bir sorun olmadığı halde aklım hep onlardaydı, sen o psikoloji ile girmişsin çok üzüldüm :( Allah yardımcın olsun inşallah 
0 oy
(2,222 puan) tarafından
Bir insan durduk yere niye ****** git der ki karısına çok saçma resmen senin sınavın kötü geçsin diye yapmış belki de seni çekemedi ondan daha yüksek alırsın diye
0 oy
tarafından
Birbirimizi sevmiyoruz u sinirle mi söylüyorsun yoksa ciddi misin ? 

Yani sadece bugün böyle yaptı ise kesin çalışmanı falan istemiyo ama hep böyle ise gerçekten başlık çok doğru olacak çünkü yarı yolda zaten sınav heyecani üzerinde birine küfür edip bırakmak o düşüncelerle aslında onun hakkına girmiş olmak büyük terbiyesizlik. 
0 oy
tarafından
Ah ah okumuşsun o kadar neden işini bulmadan evlendin ki 
0 oy
(888 puan) tarafından
Anlattiklarin dan daha çok sevmedigin için ayrıl sevmedigin bi insanla ömür gecmez
0 oy
(116 puan) tarafından
Çocuk yapma hemen derim. Bence evliyken çalış kpss atan sonra iyi düşün belki aranız düzelr ama çocuk düşnme hanzo ise düzelmez
0 oy
tarafından
Sevmiyosanız ayrı ama bunun için boşanılmaz
0 oy
(2,713 puan) tarafından
Ne kadar da kırılmışsındır şimdi.. ama o bunun farkında bile değildir
0 oy
(194 puan) tarafından
Eve asla gitmezdim o an bitersi benim icin erkekler avcunda saniyor eşlerini o yuzden boyle davraniyorlar sevgili olsaydiniz asla bunu yapmazdi 
0 oy
(400 puan) tarafından
İnsan ol demişsin o da dolaylı yoldan benden insan olmaz diyip çekip gitmiş.  Bazen düşünüyorum çocuk yapmaz bu erkeklerin yaptığı şeyleri

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 1,086 göst.
18 Eylül 2023 Aile kategorisinde ruk2433 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,002 göst.
0 oy
17 cevap 595 göst.
+1 oy
53 cevap 865 göst.
20 Kasım 2021 Aile kategorisinde Mestan_00 (12 puan) tarafından soruldu

374,707 soru