0 oy
421 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eğer çocuğunuz uyumuyorsa acın çizgi filim koyun tv başına izleyin sizde orada uyuyun. iyice uykusu gelene kadar mirildansin ihlasin dursun en sonunda pes edim iki sallayıp uyuyorlar . 5 ay 2 gunlugunuz kaç günden belli uykusu var hep huzursuz uykusu olduğu halde uyumuyor ne oluyo bu bebeklere

6 Cevaplar

+1 oy
(843 puan) tarafından

Linç yersin kız sus :D benmkide 5 e girecek çok fena zilli bişey oldu :woot:

tarafından
benim ağzım boş durmaz kız bisey olmaz .d.d kız bisey oldu önceden böyle değildi keyfi de var ama okadar değil. ne var yanı 4 aylıkken falan başladım koyuyorum izliyor ismi yapıyorum kahvaltımı yapıyorum napim artık çizgi filimde de fazla durmuyo napcam onu bilmiyorum da eskiden 1 saat dururdu şimdi ancak yarim saat
(843 puan) tarafından
Ben ne izlersem ona  bakıyo çİzgi film lüksü yok :D
tarafından
hea benim kide öyle ben filim falan izletmek istemiyorum diyorum ya oda bir yere kadar şimdilik biraz baksın sonrası olmaz
-Reklam-
+1 oy
(2,866 puan) tarafından
Bunu asla yapmam yapamam ben.. Yapanı da bilemiycem ama çocuğum orda mutsuz huysuz iken ben nasıl uyucam. Bana göre değil yani bi sorunu var ki o şekilde yapıyor evladım ve bi şekilde onun derdine derman olmak da benim görevim. Yok öyle uyumak yani canım :) 
tarafından
Bir derdi yok işte doktora dahi götürdüm bir şeyi yok ne ateşi ne biseyi hic bisey gazi falan da yok duruyo iziliyo tvye sonra bisey oluyo. gözleri kip kırmızı oluyo uyumuyo sallıyorum salingacina koyuyorum biraz duruyo yok. uykusu var ama direniyo yoksa hep yaptığım bisey değil zaten. uyumak derken bu arafa bir kulağım onda herseyini duyuyorum iyice uykusunun bastırmasın bekliyorum eğer bit yeri bisey olsa hiv durmaz aynı gaz sancısı gibi düşün .
(2,866 puan) tarafından
İnan aynı şeyleri bende yaşıyorum zaman zaman uykuya direniyoe durduk yere bağrıyor ağlıyor ama ben yine de onun dikkatini dağıtıcak bişiler buluyorum hep. Daha dün gece aralıksız 2 saat sebebsiz ağladı. Yapmadıpım şey kalmadı yani öyle sinirlendim ki saçımı yolasım geldi ama çocuğuma hep sakin şekilde yaklaşıp derdini anlamaya çalıştım şükür öyle uyuduk.
tarafından
semacim bende annemdeyim ama annen gece bakıyor benim bakmakla sıkıntım yok lütfen on yargılı olmayalım. şimdi burada tam anlamiyla nasıl ne yaptığımı anlatamiycam
 sabah 7 buçuktan bu saate kadar öyle yapmıyorum tabikide oynuyorum ediyorum onunla sallıyorum altını değiştiyptum baktım hala uyumiycak koyuyorum bir yarim saat bir saat duruyo inliyo ediyor  ama duruyo sonra iyice uykusunun geldiğini anluyca sallıyorum yatıyor. oda benim yavrum zaten benim çocuğum çocuğumu benden başka kimse bilemez
tarafından
yapıyorum canım inan komşulara kadar götürüyorum dışarıya cikattiyrium biraz yorulsun açılsın diye sen nasıl yavrunu biliyorsan o senin yavrunsa bu benim yavrum nasıl olduğunu ettiğini biliyorum.
tarafından
Katılıyorum sana derya ya surda aklı başında birileri var demek ki ne guzek
0 oy
(118,475 puan) tarafından
Benim bebegim dogmadi ama 5 yasinda gorumcem var evde cocuk kanaki kapanmiyo biktim cizvi filimlerden 
tarafından
Valla 3 4 aylıkken başladım koyuyorum bir heyecanlanıyor bir seviyor napim bacım durmuyo iş yapamaz hale geliyorum bu şimdilik böyle ileride o olmaz gibime geliyo. allahım sağ salim kucağına almayi nasip etsin
0 oy
tarafından
Uymuyorsa ya bi derdi vardır yada sen uyku saatini kaciriyorsan iyice dağılır uyuyamaz canim
tarafından
yok be canım 1 2 haftadır böyle öncede sallardım uyurdu bu kadar yormazdı gülerdik oynardık şimdi biraz yapıyorum oynuyorum mırıldanmaya ağlamaya başlıyor
tarafından
Öyle çok degiscek ki daha Allah yardimcimiz olsun
tarafından
amin canım amin. valla aklım almiyo niye yaptığını benim iki uykum gelsin direneyim gözlerim ağrıyo. bak şuan mışıl mışıl uyuyor toplasan yarim saat durdu uyudu.
0 oy
(1,635 puan) tarafından

Dönmeye emeklemeye başlasın ıhlayıp mıhlayıp pes etmiyolar canım. Dün bizimkini 5 dakika salona bıraktım. Oyun halısını devirmiş. En son yakaladığımda mama sandalyesini ayağından tutup salonun ortasına sürüklemiş. Kendi emeklemiyo beyefendi ama sürüne sürüne döne döne her işini hallediyo :D

(1,635 puan) tarafından
Ceroş bende yemelere doyamıyorum valla. Çok yaramaz kızıyorum ama bi şebeklik yapıyo benim yelkenler suya iniyo hemen. Aynı babası. Zaten nerde dandik huyu var babasından almış sıpam ♡
(2,201 puan) tarafından
Yemelere doyulurmu baksana yaptigi seylere ben bile görmeden istirasim geldi yavrumu:))
(1,635 puan) tarafından
Video yüklemeyi becerebilsem yüklerdim. Gözümün içine baka baka yapıyo herşeyi sıpam =))((= ısırmayı bende severim. Yavrumda alışık ısırıldıkça gülüyo. Gel ısır bol bol teyzesi ♡
(2,201 puan) tarafından
Hahahahah yerim onu bennn allahim yaa ♥️♥️♥️
(1,635 puan) tarafından
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
0 oy
tarafından
Sonra alışsın çizgi filme iker de tek kelime diyemesin sende iki salla çocuk afallasin uyusun

Ne kdr yanlış teşvik yaa
tarafından
Niye diyemezsin ya doğru söylüyorsun sokakta çocuklar zaten konuşamıyor agu falan yapıyor doğru söylüyorsun. hem muhabet olsun hemde öylesine bu senin kararın istersen yao istersen yapma senin hayatın tatlım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 425 göst.
0 oy
10 cevap 636 göst.
22 Mart 2020 Diğer kategorisinde Aleynamira (450 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 41 göst.
22 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ecenin annesiii (1,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 561 göst.
2 Eylül 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ümrannnn (410 puan) tarafından soruldu

374,595 soru

11,203,794 cevap

34,506 kullanıcı

...