0 oy
135 göst.
Diğer kategorisinde (830 puan) tarafından
Kızımın kanında enfeksiyon cıktı 6 gündür hala atesi var 39.40 oluyur bende dişten sandım 4 gün ozlee götürüdum geçmeyince atesi, 5 iğne verdi , benim gibi kanda enfeksiyon geçiren varmı  aşırı düzeyde enfeksiyon mikrop var dedi kaninda  8.5 aylık kızım 

6 Cevaplar

0 oy
(1,995 puan) tarafından
geçmiş olsun hastaneye yatırmadılar mı ? 
(830 puan) tarafından
Özele gittik yatırmadılar iğne yazdılar
-Reklam-
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Tam 8 aylıkken bizde yaşadık aynısını. Hastaneye yatırdılar antibiyotik geçirmeyince. 2 gün yattık çıktık
(830 puan) tarafından
Anladım iğne olarak mi verdiler antibiyotik
(1,370 puan) tarafından
Serum olarak verildi evde verdiklerim işe yaramadi
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım 
(830 puan) tarafından
ALLAH razı olsun
0 oy
(3,620 puan) tarafından
Kızım şimdi 16 aylik ,10 aylıkken hastahane değerlerine göre 5 olmasın gereken değer 45 çıktı serum taktılar 2 gün antbiotik igne sabah aksam ,7 gün antibiotik şurup ,ates düşürücü olarak calpol veapireks dönüşümlü verdiler korkmayın ilaçları düzenli kullanın geçmiş olsun
(830 puan) tarafından
Biz özele gittik devlet bulamadı ne olduğunu siz yattınız mi hastahanede sadece 5 adet iğne verdler
(3,620 puan) tarafından
Yok yatis verilmedi özelde doktorumuz zaten hızlı etki etki etsin diye 2 gün sabah alsam antbiotik igne oldu antbio4ik surupla devam etti ignelerden sonra ateşi tekrar çıkmadı 39 ve üzereydi ateşi sanri görüyordu resmen uyandiramiyordum ama goresen kahka atılıyor kendi kendine konuşuyor ateşler içinde yandı
(3,620 puan) tarafından
Antibiotiknkullandigin ara bol bol bez değişikliği yapmanı ve pişik kremi kullanmanı tavsiye ederim antibiotik pek çok bebekte aniden pişik yapıyor benimkinde oldu
0 oy
(528 puan) tarafından
kızım 2 aylık 2 kez geçirdi,0 ile 5 arası olması gereken değer 250ye kadar çıktı iki kere bir hafta hastanede yattık antibiyotik tedavisi gördük. şu an yine var galiba bu akşam götrcem hastaneye.
0 oy
(163 puan) tarafından
Benim kızım 3 aylıkken geçirdi bigün acilde kaldık sabaha kadar antibiyotik verdiler serumla sabahta antibiyotik şurup ve bağırsak düzenleyici yazdı onları kullandık düzeldi 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 230 göst.
0 oy
1 cevap 62 göst.
27 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.
0 oy
4 cevap 346 göst.
30 Mart 2022 Diğer kategorisinde Zeynep96 (9 puan) tarafından soruldu

399,884 soru